0 oy
3,191 göst.
Diğer kategorisinde (341 puan) tarafından
Sorum yukarda hanımlar.....

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Valla canım hepsi para koparmak için bende bekarken epilasyon yaptırdım 1 buçuk yıl gittim tüyler sadece azaldı bitmedi kesinlikle biter fln dediler bitmedi ve o zaman 2 kutu uyuşturucu krem aldım hiçbir faydasını görmemiştim boşuna yani hem ucuzunu hem pahalısını alıp denedim boş yani faydası yok o kremlerin. 
(341 puan) tarafından
Cıddı mısın ıyi kı soyledın canım almıyım o zaman
tarafından
Alma canım valla para tuzağı bundan 4 yıl önce aldım biri 50 liraydı fayda etmedi 120 liralık olan çok etkili dediler onuda aldım genital bölge ve koltuk altı için hiçbir etkisi yok malesef.
-Reklam-
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Buz lazer acımıyor ki gerek yok bence hemen alışıyor vücudun .
(341 puan) tarafından
Genital bölgede cok acı oluyormuş canım
(1,845 puan) tarafından
İlk yaptığında açıyor ama hemen alışıyorsun zaten yapan kişi işinde iyiyse sana diyor sadece 1 dakika dişini sık hemen geçiyor :))
(341 puan) tarafından
İnsallah ıyı bırıyle karsıladırım o zaman sagol canım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Özel bölge için o kremler çok işe yarıyor. Ben kullandım ama ismini hatırlamıyorum. Lazerim yarım kaldı hamilelikten dolayı
(341 puan) tarafından
Acı olmadı mı canım
(3,136 puan) tarafından
Normalde daha çok ağrıyor ama kremle çok hafif ağrı oluyordu sinek ısırığı gibi
(341 puan) tarafından
Sagol canım
(3,136 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Buz lazer de aci yok zaten
(341 puan) tarafından
Genital bölgede cok acı oluyormuş canım oyle söyleniyor
(5,406 puan) tarafından
Ben alexander cihaz a gittim hiç uyuşturucu birşey kullanmadım zaten alışıyor insan ağda dan çok acıtmiyor. Kardeşim buz lazere gidiyor sıfır acı hissediyor
(341 puan) tarafından
Faydasını gormuş mü canım işe yaramış mı
(5,406 puan) tarafından
6 seans gitti azalmış 6 seans daha eklemiş. Benim ki de iyiydi ama hamile kaldıktan sonra bölgesel olarak tüyler çıkmaya başladı
0 oy
(14,033 puan) tarafından
Çok fazla acimiyor saniyelik acılar oluyor zaten 3 4 seansta alışıyor vücut. Ama tavsiyem onların sattığı hiç bir şeyi alma boş para tuzağı uyuşturucu kremler de arkadaşım kullandı işe yaramıyor demişti serçe parmak kadar krem 50 tlydi 2 sene önce şimdi kim bilir ne kadar olmuştur 
(341 puan) tarafından
Dun 15 ml krem için 80 defı canım
(14,033 puan) tarafından
Çabuk alışıyor vücut merak etme ağda yaptırdın mi hiç bilmiyorum ondan daha kolay uzman yaparken sen başka şeyler düşünmeye çalış bir bakmissin bitmiş özel bölge kısa sürüyor
(341 puan) tarafından
Sagol canım
0 oy
(119,346 puan) tarafından
O acitmiyo alisirsin bi kac dk snr
(341 puan) tarafından
İnsallah canım özel bölgede hassasım korkuyorum
0 oy
tarafından
Buz lazer acıtmaz ki tatlım bende girmiştim
(341 puan) tarafından
Dogrudur canım herkes aynı seyı dıyo ama genital bölge acıyormuş
tarafından
Yok yok acımaz canım acısa bile sinek ısırığı gibi bile olmaz ateş vermiyor zaten sıvı birşey sıkıyor onun üstünde aleti gezdiriyor ama inşallah biter ben ateşli olanda girdim buz olanada girdim ama maalesef bitmedi sadece azaldı hamilelikte arttı tekrar verdikleri kremler bayağı uyuşturuyor ama ilaç bana verdikleri öyleydi etkisi yarım saat sürüyordu
0 oy
tarafından
Boşuna para verme hiç bir etkisi yokkkkkkkkk kesinlikle bir uyuşma olmadı pislikler para koparmak için yapıyolar mentollü krem yakıyor gibi hatta üstüne lazer acısı benim ki biz lazer değildi genital bölgede ölmüştüm hatta yaktı hep kararma var geçmedi :(
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Benim ozel bölgede çok işe yaramıştı ama adını unuttum ya üstü pembe biseydi küçük bişey. Sürüyordum üstüne streç koyuyordum hemen uyuşuyordu
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Buz lazer koltuk altı bacak bikini bölgesinde yüzde 50 işe yarar sakın diğer yerlere vurdurma , göğüs , bıyık ,yüz , göbek vb. Ayva tüylerinin kıl köklerini harekete geçirip çoğaltıyor asla güvenilir bir yöntem degil. Pişman olma
(341 puan) tarafından
Gercekten mi canım ben yuzu de aldırmayı düşünüyordum
(1,320 puan) tarafından
Hayır hayır sakın sakin yüzündeki tüyler çoğalır boğazın yanağın çene altı heryere yayiliyor. Ben pişmanım sen yapma baş edemiyorum şimdi sır agdayla almaktan sürekli
(341 puan) tarafından
Cok sagol cznım Allah razı olsun ıyı kı soyledın

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 144 göst.
30 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nehiiirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 154 göst.
12 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 154 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu