0 oy
618 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar yeni üye oldum ama yaklaşık 1 buçuk yıldır kullanıyorum bu uygulamayı. Eşim bize hiç zaman ayırmaz eve gelince telefonla oynar hep çok ilgisiz bir insan. Ve yurt dışında çalıştığı dönemde beni aldattı yakaladım evime geldiğimde kadın saçı buldum herşeyi kabul ettim bugün pazar bizi gezdir dedim tamam dedi çıktık herkesin içinde bağırıyor hakaret ediyor anneme kardeşlerine küfür ediyor oğlum arabada uyuyordu niye uyudun lan diye bebek arabasını sarstı çocuk uyandı korkuyla. Şimdi de yan sen git yada ben dedi bütün eşyalarını topladı gitti . Aldattığı kadını n ismi nurcan onda huzur buldum bu yüzden aldattım dedi kızlar içim yanıyor ailem deseniz anneme herşeyi anlattım birşey demedi sabır et dedi sadece kızlar her gece ağlamaktan biktim artık akıl verin fikir verin ne yapayım ne edeyim 

20 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından

Sanki tosbikanne vardı ;( nasıl oluyor ki:angel:

(2 puan) tarafından
Ben o değilim asıl adım ZEHRA
tarafından
O benim kız Allah korusun :((
(2 puan) tarafından
Ya ne diyeyim ki evet Allah korusun
-Reklam-
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Evden kovcan canım onu.Aldatan adamdan kime hayır gelmiş sana gelecek?
(2 puan) tarafından
Zaten gitti eşyalarını alıp  çok caresizim
(6,203 puan) tarafından
Bırak Allah aşkına ya ne caresizsin sevinmen lazım.Oyle insandan ne koca ne baba olur.Kendi hayatına bak.Sana nafaka ödemek zorunda ama tazminat ödeyemez çünkü aldatmayi bilerek kabul etmissin
(2 puan) tarafından
Kendı hayatıma bakamıyorum oğlum küçük arkamda duran kimse yok tek başımayım
0 oy
tarafından
Canim uzmek istemem ama çatırdama degıl o evlılık yıkılmış sende enkaz altında kalmıssın resmen kendini yıpratma bitir derim 
(2 puan) tarafından
Değil mi enkaz altındayım çocuğumu da yıpratıyorum böyle  kavga şiddetle
tarafından
Kesınlıkşe canım daha fazla bu zulmu kendine de bebegıne de yapma
(2 puan) tarafından
Başka yapacak birseyim de yokki annem sabret diyor
0 oy
tarafından
Annenler le konuş anlat durumu boşan sana çocuğuna kötü davraniyorsa sevgi yoksa ne diye bunu devam ettirceksin
(2 puan) tarafından
Anneme anlattım sabret düzelir dedi büyüka git sinirlendirme alttan al hep dedi
tarafından
Adam seni aldatmis sana çocuğuna kötü davraniyor sabredecek bşey yok ki
(2 puan) tarafından
Ama anneme anlatamıyorum bu durumu erkekler böyledir diyor sonuç ta senin yanında diyor bi anlık şeytana uymuş diyor
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Canım üzgünüm ama ortada bir evlilkk kalmamış adam resmen aldatmış ve ötesi yok ... Durumun varsa boşan eşinide mahkemelerde süründür ... Ama daha önce seni aldatdığına dair bir kanıt bul ... 
(12,861 puan) tarafından
Ya normal de çocuğuyla ilgilenmeyen adam velayeti napsin ki istemez birlikte olduğu kadın da kabul etmez al nafakani bebeğinin kreş zamanına kadar annen bakar sende çalışır düzen kurarsın
(2 puan) tarafından
Almaz biz birlik yaşıyoruz annesi babası köyde şuan ben evde oğlumla kaldım çocuğu alıp gidersen 1 lira vermem dedi ya istemem zaten kendine bakamayan çocuğuna mi bakicak
(2 puan) tarafından
Ya anneme anlattım ben herşeyi ama sürekli napacaksın ki katlanmayıp  erkek bu olur öyle şeyler dedi hep
(12,861 puan) tarafından
Adam evi terk etmiş aldatmış zaten ilgisizmiş
Hayır efendim olamaz böyle şeyler erkeklerin bizden ne farkı var bizde aldatalım o zaman
(2 puan) tarafından
Ben öyle yapsam vururlar beni ben kadınım hep alttan almam lazımmış
0 oy
(760 puan) tarafından
Kadın için en zor şey aldatılmak kendini ezdirme git annengile eğer onlar da sahip çıkıyorlarsa 

