0 oy
666 göst.
Diğer kategorisinde (13 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Nasılsınız 

30 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Şeytana uymussun tamam lakin şunu da unutma yaşattığını yaşamadan olmeyeceksin rabbimin adaleti var. Kısasa kısas elbet eşin tarafından sende böyle bir olay ile sinanacaksin. Zaten sen eşin masumca odada uyur iken başkasından çok etkilendim diyor isen eşini sevmiyorsundur ki. İnsan helalinden başkasından nasıl etkilenir seviyor ise 
(17,787 puan) tarafından
Helal olsun..
tarafından
Sağol birtanem ♥️
(17,787 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️
(13 puan) tarafından
Allah razı olsun bu cevabın için emin ol okadar pismanimki sadece buraya yazabildim
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Şimdi bunu kocan yapsa kıyametleri koparırdın kendiniz yapınca ne kadar masum gibi anlatmışsın yazık
(13 puan) tarafından
Yazma şeklimi görmüyorsun bacım nasıl utandığımı ama haklısın
(1,517 puan) tarafından
Kadın pişman ve utanıyor kendini berbat hissediyor içinde kalmış yazmış . Tabi günahı azabını cekicek ama her insan bu şekil olmasa bska bir sskil kavga vs her insanin hatası oluyor. Erkek yapınca üstü örtülür etraftakiler birşey olma Z yapmış bir hata denir ama bir kadın yanlış yapınca ömür boyu lekenir hatta öldürülür, eziyet görür keşke erkek kız gerçek anlamda herşeyde eşit olsa şuanda korkudan asla aldatamaz
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Allah affetsin inşallah şimdi ne desek geçmiş zaman birşey denmez 
(13 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(394 puan) tarafından
Hiiç yapmadım hiç yolda yürürken kafamı kaldırmıyorum eşime karsı Bi yanlış bişe olmasın diye kldıkı böyle bir şey neyse ki hatanın farkındsn önemli olan bu cnm 
(13 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
Eşime karşı çok şükür yaptığım bir yanlış yok bu şekilde. Eşimden önce Allahtan korkarım. Evliliğimi her şekilde taşımaya özen gösterdim. Zor yıllarım oldu eşimin psikolojik dengesizlikleriyle ilgili ama ben onu sevmekten hiç vazgeçmedim. Bir gün ayrılacaksam bile ondan çocuğum olsun sonra ayrılayım diye düşündüm hep çünkü uzaktan da olsa görürüm amacıyla. 

Allah affetsin yaptığını da ne diyelim.
(13 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(442 puan) tarafından
24 yas yanlis yapmak icin kucuk bi yas degl ustelik evliyken ... bnce sen esindede helallik almalisin
(13 puan) tarafından
Aldım canım sağolasın
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Iyi halt etmişsin bunu kocan yapsa napardin en kotu erkek ilan edilirdi demi nyse bisi dicemde olmucak
(22,070 puan) tarafından
:D ay sinirleniyom ya bekarken tamam yap et ama evliyken artik kocan var 2.sahis olmamali ayşo:Dd
(17,787 puan) tarafından
:D haklisin hemşooo cok haklisin tamam kolonya getirin şu kizi bi sakinlestirim yaa .d
(13 puan) tarafından
Nedesen haklısın bacım ben 16 yaşında evlendim ailem demedi daha yaşın küçük evlilik nedir bilmiyorsun ama eşimi çok sevmiştim şuan 10 yılllık evliyiz
(17,787 puan) tarafından
Ne olursa olsun bunun bahanesi yok kendini hakli cikarmaya calisma hatan büyük tövbe et iste adim atarken insann bin kere dusunmeli
(146 puan) tarafından
Eşini sevsen yapmazdın kusura bakma.
0 oy
(17,787 puan) tarafından
Yapmadım yapmam eşim bizi kimseye muhtac etmeden gecesini gündüzüne katiyosa ilgilenmese bile yapmam o adamin ellerinden utanirim kınamiyorum ama keske hata yapmadan once nelere mâl olacginida düsunseniz lütfen bida asla yapma 
(13 puan) tarafından
Haklısın onu yaparken inanın hiç bisey aklınıza gelmiyor nefis işte rabbim affetsin
(17,787 puan) tarafından
Amin amin bol bol dua et tövbe et
0 oy
tarafından
Ne diyim net bir şekilde aldatmışsın kocanı. Burda aldatan erkeklere ağzımıza geleni sayıyoruz affetme onu diyoruz e aldatan kadın olunca onunda farkı yok sonuçta. Çok tövbe et gerekirse seccadeden kalkma evliyken başka bi erkeğin hayaline girmen bile iğrenç bi durum. Asla kınamıyorum Rabbim yolundan saptırmasın
(13 puan) tarafından
Allah razı olsun senden amin inşallah namazımı kılıyorum inşallah affeder rabbim
0 oy
tarafından
Yanlış yapmissin pişmanlık duyuyorsan bu iyi bir şey ama insan bir kere yaparsa devami gelir. 

