0 oy
488 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (186 puan) tarafından
Kızlar yaklasık bir saatır vajinamın alt kısmında bir hareketlilik hissediyorum sanki çoçuk orda dönüp duruyor  ama ne sancı var ne su ne nişan dedikleri sey  hiç bir sey yok  acile gideyim mi  yarın randevu vardı  yoksa dogum mu başlıyor  bilemedim ilk gebelik kusura bkmyn yoksa biraz bekleyim mi 39+2 gebelik

4 Cevaplar

0 oy
(1,114 puan) tarafından
Haberdar et mutlaka cnm :) yarın kontrole gidersen
(1,114 puan) tarafından
Aynen cnm herkesin kendi annesi valla. Ramazan'ın başında geldi 3 gün cam kapı dip köşe dolap iç dış banyo tuvalet ne var ne yok sildi etti hep halıları sermemistim bayrmdan sonra sererim son kez dip köşe yaptıktan sonra diye dün akşam geldi babamla sağolsun babam eşimin yanına kahveye gitti annemle ben bidaha annem cam sildi ben mobilya sildim hafif işleri yaptım bugün de mutfak dolaplarimi üstten sildik banyo tuvalet derken bi buçuk günümüzü aldı sadece kaynanamda biliyordu temizlik yapacağımızı hiç arayıp sormadı bile ne yaptınız diye çocuğa bi çöp bile almadı sadece 4 tane yelek ördü o kadr şaka gibiler yani :)
(186 puan) tarafından
Aynen öyle cnm  şaka gibiler yaa  kendilerini ne sanıyorlarsa  sanki bir imparatorlar bak şimdi sinirlendim  gece gece günaha gircem:):)
(1,114 puan) tarafından
Aman cnm degmez boşver. 6 aylıkken kaynanamlarin yanında beşik ve bebek arabasından bahsettik alcaz diye onlarda hele bi durun bakalım belki biz alcaz dedi bizde umitlendik almadık kendi annemler arabayı aldılar beşik duruyo onlar alcak diye doğuma az kaldı yumurta kapıya dayandı ortada beşik yok alcaniz mi almicaksaniz biz alcaz diyoruz ona göre bütçemizi ayarlicaz diyoruz hele bi durun bakam diyorlar daha ne kadr durayim surda sayılı günüm kaldı dah durun diyorlar çatlıcam sinirden esim de dedi ben yarın almaya gitcem dedi dedim al artık baksana alacakları yok beşiğe gelince paraları yok ama banyo tuvaletini yaptırıyo kaynanam 2 buçuk milyara ona gelince para gani :@ almamalarina kızmıyorum bizi heveslendirip oyaladiklarina kızıyorum
(186 puan) tarafından
Valla bizdede  dügünü eşim yaptı esyaları eşim yaptı kız tarafı napıyorsa onlarıda benim ailem yaptı hiç demediler bir eksiginiz var mı onuda biz alalım diye geçen memlekete gittik eşim çoçugun beşigine minder kestirti babasıda vardı  gösterdi iste kaynata ne demesin çoçugun beşigini kaynana alır  der aff edersin her boku bilin  kendine gelince yok çekerler bende dedim biz aldık annem parasını verecek dedim verdide bogmalıklar valla
(1,114 puan) tarafından
Annem akşam eşimin yanında dedi :) hazıra konmasinlar babanne olmak kolay değil dedi :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yakındır doğum canım. Bebek artık kanalda onun hareketidir yani yakın gelmesi normal. 

Sancin yoksa Nisan gelmediyse bekle
(186 puan) tarafından
Yarın kontrol varda inanki bu gidişle evde doguracam diye korkudan ödüm patlıyor
tarafından
Sancı su nişan olmadan olma ki
(186 puan) tarafından
Bekleyim bkym cnm saolasın valla gece gece içim rahatladı  dedigin gibi birsey gelirse öyle gideyin ilk olunca panik oldum  yaa
tarafından
Rica ederim. Şimdi bebek baskı yapıyor rahim ağzına ondan yani bekle biraz daha
(18 puan) tarafından
Kuzum her hamilelik aynı olucak doğum aynı olacak diye bir kaide yok suyun gelmez nisanın gelmez belki açılman vardır. Senin kalbin neye doğru diyorsa sen onu yap
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Kuzum nasıl oldun 
(186 puan) tarafından
Geçti gibi cnm ikindin doktora gidecez sen saat kaçta gidecen doktora senin durumlar nsl
(1,114 puan) tarafından
Canım bi kere 80lerde sancim çıktı sadece
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Bebek doğum kanalına girmis olabilir buda doğum yakın habercisi olabilir hadi hayırlısı :)
(186 puan) tarafından
Bklm hayırlarla insallah bir avazda:)
(1,517 puan) tarafından
Aminn ins ya bir avazda kurtulursun doğumdan

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 455 göst.
0 oy
7 cevap 179 göst.
4 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Dnzkizi13 (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 105 göst.
5 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (700 puan) tarafından soruldu

381,305 soru

11,414,710 cevap

34,963 kullanıcı

...