0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde (394 puan) tarafından

O günden beri umursamıyorum onu sol yanım dıye kayıtlydı sevgili oldgmz gunden beri mehmt yazdım instagrm waTSp Facebook profil resmi tek kendimi koydum o hiç degstrmedi ama hiç birini canım bile demedim hep Mehmet gece yataga girince yastgımı yatağın ucuna kadar cekiyorum o gunden beri uzak yatıyorum zoruna gidiyo farkındym dun gece uyumuyor Du ama uyumus gibi yapıyordu ben onun uyuyup uyumadgnı göz kapaklarından anlıyorum sapşal işte 4 yıllık kocamı bilmicem mi ben :))) neyse uyuyomus gibi yapıp kolunu ustume attti Bana sarıldı ve yaklsti kolunu tuttgm gibi savurup attım uyuyan bir insan buna uyanmaz mı bozmadı kendini bir kaç dakika sonra diger tarafa donup uyudu sabh da bana benden neden uzaklaştın bu şekilde nereye kadar gdck kafanda planların varsa söyle bende ona göre hareket ediyim dedi evet planlarım var deger gormedgm yerden sessizce uzaklaştım ve dogum dan sonra tamamen uzaklaşacam dedim nasıl yani nasıl ne sacmalıyosun sen bu evden ancak kefeninle cıkarsın dedi beni zaten öldürmüşsün sen ha kefenle cıkmışım ha kıyafetle fark eder mi ki dedim sustu ve dukkna gtti 3 saat sonra eve ekmekle cocga bez alıp gelmiş Bn dedim kahvltmı yaptım tamam acıkınca yersn kalsin evde dedi Bana 20 lira verdi almadım al cocuk bişe ister dedi elime verdi gtti az önce de aramış bebeğim napıyosun Bi saatlık işim var ordan seni alıp dukkna gececm dedi butik için bnm dukkn için toptancıya mal almaya Gdcz bnde tm dedim suratına kpttm tl  sonra yanında ki stajyere aratıyor beni yenge hazırlan yarım saate gelip alcz seni dıye bende dedm bnm işim 1 saat surer dukkna gıdın Bn hazır olunca mehmti ararım gelip bni alir halbuki hazırım ha sırf gıcıklık olsun dıye bundan sonra böyleyım beni bu hale o getirdi sonuçlarına katlanacak 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız noldu olay nedir eski postlarda var mı bi bakayim
tarafından
Baktım ve hatırladım çok iyi yapmışsın oh beter olsun pis adam seni üzüyorsa sen de onu üz
(394 puan) tarafından
Aynen cnm hakkettii tüm bunları ztn
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ha şöyle ya yüz vermeyin şunlara afferinnn:)

Bu arada benim de 2 yıllık kocam ama numara mı yapıyor uyuyor mu bilemem o ka dikkatli değilim.

(394 puan) tarafından
Ya da ben a z ye bilirim onu :)
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Valla haklısın bazen hakediyorlar:D

(394 puan) tarafından
Bnce her zaman hakkediyorlar
0 oy
tarafından
Naptı da bu kadar tepkilsiin canım
tarafından
Eski postuna baktım ya çok üzülmüştüm sana o kadar mutlu oldum ki şuan anlatamam beter olsun
(394 puan) tarafından
Sagol canım hakketti :(
0 oy
(2,322 puan) tarafından
Bazende böyle gerekiyor ama fazla uzatip da işi çıkmaza sürukleme canim ne olur nr olmaz ufacik kıvılcımdan ne yangınlar çıkıyor unutma 
(394 puan) tarafından
Bn bundan sonra hep böyle olucam anladım ki böyle değer görüyorum deger verince ** yerine konuyorrum
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bazen burnularını sürttürmek lazım
0 oy
tarafından
Valla helal olsun az daha burnunu sürt sonra affet fazla uzatma araniza çok soğukluk girmesin bunlar yeter zaten eşine
0 oy
tarafından
Ayakta alkışlıyorum seni ;))

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 182 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Miraysu (2,727 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 347 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Saliha22 (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 319 göst.