0 oy
411 göst.
Aile kategorisinde (1,337 puan) tarafından

Yaa kızlar delircem cocugum zaten mız mız bi bebek bulaşık yıkıyorum çocuk ağlıyor ona bakıyorum saatlerce uyumuyor zaten uyuyunca gidip bi oda temizliyorum yine uyanıyor o bidaha uyuyana kadar akşam oluyor yemek yap koca geldi onla otur kalk derken yatma vakti geliyo ertesi gün başka bi oda temizliyorum filan evim 3 oda 1 salon ve mutfak filan ama hergün anca bi oda temizliyorum mutfak dahil ama ev hic komple temizlenmiyo yatak odasıni topaldm diyelim 3 gün sonra yine dağılıp toz filan oluyo o 3 gune kadar diğer odaları anca toplamış temizlemiş oluyorum bu kısır döngü delirtcek beni yaa kim buldu bu temizliği zaten dağılıp kirlenecek yerleri hergün temizliyoruz bence heryer pis olsun kafamız rahat olsun :D

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin canım kaynsnsn annen yakınında oturan kimse yok mu sen evini temizleyene kadar bebeğine baksalar 
(1,337 puan) tarafından
Ayy keşke olsa ama uzaklar malesef
-Reklam-
0 oy
(702 puan) tarafından
Ayniyz canm malesef bebegm uyudkca yapyorum
(1,337 puan) tarafından
Ahh uyusalar yapcaz da uyumuyorlar
(702 puan) tarafından
Aman kiz tek buyusunlerde ev illaki temizlenir sadece batan yerleri temizliyorum buyuk temizlgmi gece yapyorum o uyuynca gece uykusu 2 saat oluyo en az
(1,337 puan) tarafından
Aynen sağlıklı ve hayirli büyüsünlerde eve hizmetci tutcam zaten az kaldı :D
(702 puan) tarafından
Iyi olur kiz ayda 1 kadin tutmak bizde rahat ederiz
0 oy
(7,022 puan) tarafından
Ah bu bebeler yok mu bu bebelerrr
(1,337 puan) tarafından
Valla ya varlıklarına bin şükür ama keske arada 2 saat filan uyusalar
(7,022 puan) tarafından
Nerdeeeeee komple evi temizlemeyi unuttum Vallahi ama yine de çok şükür canları sağolsun
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Sabah kalktığında çocuk iyice uykusunu aldığı için onkadar mızmız olmaz hızlı hızlı işlerini yap çocuk da alışsın. Benim sabahları benim iş yapma zamanim olduğunu kavradi o yüzden bana bulaşmaz ama öğlen vakti geldi ki park ister böyle alıştı akşam da beraber oyun
(1,337 puan) tarafından
4 aylik canim ama sabahda pek keyifli olmuyor malesef hep ağlıyor
(4,040 puan) tarafından
O zman düzene girmesini bekleyeceksin ben 7. Aydan sonra falan tam olarak ev işi yapmya başladım ondan önce benim de yarım yamalakti
0 oy
(250 puan) tarafından
Bnde de kimse Yok canm ve oğlum 19 aylık çok yaramaz bı bebek bn salonu topluyorum daha başka yere geçmeden bı bakarsın heryeri dağıtmış asla durmaz yerinde elinde sürekli biseyler alıp biraz yer biraz döker bn asla vermemezlik yapmam evim kirlenmesin diye önemli olan çocuğumun sağlığı kilo alsın diye ama burda annem kaynanam yanımda değil tekim bugün artık delirme derecesine geldim ev işi yemek misafir bide oğlum sürekli bağırdı ağladı en son dayanamadım eşime dedim iki dakika da olsa götür beynim yandı sağolsun götürdü abisi gilede sessizlik yaşadım 
(1,337 puan) tarafından
Sağolsun esim evdeyken bakar zaten benimde
0 oy
tarafından