Eşinle çok mu kavga ediyordunuz önceler? Huzuru onda buldum demişte yani ne kdr kavga etseniz bile çok haksızlık etmş ztn her aile de kavga oluyor
(2 puan) tarafından
Ya söyle o hiç evliliği kabul edemedi sabah çıkıp gecelere kadar eve gelmiyordu çalışmıyordu bende hep kızıyordum niye böylesin neden evlendin o zaman diye com pişmanım keşke evlenmeseydik sürekli huzursuzluk cikariyorsun dedi huzuru onda buldum bu yüzden aldattım dedi herşeyi yapıyordu ediyordu dedi
(760 puan) tarafından
Keşke evlenmeden önce bi tanısaydın canım. Böyle insanlar sorumluluk istemez anca gezip tozmasın da olur okey bunu ailenle yap neden başka bi kadın emin ol Nurcan dediğin kadını da atıp başka birisine gidicek huyunda suyun da var. Allaha havale et sadece.Allahım yardımcın olsun inan çok üzüldüm böyle postlar çok etkiliyor beni de
(2 puan) tarafından
Allah razı olsun benide dualarınıza katın normalde evde tek yatmaya korkarım ama artık tekim
0 oy
(17,906 puan) tarafından
O gitsin sen kal madem annen oyle demis evde sen kal bosver hayatina bak kendi ayaklarin üstunde durabilrsin Allah yardim eder ona minnet etme
(2 puan) tarafından
Minnet bende etmek istemiyorum ama hayat hep oğlumun büyümesini bekliyordum ama dayanamıyorum artık
(17,906 puan) tarafından
Peki sen ne yapabilirsin ne yapmak istiyosun sen daha iyo bilirsin detaylari ama gidecek yerin yoksa evinden hic cikma derim ben
(2 puan) tarafından
Evden hiç cikmicam ama gözümün önünde hep o kadınlaymış gibi geliyor belkide onunla aklım durdu birşey düşünemiyorum ki
(17,906 puan) tarafından
:( üzüldm ama benimde teyzem ayni durumda
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Annen ouoe dediyse bence sana uzun süre sahip çıkmaz ne desem yasa offff empati kurdum :(( gerçekten Allah yardımcımız olsun inşallah ☹️☹️☹️
(2 puan) tarafından
Zaten oğlum biraz büyümesini bekliyordum ama olmuyorsurekli şiddet kavga
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm çok . Üzme kendini böyle bir adam için değmez aksine daha güçlü olmalısın ne hayır beklenirki böyle bir insandan. Sadece gelecek için kendin için neler yapacaksın onu düşün sen kıymetlisin sev kendini ve dik dur. Yolu açık olsun.  Hiç eyvallahın olmasın bu yaptıklarını burnundan getir birbir
(2 puan) tarafından
Getiremiyorum geçen gün oğlumun gözü önünde  boğazımı sıktı öldürüyordu beni zor kurtuldum
tarafından
Offff offfff
(2 puan) tarafından
Dua edin bana başka ne diye bilirim ki
0 oy
(124 puan) tarafından
Seni aldatabiliyorsa bitmiştir seni seven senin üzülmene dayanamaz çünkü bazı şeyler bitmeli bunun gibi çok zor bir durum birde ailen destek olmadıgında daha zor sakın ortayı bulayım deme seni görmez artık o adam bitmiş canım malesef
(2 puan) tarafından
Evet bitmiş herşey yüzüme itiraf edebildi çünkü çocuğa bile kiyan bir insan bana nasıl kiymasin
(124 puan) tarafından
Kendini üzme rabbim her yolunu güzellestirsin sanada sabir nasip etsin bacim
0 oy
tarafından
Evliliginiz çoktan bitmiş çocuğu bile bu denli gözden çıkaran adama ne diyim evli adamla birlikte olan bütün kadınlarında allah belasını versin başka diyecek bisey bulamıyorum 
(2 puan) tarafından
Işin kötüsü kadın da evli  kocasının ceketi arkada asılı sütyenle kocamla konuşuyor
tarafından
Ay midem bulandı insanlar ne hale geldi ya
0 oy
(94 puan) tarafından
Resmen gitmek için bahane aramış kavga çıkarmış gidene dur diyemezsin yapacak bisey yok :(
(2 puan) tarafından
Aklım durmuş gibi galiba bahaneydi hep bunlar gitmek için
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin eşini 
