0 oy
673 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kayınvalidem yakın oturur ama çok giden bir insan değilim daha doğrusu bir yere gidemiyorum işten güçten şimdi mesaj atmış kızı gelmiş sana kahve içmeye geleceğiz müsaitsen  yazmış bende evde o kadar bunaldımki dün gece eşimede söyledim belki annene geçerim yarın dedim sonra düşündüm vazgeçtim görümle pek birbirimizi sevmeyiz fazla biraraya gelmek istemiyorum bu yüzden ne yapayım sizce aa çok bunaldım zaten evde siz durun benmi geliyim diyim yoksa tabi tabi buyrun gelinmi diyim 

20 Cevaplar

+1 oy
(3,739 puan) tarafından
Oraya gidince gormucek misin sanki... Onlari evinde istemiyomussun durumu çıkar ortaya ben geliyim dediğinde kadın gelelim demiş 1-2 saat katlan canım sana gelsinler bence
tarafından
Çok bunaldım evde gerçekten nefes alamıyorum artık misafir çekecek halimde yok ne yalan söyleyeyim dermansızım
(889 puan) tarafından
Bence oncesana gelsinler kalkarllarken de ben de gelim azcik degsiklik olur de :) kocan dAksam oraya ymege gelsin
(5,323 puan) tarafından
Bırak gelsinler ne varki bunda. Sonrada sen onlara gidersin
-Reklam-
0 oy
(12,773 puan) tarafından
Tabi buyrun gelin demen lazım kahve yani bı şey hazırla hatta akşam gitmeyin burda yiyelim hemen de 
tarafından
Ne hazırlayım canım çok halsizim aslında
(12,773 puan) tarafından
Lokum vs alabilirsin yada kek vs ama sana geliyoruz demişler ya boşver sen en iyi şekilde ağırlaa
0 oy
tarafından
Keske dun geceden haber edeydin az uyanık ol kiz gorumcen nerden gelmiş tabi sanada gelmek isticektir :-D:-D:-D
tarafından
Ah keşke :)
0 oy
(119,076 puan) tarafından
Davet etmen lazim 
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Buyrun gelin diceksin mecbur erken davransaydin keşke :)
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Senden önce davranmislar mecbur onlar gelcek:))
0 oy
(368 puan) tarafından
Cnm tabikide buyrun gelin de seni düşünmüşler evine geliyorlar
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Ay de büyür gelin de beraber yiyin için oturun bişeycik olmaz hatta kaynana de bende sana gelecektim nasip bizeymis de mutlu da olur 
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Ne olursa olsun evine gelmek istiyorsa kapılarını sonuna kadar ac benimde görumcem bana neler etti ne kirici laflar soyledi sonra evime geldi ne yapaym kovayimmi olsun Allah misafiri olarak gör 
0 oy
(27,330 puan) tarafından

Gelen misafir kim olursa olsun Allahin misafiridir  kabul et tabiki 

0 oy
(3,282 puan) tarafından
Keşke biraz  erken davransaymışsın canım :))) buyur etmen lazım  bi kahveden bişey olmaz.
tarafından
Ah keşke :) ❤ bilsem geceden yazardım
(3,282 puan) tarafından
İnsan başına geleceği önceden bilemiyo olsun :)))
0 oy
(95 puan) tarafından
Bende size geleyim diyordum tamam hadi gelin fark etmez de belki biz cikmayalim onzmn sen gel derler:D
tarafından
Zoraki git diyorsun :D bişey diyimmi onlar işte tamda öyle yapıyorlar :)
(95 puan) tarafından
Yok canim Zoraki değil belki gel derler sende gidersin zaten misafir ağırlayacak halim yok demişsin . Demezlerse de sen zaten gelin dedin gelirler .. bu arada sonuç ne oldu :D
tarafından
Geldiler kuzum burda yedik içtik sonra onlara gittik ordada yedik içtik :)
(95 puan) tarafından
Heh bak iyi olmuş afiyet olsun :)
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Buyrun gelin de bence sonra kendin eşinle ailecek dışarı çıka bilirsin
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Buyurun gelin de tabi ki 
0 oy
(1,019 puan) tarafından

Deki buyrun gelin anne beraber size geceriz bende zaten size gelecektim. Belki der o zaman sen gel biz gelmeyelim :D

0 oy
tarafından
Evde çok bunalmışsın seni anlıyorum. Ama ilk teklif kaynana dan gelmiş geri çevirme ayıp olur hem kahve içeceklermiş 1 2saat sabret ertesi gün istersen sen onlara gidersin 
0 oy
tarafından
Sizi evimde istemiyorum ben geleyim gibi olur o zaman canım onlar gelsin 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 715 göst.
10 Aralık 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 34 göst.
0 oy
0 cevap 49 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Hamis123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Emirasafın annesi (15 puan) tarafından soruldu

378,035 soru

11,314,804 cevap

34,755 kullanıcı

...