0 oy
847 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kiracıyız ve 2+1 bi evde oturuyoruz. Daha ilk bebeğimiz ve kaçarak evlendik  odanın teki bizm diğerinde de 2 tane baza var. eşim misafir gelince nerde yatacak bebek zaten bizim yanımızda uyuyacak bebek odası yapmayalım diyor. Eşimin tarafından kimseyle görüşmüyoruz. Benim taraftan annem amcalarım vs var toplasan 5 kişi. Dedim kim gelecek bizim evimize yatıya. Eşim dostum çok benim diyor. 2 gün gelip kalacak insanlar için ben çocuğuma oda yapamıcak mıyım dedim trip atma bana diyor. Hani maddi bi sorunumuz yok şimdi bile gidip alabiliriz. Nasıl ikna edicem ben oda yapmak için. 

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım çocuğunu belli süre yanında yatırıcan orda pda boş durunca nolcak ayırmak istedinde yanından yaparsın
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kendi evim olduğu halde bebek odası yapmadım hiç gerek yok bebelçk zaten seninle aynı oda da kalacak alt ni tane anne yanı beşik 3 yaşa kadar yatabileceği oh mis
0 oy
tarafından
Oğlum bir yaşında evim 2+1 kirada değiliz salonda oturma Grubu var boş olan odamda fazla yatak var birde sadece baza süngeri var tek kişilik gündüz orda uyuyor biri gekince iki odatida açıyorum ama yanımda uyuduğu için gerek görmedim yatağını ayırdığım zaman oda alicaz inşallah 
0 oy
tarafından
Benim çocuk odam var evlendigimizden beri boş duruyor yatak odamla bitişik olmasına rağmen bende o odaya mobilya alıp bebek odası yapmayacağım çünkü 2 yaşına kadar zaten yanımda yatacak 2 yaşından sonra da genç odası alip kenarlarına koruma almak bana daha mantıklı geliyor baya uzun süre kullanırız ama bebek odasının ne yatağını ne dolabını biraz büyüdükten sonra kullanmayacak boşa masraf gibi geliyor bana da sadece büyük bi şifonyer yaptırdım içine organizer alicam düzenli şekilde tüm kıyafet ve eşyalarını ona koyacağım o şifonyer de kaç yaşına gelirse gelsin kullanılir evde eşya bitmez zaten
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Evim 4+1 ama oda yapmadım eşinin dediği gibi çocuk anne yanında beşikte yatıyor odanın birinde sadece benim bekarlık dolabım vardı onu kızıma dolap yaptım o kadar 3-4 yaşına gelince zaten çocukların kendi istedikleri olmaya başlayacak odasına onun zevkine göre istegine göre yaparım 
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Canım bence eşin haklı bide kiraciymişsin mobilyana yazık olur. Şöyle deyim bide sana ben mobilyasını aldım büyüyen beşik dolap komidin  vs inanır mısın hiç ama hiç kullanmadım bide park beşik te almıştım sadece park beşiği kullandim mobilyalarım evi sattık yeni ev aldik  taşınırken maf oldular cizildiler  şimdi yine kullanmıyorum kızım 16 aylık bizimle aynı odada kaliyo kıyıp  odaya ayırmak istemiyorum yani boşu boşuna masraf etmişiz  mobilyaya şimdiki aklım olsa sadece park beşik alırdım kızım ileride büyüyünce de baza alırdım ona göre  bence çok gereksiz mobilya. Tabi doğar doğmaz yok ben odayı hemen ayircam  kendi odasında yatmayı öğrensin dersen o başka ki sanmıyorum seninde ilk bebiş kıyamazsın kararı sen ver yinede 
0 oy
(460 puan) tarafından
Biz de yapmadık eve gelen giden oluyor diye. Öbür odada eşya boşalttım dolaptan oraya astım kızın giysilerini. Bizim odamızda yatıyor. Ama eşimle böyle bir konuşmamız olmadı çünkü ben karar vermiştim yapmayacağıma. Kız büyüsün yatağın kenarına bariyer alıp o zaman çeviricem çocuk odasına. 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 470 göst.
13 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Prenses annesiyim (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 387 göst.
0 oy
3 cevap 117 göst.
0 oy
1 cevap 113 göst.

384,707 soru

11,507,912 cevap

35,164 kullanıcı

...