0 oy
586 göst.
Diğer kategorisinde (644 puan) tarafından

Kızlar ben küçüklük süt dışımi çıkarmadım kaldı ve arkadan 1 dış daha geldi şimdi size sorum önceki süt dışım sallaniyo biraz ve bazen şu felan içerken çok sizliyo  ben o süt dışımi çektirsem arkadaki dışım one gelirmi o süt dışımin yerini alirmi

image

8 Cevaplar

0 oy
(1,720 puan) tarafından
Kız sen bu zamana kadar niye cikartdirmadn
(644 puan) tarafından
Kız nerden bileyim böyle olacagini
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım gelebilrde gelemeyblrde telle desteklemek de. Gerekebilir bir muane ol bence 
(644 puan) tarafından
Olacagım ama şu korona illeti bi gecse
tarafından
Valla canım mecbur kalırsan daha kotu olur yakınlarda bir yerde yokmu genelde muaneler ücretsiz oluyor yani bizim burda öyleydi tedbir ini alıp git ihmal etme bence
(644 puan) tarafından
Olmadı haftaya alayım randevu
0 oy
(121,293 puan) tarafından
Kiz sen kac senedir yasiyon oyle ☺️ disciye git o duzeltir
(644 puan) tarafından
2 sene felan oldu
0 oy
tarafından
Keşke arkadaki çıkarken öndekileri çektirseydin canım şimdilik biraz zor yerine geçer. Benim kızımda 10 yaşına girecek sırf arkadan dişleri çıkıyor diye 6 dişini çektirdik geçen sene çıkanlar yerine çıktı. Öndekileri düşerse inşallah arkadakiler ete düzgün oturur ama pek öne gelmez artık. 
(644 puan) tarafından
Öyle arkada olmazki ya offf
0 oy
(4,003 puan) tarafından
kendiliginden gelmez canim tel tedavisi gerekir 
(644 puan) tarafından
Telle düzelir demi ya
(4,003 puan) tarafından
duzelir tabi ki ,
(644 puan) tarafından
Saol cnm sıkıntı yapmıştım kendime.
0 oy
(5,373 puan) tarafından

Aaa nası diş kız o 2 şer tane mi :D

(5,373 puan) tarafından
Değişikmiş kız tatlı duruyo ama :D dr a sor bi kuzu anlamm ki hiç
(644 puan) tarafından
Kız ne tatlısı ya:)))))
(5,373 puan) tarafından
Bn seviyom öyle ***** kırık diş fln bi fark katıyo benmde ön dişim ***** ne bilim :D
(5,373 puan) tarafından
Yamukkk yazmştm kuzu
(644 puan) tarafından
Yok cnm ben  sevmiyorum ya
0 oy
(2,977 puan) tarafından
Geçmiş olsun diyet ne durumda kız senin verdin mi kilo 
(644 puan) tarafından
Sen ne kadar verdin bu hafta
(2,977 puan) tarafından
Valla 1 kilo gitti ama ben 68 ile başladım şimdi 63 kiloyum baya Bi 64 te takılı kalmıştım sonunda 63 oldum bakalım pazartesi tartılıcam ne çıkıcak
(644 puan) tarafından
Neler yaptın cnm baya vermissin
(2,977 puan) tarafından
Spor yaptım yeşil çay içtim akşam 5 ten sonra birşey yemedim ve bol tarçınlı limonlu su içtim :-)
(644 puan) tarafından
Hmm anladım.cnm sakl
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Telle %100 düzelir 
(2,794 puan) tarafından
Bende de aynı sorun vardı canım telle tedavi de düzeldi yani o yüzden garantisini veririm sana
(644 puan) tarafından
Çok saol cnm ya öyle dert.olmustu peki şey sadece üst dişlerimi takılır yoksa alta da takilirmi
(2,794 puan) tarafından
O sana kalmış canım istersen takarlar istemezsen takmazlar parasıyla takıyorlar zaten
(644 puan) tarafından
Tamam cnn pahalımı peki sadece üst dişler
(2,794 puan) tarafından
Şuan ne kadar bilmiyorum fiyat araştır bi ama ben yıllar önce özelde alt üst 3 milyara taktırmıştım,şimdi devlet de takıyor oraya da para ödüyorsun bir miktar 1000 1500 gibi bi ücret galiba tam bilmiyorum ama özelde daha pahalı olur tabi,bide devlette galiba sıraya giriyorsun sıra sana gelirse takıyorlar diye biliyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 358 göst.
19 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 249 göst.
2 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2oğlanannesi (3,275 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,426 göst.
9 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 48 göst.
30 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsmaElif&mstafa (38 puan) tarafından soruldu

399,776 soru

11,958,087 cevap

36,124 kullanıcı

...