Küçükse pusete köy yanına al öyle mutfağını topla ben öyle yapıyodum hiç durmuyosa sırtıma sarıyordu eşim kolon deriz biz iple yani öyle uykusu gelir uyuya kalırdı sırtım da ben oğlum ayaktayken yapıyorum çoğu şeyi sadece ev silerken kovaya elini sokuyo süpürgeyi getir filan diyince koşa koşa gidiyo benden meraklı ev işine 
(1,337 puan) tarafından
Ahh pusette dursa koycam da durmuyor
0 oy
(376 puan) tarafından
Ahahah bence çokta takma boşver canım benim benim hayat flsefem kalmıyorsa çokta grriĺmeye gereknyok benim evim .......götürüyor şu an bir ton mutfakta isim var ama ben gidip uyuyacam neden çünkü yarın yapcam bir daha aynı olcak bizbizi yoruruyor dgmez looooo git yat 
(1,337 puan) tarafından
Aynen şuan bnde yatıyorum
0 oy
(263 puan) tarafından
Yalnız değilsin üzülme bende senin durumundayım. :(
(1,337 puan) tarafından
Dert ortağım benim :)
0 oy
(48,683 puan) tarafından
ev tozuna alerjim olmasa bide kizim yerlerde gezmese bir ay yapmicam banada gina geldi ☺️
(1,337 puan) tarafından
Hergün sil hergün tozlanıyor valla
0 oy
(17,767 puan) tarafından
Benim iki tane biri 4 bucuk yasinda biri 1 yasinda anam ağliyo ev iki katli dip köse yapinca mecbur erken kalkip yspiyorum normal temizlikte. Idare ediyorm
(1,337 puan) tarafından
Ayy kız bende erken kalkıyorum oglum sağolsun 7 de kalkıyoruz :)
0 oy
tarafından
Benim iki bebeğim var kaynanamlarla oturuyorum 8 kişiyiz köydeyiz iş bitmiyor yemek bitmiyor bulaşık tavuklar bahçe işi hiç bişey bitmiyor tam iki dakka dinlenecem hemen bi iş çıkıyor psikolojim bozulmuş keşke benimde seninki gibi ayrı evim olsa birsürü kişinin hizmeti bulaşığı yemeği işi daha zor canım emin ol 
(1,337 puan) tarafından
Ay ben zaten aynı evde yaşayamam da yakın olsalar biraz fayda görürdüm
0 oy
(790 puan) tarafından
Malesef buyuyene kdr boyle cnm ben oglum 2yasina gelince anca heryeri yapabldm oda yorgunlktan canm cikiyo bide hic dinlenme uyuma yok hep is guc hep topla yap et valla annelermz nasl buyutms o zorlkla sasiym isim hc bitmiyo uyumaya vaktim kalmiyo
(1,337 puan) tarafından
Ay benim annemi ben her gordüğümde diyorum 5 cocuk nasil buyüttün diye bide en küçüklerimiz ikiz onlardan bi büyük olanda ikizlerden 1 yaş büyük 3 gibi yani insan delirir
(790 puan) tarafından
Aynen cnm bizde 6kardesiz arka arkya bide babaanne dede vardi hastalrdi felcliydi annem bakardi simdi cok hasta artk vucut bitms biz bu rahatlikta boyleyz buyuselerde rahat etsek canlari sagolsun artk naplm
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ay yazdiklarnn hepaini yasiyorum nide iki kizim daha var bide bebek kafayi yemek uzereyim suan ayaktayiz uyumuyoo durmuyoo cildircam
(1,337 puan) tarafından
Allah kolaylik versin canim hepimize
0 oy
tarafından
Allah yardımcınız olsun bacım 
(1,337 puan) tarafından
Amin canim ya
(4,152 puan) tarafından
Amin ins

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 438 göst.
12 Mart 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 373 göst.
0 oy
58 cevap 448 göst.
14 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,898 soru

11,372,517 cevap

34,855 kullanıcı

...