0 oy
1,658 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
Eşim telefonuna şifre koydu ve kesinlikle telefonuna bakmanı istemiyor. Daha önce işten arayanlarla ilgili sıkıntı çıkarmıştım çünkü. Doğal olarak bende şüpheleniyorum. Var mı böyle bir durum yaşayan

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
O tlfonu kırarım kafasında..

Sürekli elimdedir tlfonu bnmki de ondadır saklayacağı bişey olmayan adam tlfon saklamaz gözüyle bakarım ben..

Sıkıyorsa saklasın savaş çıkar evde..
-Reklam-
0 oy
tarafından
Asla şifre koymaz telefonu hep ortalıktadır zaten bende öyle elime alıp hiç bakmam çok nadir bakarım zaten işten gelir gelmez telefonu nereye atarsa orada kalıyo üstüne baktığı yok 
0 oy
tarafından
Öyle bi şaka yapayım dedi eşim kırdığım telefonu hala anı olarak saklıyor. Eşim benden hiçbirşeyi saklamaz asla. Ben çünkü bu tür konularda takıntılıyım. İlk evlendiğimizde telefonuna şifre koymuş bana Saka yapmak icin. Bende elime aldım dkkam yoktu annemi arıcam telefonda şifre var. Dedim bu şifre ne niye koydun. Niye benim özelim yokmu hiç dedi gözümden ateş çıktı. Telefonu ikiye ayırdım hala saklar onu bak. Al canım özelim sende kalabilir sorun değil dedim. Adam 1 saat şokun etkisinden cıkamadı. Halbuki telefonda bise yok yani amaç kızdırmaktı. Tabi olan bana oldu gittim telefonun üst modelini aldım mecbur ama o kırık telefon evde hala :D
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Bana öyle birşey diyemez .. Ne demek tlfnumu elleme.. dokunurum da her yere de bakarım karısıyım ve en doğal hakkım. Oda benimkine bakar ama birşey bulmak için değil öyle kurcalar.. şifrelerimiz aynı mesela..  Bana eşim aynı şeyi derse benden sakladığım birşey mi var derim kıyameti koparırım.. 
0 oy
(381 puan) tarafından
Ben o telefonu ona yediririm valla evi basına yıkarım ne demek karıstırma oda benimkine bakar bende onunkine parmak izimiz bile vardir sifre gitmeyi gectim yani üstelik bendd onın butun sosyal medya hesapları acıtır ve aynı Google stor kullanıyoruz asla bise diyemez keserim onu 
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Öyle bişey söz konusu dahi olamaz asla kıyamet kopar 
0 oy
(16,503 puan) tarafından

Eş tele baktırmıosa sıkıntı büyük :)

Bence eşler. Arası gizli saklı olmamalı

0 oy
(817 puan) tarafından
Karı koca arasında gizli olmaz canım ben şifresini bilirim ve telefonu hep ortada durur gizlisi saklısı olamaz kıyamet kopar evde 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 285 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 302 göst.
16 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 507 göst.
7 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aleynagltn0 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 160 göst.

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...