(2 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Öyle bir aile de çocuk  değil çiçek bile büyütemezsin . Bak kardeşim.  Hicbir kadın hicbir erkeğe mecbur değildir. Bırak ne halı varsa görsün s*ktirolsun gitsin.  Boşan kurtul . Artık elle tutulur bi yani kalmamış. Allah hicbir kulunu ac koymaz 
(2 puan) tarafından
Ne kadar ağlıyorum caresizim evet mecbur değilim ama oğlum küçük onu bırakıp çalışamam nasıl yapicam bilmiyorum
tarafından
Aldattığını kanıtlarsan sonunda çocuk da sende kalır sana nafaka da ödemek zorunda olur . Sende ufak tefek elişi yapar satarsin.  Yada başka bisey . Elinin yatkın olduğu birşey kesinlikle vardır.
(2 puan) tarafından
Bir başlasam yola çıksam gerisi gelir  ama çıkmak çok zor
0 oy
(10,978 puan) tarafından
En iyi akıl götündeki donu almaya ugrasmak o pisliğin. 
(2 puan) tarafından
Bunun için kendimi ayakta tutmam lazım
(10,978 puan) tarafından
Kusura bakma bacım ama o anana da yazıklar olsun ne demek sabret simdiye gelip orayı dagıtması lazımdı
(2 puan) tarafından
Hep sabret dedi başka kelime demedi erkektir yapar sabret dedi
(10,978 puan) tarafından
ANlıyamıyorum bu zıhnıyetı
0 oy
(878 puan) tarafından
B....kunu yedin o Nurcan mi neyse tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkanı ama böylesi adam dönüp dolaşırken gittiği yolda bogulsun pislik bide marifet gibi onda huzur buldum diyor sen sabret canım kimsenin ahı kimsede kalmaz Allahım öyle buyukkki dermanı sende olan bı derde kapılır o zaman da sen ona gerekeni yaparsin 
(2 puan) tarafından
Inşallah bu gece biryerlerde ölür gider bende kurtulurum
(878 puan) tarafından
Kalana oluyor olan ölüp gitse ne olacak sen en kısa zamanda bu adamdan kurtulmaya bak boşa Allah bı yolunu bulur yardım eder sana
(2 puan) tarafından
Tek başıma nasıl yapayım ki 2 yaşında ki bir çocukla
0 oy
tarafından
Bitanem senin tek yapman gereken çocuğun için yeni bir hayat kurmak at gitsin o kocani kapıya aldattığıni ispatlama bak eğer ispatlarsan yüklü tazminat alırsın kendine bı hayat kurtarsın ev kendinizi sen onun parasını alırsın yeni bir ev bulursun ama o zamana kadar ailenin yanında kalman sana iyi olcak annen sabret diyoda kadının içinde neler geçiyor kim bilir seni kimse anlamaz sadece el ne der diye bakar herkes tek git annenin babanın lafını sözünü dinle genede orda durma eşyalarını verme onla kendi evine çıkarsın ilerde şimdi sen biran once
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Allah belasını versin  pislik herif şeref yoksunu a.ş.a.ğ.ı.l.ı.k  nasıl  bebege o sekilde davranir defolsun gitsin zaten insan olamamis ki baba ve eş olsun mahlûk 
0 oy
tarafından
Çatırdamalar mı var yıkılmış bacım bildiğin Allah seni o çocuğu o zalim adamın elinden kurtarsın Allah yardımcın olsun
(2 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
(286 puan) tarafından
Canım bu catirdama değil ki resmen bitmiş yani keşke gidexek bir yerin olsa kaç çocuğun var hiç mi yapacak birseyin yok gidecek bir yer flan bu evlilik bitmis yani
(2 puan) tarafından
1 tane oğlum daha 21 yaşındayım
(286 puan) tarafından
Eee ne güzel bir bebekle iş daha kolay inan o cektirdigini çeker Allah'ından bulur çalışma imkanın olsa çocuğuna bakacak biri olsa hiç düşünme hatta yapabiliyorsun onu kov evden boşanma davası da açarsan kesinlikle herşeyi işte tazminat olsun nafaka olsun sana bu yasattiklarini da anlat daha iyi olur
(2 puan) tarafından
Bebeğime bakacak kimse yokki ailem de sahip çıkmıyor
(286 puan) tarafından
Çok zor bir durum canım ya Allah yardımcın olsun keşke elimden birşey gelse

İlgili bir soru bulunamadı

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...