0 oy
619 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (545 puan) tarafından
Bazen sayfalarda denk geliorum yok cekilise katilmak icin aunu yapin yok bunu paylasin gibi resimler yukluolar bir surude katilim oluyor hep merak etmisimdir  gerçekten vaad edilen sey veriliomu yoksa danışıklı dövüş mu hepsi? Siz hic katildinizmi bisey kazandinizmi? 

10 Cevaplar

0 oy
(15,517 puan) tarafından

Cok yaptim birgun sans bana gülmedi anam nasil kazaniolar bende merak ediom inanki:angel:

(545 puan) tarafından
Neye gore seciolar acaba tek tek isim yazsalar onlarca kisi basvuruo hepsini nasil yazcaklar bilemedim.valla
(15,517 puan) tarafından
Program var çekilişi o yapiyor yorumlari yukluo saniye veriyor çeviriyor iste kimin adi cikarsa
-Reklam-
0 oy
tarafından
katılıyorum ama hic çıkmadı sonrw begendigim sayfalari begenmekten vazgeciyorum. bide simdi biseyler yazin diyorlar ona sinir oluyorum
0 oy
(2,181 puan) tarafından
cok katildim hicbisey kazanamadim bende pesini biraktim artik :D
0 oy
(802 puan) tarafından
Evet geçen kazandım salı günü hediyem gelicek :))
(800 puan) tarafından
Ne kazandın  kiz :))
(802 puan) tarafından
Çok güzel bir çanta birde tişört bakalım yarın gelicek paylaşırım :))
(800 puan) tarafından
:)) sansli insan. Paylas da bakalim merak ettim azcik :))
(545 puan) tarafından
Naptinda kazandin kuzum belli bi stratejin varmi bizimlede paylassan ya ;)
(802 puan) tarafından
Çekilişe çok kişi katıldığı zaman sana çıkma olasılığı çok düşük o yüzden az kişinin katıldığı çekilişe katıl ayrıca sürekli yorum at emoji faln dahi olsa at kesin çıkar :))
0 oy
(800 puan) tarafından

O cekilisler ici  fake hesap acmistim :D actigimla kaldim tabiki 

0 oy
tarafından
Ben parfum kitap ve bileklik kazandim :)
(800 puan) tarafından
Bu kazanmanin sirri ne :))
tarafından
Uc ayri cekiliste mi masallah :)
tarafından
Isim etiketlenen cekilislerden . Az kisi katilmisti:)
(545 puan) tarafından
Cok fazla kisimi etiketledin bi strajin varmi
0 oy
(115 puan) tarafından

hiç ugrasamam ya binlerce kişi katılıyor. o binlerce kişinin arasından cikacak kadar sansli olsaydim paraya para demezdim :D:D

0 oy
(350 puan) tarafından
Bennn :D ben abiye kazanmistum öylesine bi şansımı deneyeyim dedim tuturdum cok güzel bi abiye kazandim :D
(545 puan) tarafından
Gule gule giy kuzum kargo parasini senmi veiosun
(350 puan) tarafından
Hayır canım herseyini karşı taraf karşılıyor
0 oy
(404 puan) tarafından
Ben madame coconun sayfasindan saten nevresim takımı kazandım canım gerci ondan sonra daha hic kazanamadim hicbi sayfadan ama sans meselesi doğruluğu var yani tabi her sayfa ayni degildir 
(545 puan) tarafından
Gule gule kullan canim e oda dogru tabi insallah bigun banasa cikar :)
(404 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım:) tamamen sans meselesi insallah cikar:)
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Bne katılıyom malesef kazanamadım ama eltim düğününden 4 ay önce kına organizasyonu kazanmıştı çekiliş tarihi düğünle uymadığı için faydalanamadı. Geçen günde peluş yelek kazanmış. Bide yine nişanlıyken 10 bin liralık hayalinizi gerçekleştirme çekilişi vardı kaynım uzman en güzel 10 hayali gerçekleştiryolardı buda nişanlım uzman ona sğrpriz yapıp onun görev yerine gitmek gbi bişey yazmış bunun hayalini seçmişlerdi ama gidememişti adamlar 40 kere aramıştı ne zaman gidiyoruz dşye. Çok şanslı bi insan milyonlarca yorumdan onunki seçiliyo :))
(545 puan) tarafından
Masallah nekadar sansliymis ben yoruldum okurken o kazanmaktan yorulmamis :))) allah daim etsin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 723 göst.
28 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Hulyaaaa (21 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 126 göst.
14 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
0 oy
6 cevap 189 göst.
20 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu