0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bu yil resmen kiyametin yakin olduğunu gosterdi bize yangin deprem hastalik derken kiyamet alametleri bir bir gosterdi kendini. Tamda ben hayata atilmisken evlenip cocuk sahibi olmusken. Tek istedigim bebegimide alip esimle birlikte gezmek farkli sehir ulke gormek rahatca yasamakti ama hayat izin vermedi. Hem ekonomik durum hemde dunyanin bu hali önümüze engel koydu cok birsey istememistjm oysaki keske onceden dogsaydim virüs felan yokken doya doya gezseydim ailemle hastalik kapma endisesi olmadan gercekten cok üzülüyorum depreme viruse nereye kadar boyle surecek eski gunlere donebilecekmiyiz benim hic umudum yok sizin varmi? Bugunlerede şükür yinede  sagligimiz yerinde en azindan

7 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Keşke tek derdimiz gezmek olsa canm 

Rabbim sevdiklerimize ve ailemize can sağlığı versin inşallah 

Gerisi Rabbimin takdiri ne olur ne biter ancak rabb'im bilir  umarım  yanlış yolda olanlar doğru yolu bulur da rabbimde Ümmeti Muhammed'i beterinden korur... :'(

-Reklam-
+2 oy
(2,009 puan) tarafından
Allahtan gelen herşey başımız gozumuz ustune inşallah duzelir de gezersin sukredelim bu günümüze
+1 oy
tarafından
Dünyada bu kadar pislik varken Allahtan dinden bu kadar uzaklaşmış Ken bu günlerimizi aramaktan korkuyorum 
0 oy
tarafından
Bunlar basımıza geliyorsa Rabbimin bir bildiği vardır elbet bunada şükür demek lazım her zaman derim Rabbim beterinden korusun ne kadar kötü olursa olsun daha kotusunden korusun Rabbim anneme sarilmamak kötü ama en azından sağ şükür ki bu hile şükür etmemize yeter göremesekte yaşıyor diyebiliyoruz çok şükür telefon var görüntülü arama yapio konuşabiliyoruz eski dönemde olsa hiç bir şekilde iletişim kurulamazdı 
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benim hic umudum yok :/ psikolojim bozuldu ve kotu durumdayım ama bugünlere de şükür diyelim 
0 oy
(5,559 puan) tarafından

Kıyametin alametleri.  Ama  hala bir-çok kişi farkında değil :(

0 oy
(138 puan) tarafından
Dünya gezmek mutlu olmak dünyası değil çünkü. 

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 593 göst.
10 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 550 göst.
0 oy
24 cevap 799 göst.
28 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 624 göst.
28 Haziran 2023 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu

381,354 soru

11,416,854 cevap

34,968 kullanıcı

...