0 oy
361 göst.
Aile kategorisinde (980 puan) tarafından
Kızlar bilen bilir kayınvalidemlerle aramızdaki sıkıntıları. Neyse konuya geleyim yarın kayınvalidemler yayladan dönüyorlar ve ben dün gittim 3 ay 5 günlük kızımla birlikte onun evini toplayıp buzdolabını sildim. Kadın tutalım dedik kabul etmedi Bir pazar günüm vardı kocamla vakit geçireceğim oda kayınvalide evinde temizlikle geçti. şimdi bir de döndükten sonra benim evimden çıkmayacak sürekli bir şeylere karışacak çok bilmişlik yapacak ne yapacağım bakalım. Allah bana sabır versin.

5 Cevaplar

0 oy
(3,078 puan) tarafından
Ahh bu kaynanalar. 
(980 puan) tarafından
Neden empati kurmazlar anlamıyorum gerçekten.
(3,078 puan) tarafından
Bencil oldukları için kurmazlar
-Reklam-
0 oy
(880 puan) tarafından
Bir günde kocanla gezmeyi ver n'olacak sanki alt tarafi bir gün temzilik yapmışsın
(880 puan) tarafından
Kız sakin şaka yaptım Didim !!!!!yorumuu oku
tarafından
He buda muzdarip yazık kiyamam
(980 puan) tarafından
Yorumdan sonra gördüm kusura bakma vallahi o kadar sinir oldum ki birşey göremedim anca sakinleşiyorum. Senin de kaynana sıkıntın varmış
(880 puan) tarafından
Ben bide birlik oturyorum sen düşün bacim
(980 puan) tarafından
Ah ya senin işin daha zor. Allah sabır versin
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Niye kabul ediyorsun 

Niye evini temizliyorsun körpe çocuğun var ona vakit ayirsana ne alaka ya evini temizlemek gitsin kendi temizlesin banane 

Sana niye geliyor ayrıca evi yok mu 

Ay cinnet sebebi yeminle ya 
(980 puan) tarafından
Vallahi eğer yapmasaydım ömür boyu bunun lafını çekmektense yapmayı tercih ettim.  Sorumsuzluk da bir numaralar o ayrı mesele de. Daha düne kadar evleneli 1 yıl oldu evime bir kere bile gelmeyen kadın doğum yaptıktan sonra benden çıkmayacak duruma geldi
(1,320 puan) tarafından
Taktik veriyorum sana
Evinde rahat ettirme yoksa hep gelir hep kalmak ister
Arıza çıkar kendi kurallarına uymasını işte rahat etmesin başka türlü baş edemezsin
Mutfağına karıştırma mesela kendini misafir hissetsin sığıntı olduğunu anlayıp çıksın gitsin. Onlar böyle anlıyor laftan
(980 puan) tarafından
Çok sağol bunların hepsini yapacağım. Akıl akıldan üstündür diye boşa dememişler.
0 oy
(947 puan) tarafından
Evini temizlemeye mecbur değilsin neden gittin ki . Bu geçen bayram da bizimkiler de ev temizlenecek muhabbetti yaptı eşim de git dedi gitmedim banane su an kızım 8 buçuk aylık o zaman küçüktü kızı var o yapsın. Geçen sene hamile hamile gorumcenin kızını bakmaya çağırdılar gittim pişman oldum bu sene gitmedim kusura bakmasınlar.

Asla taviz verme kaynanana 
(980 puan) tarafından
Sorma istenmeyen gelindim bir anda sevilen gelin konumuna getirdiler kendilerince. Ama evi temizlerken eşime dedim anneni kınıyorum dolabı çok kirli evi çok kirli dedim sürekli söylendim
(947 puan) tarafından
Bende istenmeyen gelinim hissediyorum islerine gelince iyiyiz. Yüz vermiyorum bende. Bana söz geçirmek istiyorlar bende fırsat vermiyorum kötü ben oldum öyle olunca
(980 puan) tarafından
Çok haklısın işlerine geldiği gibi olur. Birde benim kaynana pişkin pişkin ne kadar şanslısın benim oğlumla evlendin der durur
(947 puan) tarafından
Hıh haspam tövbe yarabbim ya he deseydin
(980 puan) tarafından
Ya sorma bu erkek anneleri neden böyle bir türlü anlamam vallahi.
0 oy
tarafından
Niye gittin gitmeseydin yaa kızım durmuyor iş yapamıyorum deseydin
(980 puan) tarafından
Eşim yanımdaydı o kızıma baktı ben hallettim artık

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 426 göst.
29 Ocak 2024 Aile kategorisinde Sevdakaya85 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 652 göst.
15 Aralık 2023 Aile kategorisinde Angel1992 (79 puan) tarafından soruldu