0 oy
548 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
bizim  tv izlemek yemek yemek .d

28 Cevaplar

0 oy
(24 puan) tarafından
 belgesel cok seviyoruz birlikte yemekler hazrlyoruz esim bilmyor ben tarif edyorm o yapiyor =) ögrenme cabasi icinde. Degisik tarifler deniyoruz. Market gezmeye bayiliriz marketleri geziyoruz =) cay sohbet genelde ezber calisiyor bende kitap okuyorm bebegimi uyutunca 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla genelde yemek temizlik yapar eşim benm yorgun olduğunu bildiği için izin gününde beni ev konusunda rahatlatır sagolsn
0 oy
(144 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Pazar günleri genelde köye gideriz gitmediğimiz haftalar sabah beraber kahvaltı evi toplarız sora bir kaç saatlik dışarı cıkarız çok şükür 
0 oy
(1,008 puan) tarafından
Biraz hazira konuyorum iyi oluyor kahvalti veya aksam yemeği cayi kahvesi yapar allah razi olsun 
0 oy
tarafından
Evde yatarak . Genelde yarin seni disari cikracagim diye soz verir sonra yorgunum sonra çıkalım izinliyim.bak yatalım beraber diye diye erteler rutin haline geldi. Bakalim şimdide pazartesi çıkalım dedi. Yine erteleyecek ama bir umuttur yasamak deyip bekliyoruz. 
0 oy
(442 puan) tarafından
Yaoiyoz biseler:))))????
0 oy
(70 puan) tarafından
Eşim jandarma olduğu için bu aralar sadece pazar günü tatil diğer günler akşamları evde pazar günleri hava iyi olursa pikniğe ya da gezmeye gidiyoruz 
0 oy
(10,976 puan) tarafından
Pis pis birbirimize bakıyoruz =D 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 718 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 302 göst.
9 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ftmzhra (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 119 göst.