Ben eşimi 11 yıldır tanıyorum 4 yıllık evliyiz tanıdığım günden bu güne bir kere bile yanlış yapmadım aklımın ucundan geçmez. 
0 oy
tarafından
Şunu kocan yapmış olsa dünyayı ona dar ederdin dimi allahım affetsin asla yapmam böyle bişi kocama asla ihanet etmem yolda yürürken bile kafam yerde yürürüm kimsenin gözüne yüzüne bakmam inşallah Bi daha şeytana uymazsn 
0 oy
tarafından
Ben bekarken arkadaşlarla dalga geçmek için indrmistik o programı  :)))  tabi kaç yıl önce   24 yaşta küçük değilmişim bacım hatanın neresinden dönersen  kardır 
0 oy
(10,520 puan) tarafından
Esin bunu yapsa ve öğrensen nr yaparsın acaba bide hoşuma gitti diyorsun cnm 
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İşinize gelmeyince şeytana uydum şeytan sizin gibilerden korkar yanaşmaz sizin gibilere şeytan gerekmez ki sıfır irade hiç kendini egitememişsin kendini kontrol edememişsin yanlış yanlıştır çok hoşuma gitti diyorsun bu da zina kim bilir ne konuştun yüzünü gözünü saklasam ne olur göz zinası tek erkek için mi var 
0 oy
(578 puan) tarafından
Allah affetsin amaben 17 yaşında evlwndim 18yasinda 1 sene asker eşimi bekledim 1 kere ne gözüm birine kaydı ne cinsellik düşündüm şimdi 21 yaşındayım ve 2 çocuk annesiyim rabbim kimseyi yolundan ayırmasın kimseyi şaşırtmasın inşallah Allah kabul eder dualrini
0 oy
(1,287 puan) tarafından
Çok şükür bu konuda asla aklımın ucuna bile getirmem kendime istemedigim bir şeyi asla Eşimede yapmam bana sadık olmasını istiyorsam bende yapmam ve önce allahtan korkarım çok şükür 12 yıllık evliliğimde hiç böyle birşeyle karşılaşmadım hatandan pişman olman güzel rabbim affetsin ama tekrar etme sakın aynısını eşin yapsa ne tepki verirsin değil mi kendini eşinin yerine koy 
0 oy
(702 puan) tarafından
Bekarken cogu kız yapmştir bunu ama evlenince yapmak dogru degl
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bunu sempatik bi şekilde anlatman yaptığın yanlisi hafifletmiyor . Resmen aldatmissin . Inşallah bi daha yapmazsın çok da denecek birsey yok 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Seni allah ıslah etsin senden önce yorgunluktan ve yarına erken uyanıp gidip sana zıkkımlanman için rızık arayan adamın ahını allah sana yerde koymasın  ne kadar da kolay çok etkilendim diyorsun bide küçültüm diyo yazıklar olsun 
tarafından
Öf abartma sende pişman olmuş işte
0 oy
(390 puan) tarafından

Hic bi sekilde esime yanlis yapmadim ihanet etmedim. Ama cok yapti Allh a havale ettim baska yapcak bisi yok:(

İlgili bir soru bulunamadı

380,041 soru

11,376,392 cevap

34,861 kullanıcı

...