0 oy
1,655 göst.
Aile kategorisinde (449 puan) tarafından
Eşim telefonuna şifre koydu ve kesinlikle telefonuna bakmanı istemiyor. Daha önce işten arayanlarla ilgili sıkıntı çıkarmıştım çünkü. Doğal olarak bende şüpheleniyorum. Var mı böyle bir durum yaşayan

28 Cevaplar

+1 oy
(12,852 puan) tarafından
Dört senelik evliyiz eşimin şifresini bilmem eşim de benim şifremi bilmez gayet normal bı durum sen bir de sorun çıkarmışsın canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Aklına kötü şeyler getirme kendinde yazmışsın zaten  önceden sıkıntı yaptığın için yapıyordur benimde eşiminde telefonunda şifre vardır bir birimizin telefonunu kurcalamayız sadece çocuğun fotoğraflarına bakarız albümden onun dışında bakmam sende üzerine gitme işi daha çok inada bindire bilir 
+1 oy
(25,224 puan) tarafından
Valla her şifresini bilirim hiçte işim olmaz giripte bakmam eşime güvenirim. Sen zamanında sorun cıkardıgın için tepkisi normal bence demek ki rahatsız olmuş ona güvenmemenden 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Aynı durum var bende şuan :( ve artık ne halin varsa gör diyorum
(449 puan) tarafından
İnşallah bir şey yoktur
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Ben dokunmatik aldigi günden beri kaç  defa şifreyi çözdüm ellemedi en ufak bi kavgada mahsus yine değiştirir şuan yine bilmiyorum yok neymiş kurcalıyorum o yüzden 
(449 puan) tarafından
Nasıl çözdün
0 oy
tarafından
Maalesef canm benim eşimde birakmiyor
0 oy
(790 puan) tarafından
Evi basina yikarim valla kari koca arasnda asla sakli olmz bizde yok herksn telefnu ortada istedgi zmn alrz bakarz lazm olr kullanrz bence kbl etme sakin bir insan birsyi yoksa neyi saklrki şifreyle 
(1,019 puan) tarafından
Aynı biz işte. Olması gereken o..
0 oy
(772 puan) tarafından
Bizim tlflarda şifre parmak izi vardır ama birbirimizin parmaklarını da okuttuk çocuk açmasın die var yani aslında diğer türlüsü biraz sıkar ne demek benden gizli ben bilmicem aile olmak nerde kaldı ozaman 
0 oy
tarafından
Bisey sakliyodur kesin yoksa neden saklasik kii
0 oy
(739 puan) tarafından
Karı koca arasında sır gizlilik olmamalı bence ben her türlülü öğreneceği işin hep aynıdır şifresi tel değiştirsin yine aynı şifreyi koyar 
0 oy
(302 puan) tarafından
bi şekilde ögren yada bul icerigini ben bile mrakettim benm eşim kesinlikle degiştrmez teli aldı alalı aynı sifre hatta biz degiştrdik telleri yine aynı sifreyi koymuş bazen ben sinirlndimmi ismi ile soru işareti ile kayderim sifremi degiştrtm de kızmaz baktım cok merak edersr bn acıp veryorum 
(449 puan) tarafından
Nasıl öğreneceğim ki çok zor
(302 puan) tarafından
neden sölmezki bi erkek karısına şifresini
0 oy
tarafından
Hep ortada acip bakarım.  Mesaj gelirse okur onun agizinda cevap yazarım 
(1,019 puan) tarafından
Ayyy aynı ben :))))
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Kotu düşünme hemen bence. Dün bir posta daha yazmıştım. Yapacak adam 2. Bir telefon alır onunla yapar. Asıl telefonunu da ev de çıkarır ortaya koyar. Daha önce yanlışını gormediysen belki de yine isle alakalı sıkıntı yasamamak için vermek istememiştir. Ama işin doğrusu yine de senden gizlememeli. Yani şunu demek istiyorum. Telefonunu ortaya bırakan her erkek masum diye birşey yok canım. Ayrıca eşlerimizin telefonlarını karıştırmaktan vazgecelim.  Zaten bir yanlış yapıyorsa bir şekilde çıkar ortaya.
(449 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun
0 oy
(176 puan) tarafından
O durum bende de olmuştu 4 yıldır evliyim hiç bir zaman telefonuna şifre koymayan adam ben doğum yaptıktan 1 ay sonra telefonuna şifre bırakıp ellememi istemiyordu telefonu elinden düşürmüyordu sonradan öğrendim ki beni aldatıyormuş 
(449 puan) tarafından
Geçmiş olsun
Nasıl öğrendin
(176 puan) tarafından
Şüphelenmeye başlamıştım artık Bi ara oğlumu emzirmek için kalmıştım sabaha karşı  3-4 gibiydi gidip telefonunu alıp karıştırdım o zaman gördüm herşeyi
(449 puan) tarafından
İşte telefon çok önemli
0 oy
(1,661 puan) tarafından
Yok hayır eşim yeni telefon aldə benim parmak izimide ekletdi zaten şifrelerimiz aynı ... Benim teledonumdada parmak izini okutdum
0 oy
(2,632 puan) tarafından

Kafasına  fırıncı  kuregiyle vururum valla nedir şifre  saklamak:D benimkinde yok onunkinde var ama ilk tanidigim gunden beri bilirim oda insanlar bulsa bile giremesin diye :ermm:

0 oy
(552 puan) tarafından
Bi tel.sifreleniyosa ve gizleniyosa ven suphelenirim hicte ne halin varsa gor demem isterim sifreyi israrla baktim vermiyir kirarim telefonu kesin ve net yani 
0 oy
(4,067 puan) tarafından
İkimzde şifrelermizi bliriz ama asla kalkpta kurcalamayız birimzin teli şarjda olr acl aramamz grekn aile briyemiz olrsa yda interntten bişey bakck olrsak telfnnu alıyrm dye bilgi verip öyle alırız bu saygı ve güvnle alklı
0 oy
(370 puan) tarafından
Benim eşimde öyle sevmiyor oynamamı kartı bir ara 1 ay felan sonra söyledi bana bu şifre  diye 
0 oy
(6,203 puan) tarafından
Bebekim benim de şifrem farkli giremez çünkü benim özelim var.Belki arkadaşım bana kendi hakkında eşimin görmemesi gereken bir şey yazacak.Kisiler birbirine güvenerek evlenir ve o evliliği sürdürür.Guvenmiyorsa zaten o evlilik bitmistir

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 279 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bahar1610 (1,437 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 301 göst.
16 Nisan 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu
+1 oy
52 cevap 505 göst.
7 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aleynagltn0 (146 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 159 göst.

378,096 soru

11,316,962 cevap

34,762 kullanıcı

...