0 oy
618 göst.
Diğer kategorisinde (4,994 puan) tarafından

Evim sobalı 2+1 oturma odasın da soba var ve havalar soğumaya başladı yatak odam soğuk olmaya başladı oğlumu tulum ile uyutmama rağmen buz gibi oluyor biz bile eşim ile üşüyoruz oturma odasın da uyuyalım dedik ama koltuklarım açılmıyor açılabilen almadım beşikte taşınmıyor ağır mobilyo beşik 2 çekmeceli karyola beşik bu çift kişilik süngerden alsam yerde 3 ümüz sığarız herhalde oturma odasın da uyumak için düşünüyorum

image

14 Cevaplar

+1 oy
(13 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hem çok küçük hemde pahalı geldi bana 
(4,994 puan) tarafından
120*200 160*200 var bir de canım 120 olan 800 TL 160 olan 1.200 çok pahallı değil mi sünger yatak için bir de 150 olan var o da 780 TL
(13 puan) tarafından
Diyorumya çok pahalılar sanki kaz tüyü mü satıyorlar
Yakınlarında böyle satan yerler yokmu git oralara bak canım
(4,994 puan) tarafından
Eşime yolladım resimi vermedim sipariş kendisi de trendyol da çalışıyor onun oralar da mağaza vardır beylik düzü tarafların da sen bir bak dedim bana pahallı ve küçük geldi dedim üçümüz sığmayız :D
(13 puan) tarafından
Tamam öyle yap bulursun daha uygun ve kullanışlı merak etme
-Reklam-
+1 oy
(3,860 puan) tarafından
kucuk gibi geldi bana ama , normal cift kisillik yataklar 160 a 200 ondan hesap et
(4,994 puan) tarafından
120*200 160*200 var bir de canım 120 olan 800 TL 160 olan 1.200 çok pahallı değil mi sünger yatak için bir de 150 olan var o da 780 TL
(3,860 puan) tarafından
cok pahaliymis ya
+1 oy
tarafından
Bizde bunlar tek tekte satılıyor bu kadar pahalı değil 3 tane alıp üst üste konur bunlar yapışık mi bilmiyorum ayrı ayrı alırsan üzerine oturma şansında olur 
(4,994 puan) tarafından
Bu komple çift kişilik yatak ayrı ayrı benim işime yaramaz ki kuzum annem birleşik olaraklı tek kişilik yatak dı iki tane katlanarak birleşiyor oturuluyor sonra cırt cırtından açıyorsun tek kişilik yatak oluyor :D
tarafından
Hımmm bilmiyorum canim ama pahalı geldi bana üzerine 100 200 koy baza alınır
+1 oy
tarafından
Canim kalin bir yun yatak yap onda yatin. Katlayıp kaldırması da kolay oluyo. Benimde evim soğuktu annem yun yatak yapti bizde onda yattık. Boyunuda istediğin gibi ayarlarsın
(4,994 puan) tarafından
Bu gidiş ile öyle yapacağım kuzu bunlar çok pahallı hem de çok küçükler 3 ümüz sığmayız bile :))
tarafından
Bide sunger sıcak olmuyor canim
+1 oy
(119,319 puan) tarafından
Kiz yün döşegin yokmu yere onu serip yatsan bu pahali yaa 
(4,994 puan) tarafından
Yün döşeğim yok sevdoşum ya ondan bakıyorum bunlara
+1 oy
tarafından

Cok pahalı cnm biraz daha arastir

(4,994 puan) tarafından
Bana da öyle geldi olmadı indirimleri takip edeceğim kuzum
0 oy
tarafından
Canim cok pahalı geldi bana tavsiyem cocugun besıgıbı tasıyın o odaya sizde yun yorgan yapın altınıza
(4,994 puan) tarafından
Beşik taşınmıyor kuzu komple sökülmesi gerekiyor 2 çekmeceli mobilyo beşik kenarlığının bir kısmı hafiften kırık sökersek kırılır bu sene de yatsın dedim yazın park beşik almayı düşünüyorum çünkü beşiğimiz yeni çok yatmadan kırdı sıpa :)
tarafından
Kesinlikle park yatak al canim 19 aylık hala kullanıyorum
(4,994 puan) tarafından
Benim ki de 19 aylık kuzum civilden agashi beşik almıştım ilk 6 buçuk ay onda yatırdım sonra büyük beşiğe geçtik bunda da çok yatmıyor öğlen uykusun da bizim yatakta uyumayı seviyor geceleri ama beşik hemen kırıldı ayağa kalkıp tırmanıyor diye ortapedik yatağı da içine çökmüş iyice
tarafından
Kuzum ahsap lar da genel de o sıkıntı hep olıyor sunta yapıyorlar dayanmıyor ama park yatak ne yaparsa yapsın aynı bende aldım sepet besık 3 ay yattı yatmadı hamak aldım en son parka yataga aldım sımdı de buyuk monstrero aldım ama park yatagın kullanıslılıgı hıc birinde yok
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Olduğun şehirde çarşıya bak çok daha uyguna gelir canim. Ya da pamuktan yer dosegi yaptırabilirsin. 
0 oy
tarafından
Kiz gecen sene ben en iyi sungeri 300 aldim bu kucuk ve pahali
0 oy
(947 puan) tarafından

Bizim de sobalı bizde yerde yatcaz benim beşik sığıyor odaya kendimize yün döşek yaptircaz yada annemin var kullanmıyor onu alırım ::D

0 oy
(1,287 puan) tarafından
Canım çok çok pahalı dışarıda çok uygun a bulabilirsin ben 70 tl yatak süngerinden aldım 50 tl yüz diktirdim çok rahat bizde kışın oda da uyuyoruz yatak Odamda son 10 gün yatarım sonra sobalı odaya çocuklarla 
0 oy
tarafından
Çok pahalı canım yorgancı tarzı bir yer yok mu çevrende daha ucuza alırsın 
0 oy
tarafından
Yun döşek olarak yapsan daha iyi olur sanırım kaynanan veya annen senin icin yapmaz mi cunku bu inceye benziyor yerden soguk alırsınız. 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Oğlum park yatağında yatmak istemiyor  biz de yerde süngerde yatıyoruz .Ama fiyatı çok yüksek başka bir yere bak 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 143 göst.
15 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,376 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 175 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cemo55 (97 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ebruses (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 238 göst.