0 oy
981 göst.
Diğer kategorisinde (913 puan) tarafından
Kızlar ben bir arkadaşıma pozitif ciktim demek zorunda kaldim demek zorundaydim lütfen yargısız infaz yapmayın ekran görüntüsü istiyor gelen mesajlari size gelen varmi acaba atsaniz bana ustunu cizip kendi ismimi yazsam 

22 Cevaplar

+3 oy
tarafından

Esini sağlık bakanlığı olarak kaydet ondan kendi telefonuna mesaj at iste 

Sayin..... su tarihlerde yaptırdığınız covit-19 testiniz POZIRIFTIR. Sağlık bakanlığından evinize zoyaret yapılana kadar lutgen evde kalın.  

Ha kendi telefonunun tarihiyle oynamayida unutma. Bugünün tarihi olursa anlar benve

Gibi seyler yaz gönder.  Allah affetsin lisedeyken cok insani boyle kandırdık 
(12,861 puan) tarafından
Vayyy bee hiç aklıma gelmezdi :)
tarafından
Aynen öyle anlamıyorum aslında neyin ispatı bu :) insanları anlamak çok zor vallahi ben ebe misafir kabul etmiyoruz ev halkı böyle karar aldık elimizde olan birşey değil diyoruz kimsede gelmiyor gitmiyor hiç o işlere girmiyorum
(913 puan) tarafından
Teşekkürler bu aklıma gelmemisti valla cok sagol
(1,424 puan) tarafından
Hahah  harika fikir
(2,678 puan) tarafından
Allah affetsin bnde çok yaptım yaa bankacı olup haciz mi gelecek demedim off offf utanıyorum valla ama o an hepsini bilerek yaptım :))
-Reklam-
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Neden ekran görüntüsü istiyo anlamadim
0 oy
(48,758 puan) tarafından
istemesindeki sebep ne silmisim de kanitlamak zorunda misin
(913 puan) tarafından
İnanmiyor e devletin varmi dedi yok dedim e nabizdan ekran görüntüsü at diyecekti yok deyince gelen mesajlari at diyor bende naPacagimi bilemedim
(48,758 puan) tarafından
ispatlamak zorundamiyim ssn benim sozume güvenmiyor musun de ne büyük sacmalik ya
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Niye ekran görüntüsü istiyor ki yani mecbur musun ona bi şeyleri kanıtlamaya
0 oy
(1,989 puan) tarafından
Neden inanmayıp ekran görüntüsü istedi canim onu anlamadım güvenmiyor demekki
(913 puan) tarafından
İnanmiyor mus olduguma
(7,412 puan) tarafından
e zaten anladigim kadari ile degilsin inanmamasi normal degil mi canim:))) yanlis anlama lutfen yargılamıyorum mutlaka gerekli sebebin vardr ama
0 oy
(702 puan) tarafından
Daha önce girustunuzmu
0 oy
tarafından
Google a korona pozitif e nabız sonuç yaz belki ordan çıkar bi görsel de arkadaşın da msj niye istiyor ne garip bi ilişki bu 
(913 puan) tarafından
Bulamadim baktim canim
0 oy
tarafından

image

tarihi degistirebilir misin bilmiyorum e nabizda sonuc gosterirken isim yazmiyo ama gelmesini istemiyosan gelme de boyle bi yalana basvurma bence 
(913 puan) tarafından
Degistirebilirim canim sagol ama e devlet sifrem yok dedim sms istiyor onda adimi yazcam iste
tarafından
Ne sacma ya ispatlamak zorunda misin bence hic boyle biseyle ugrasma bile sen bilirsin tabi de
0 oy
tarafından
Ay bende vardı bir bakayım dur 
0 oy
(5,376 puan) tarafından
On neymiş ya alla alla
0 oy
(2,792 puan) tarafından
Hem mesaj atmıyorlar ki arayıp pozitif olduğunu söylüyorlar 
0 oy
tarafından

image

nasil yaparsın bilmiyorum ama.belki.isine yarar
(3,681 puan) tarafından
Bende Çarşamba gününden beri pozitifim ağrıların var mi ?
tarafından
Ben değil bizim 1 hafta önce görüştüğümüz arkadaşımız pozitif bizde bir belirti yok test yapmadılar
(3,681 puan) tarafından
Ben anlamadım nasıl bir hastalık 1 aydır evdeyim eşimde hiç bişey yok tek ben pozitif  ve herşeyde cok dikkat ederim bebeğim var diye geldi beni tuttu kaç gündür geceleri ağrılarım çok kötü
0 oy
(1,635 puan) tarafından
Herkese mesaj atmıyolar. Aradılar beni de
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Mesaj gelmedi bana da eşime de e devletten baktık canım 
0 oy
(399 puan) tarafından
Msj gelmiyor ki canm e nabız dan gözüküyor sadece
0 oy
(70 puan) tarafından
E devlet dışında hayat eve sığar programında senin durumun gözüküyor onu ekran görüntüsü atabilirsin
0 oy
tarafından
Ekran istiyor sa o arkadaş degil bence onunla arkadaşligini bitir net ben olsam bitiririm......

Sen bana inanmiyor musun diyip kesip at hastalık bu illah tutturuyorlar gelecez diye 
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Sn. ZEY* GÜL*, pozitif vaka ile temas ettiğinizden 5.11.2020 tarihine kadar izolasyonda kalmanız gerekmektedir. Filyasyon ekiplerimiz sizinle iletişimi 03129901453 üzerinden yapacaktır. Sağlıklı günler dileriz. B002
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Iyide msj falan gelmedi bize direk arandı
0 oy
tarafından
Sildim mesajı de 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 88 göst.
13 Mart 2022 Diğer kategorisinde Istanbullu 34 (5,272 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 464 göst.
7 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde ★✿☞ƘƛƦƊЄԼЄƝ☜✿★ (443 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
28 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmn18 (359 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
21 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,380 soru

11,417,873 cevap

34,972 kullanıcı

...