0 oy
393 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından

Nasılsınız nasıl gidiyor kızlar cinsiyet bellimi 

Kilo alımlarınız nasıl bana göre günler geçmiyor sanki 

9 Cevaplar

0 oy
(2,266 puan) tarafından
Şimdilik kilo almadım cinsiyetimzii inş haftaya öğrenecegiz canım seninki nasıl
(25 puan) tarafından
Valla 1.sınıfa giden bir çocuğum var birde hamile olunca acayip sıkıntılı geçiyor
(2,266 puan) tarafından
15 nisan görünüyor doğum erken gelmezse 19 aylık kızım var o da nisanda doğmuştu. Zaman kızla uğraşmaktan nasıl geçiyor anlamıyorum allah kolay geçirsin bir an önce kucagımıza alalım inş
(25 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Büyük ihtimalle kız dedi ama belli değil daha valla bana çok hızlı geçiyor ya 22 aylık bir oğlum var onunla uğraşırken akıp gidiyor resmen :))
(25 puan) tarafından
Bana da kız gibi dedi 3.kızım geliyor sanırım :)
Bakalım Nisanlar hep kız mı
tarafından
Yaa ne güzel hayırlısı tabi ama ben çok istiyorum kız olmasını :)) nisanın kaçı görünüyor doğum
(25 puan) tarafından
18 Nisan canım ama sez benim kaç haftaya gün verilir belli olmuyor
tarafından
Benimde 20 Nisan görünüyor :) hayırlısı olsun sağlıklı hayırlısıyla kucağımıza alırız inşallah
(25 puan) tarafından
Aminn canım inşallah :)
0 oy
tarafından
Yeni yeni karnım belirginleşmeye basladı çok sükür biraz daha rahatım mide bulantım bitti hafiften iştahım açıldı cinsiyet icin yakin zamanda gitmedim net degil bu aralar tekrar gidip ögrenicem ve alisverise baslicam ufaktan 
(25 puan) tarafından
Aynen ilk 3 ay baya sıkıntılı geçti sabah bulantılarım çok fazlaydı şu an rahatım bulantı konusunda hafif hissediyorum inşallah hep böyle devam eder
tarafından
İnsallah cnm
0 oy
(201 puan) tarafından
Nisan 10 da doğum. Şimdilik iyi bir sıkıntı yok. 14hafta da erkek olduğunu öğrendim yine de hayırlsı. Bende sabırsızım ama doğumdan çok eşimin görevi doğumdan hemen önce bitecek onun için sabırsızım. Her iki hamileliğimde de yalnızdım. Hep doğumdan eşim yanımda oluyordu işten dolayı 
(25 puan) tarafından
İnşallah istediğin gibi olur canım.
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Nisan basinda insallah 7 kilo aldim oglum olacak Allah izin verirse kizimi da nisanda dogurmustum :))
(2,266 puan) tarafından
Karnın çıktı  mı canım bide kaçıncı doğumun. Benim ikinci olacak hiç kilo almadım ama karnım çıkttı nasıl oluyo anlamadım :) 15 nisan bizmki
(25 puan) tarafından
3. doğum olucak 18 Nisan olarak görünüyor evet karnım belli benim biraz birazda kilo alın ca :)))
(1,921 puan) tarafından
Ben 4 defa hamile kaldim ikisi dusuk oldu bi dogumum var onda baya gec kilo almistim karnim da kucuk du bunda masallahi var ya kilo da aldim karnimda baya belli disardan 18 +3 um :))
(1,921 puan) tarafından
Banada gunler gecmiyor ya bunun ilki sonu yok galiba  1 2 nisan gozukuyor bakalim benim dogum gunumde 4 nisan belki anneseyle ayni olur hepimiz sag saglim alalim kucaklarimiza inssalah :)) kiloyuda takmiyorum valla 47 yle hamile kaldim :)
(25 puan) tarafından
Bende takmıyorum ama ben 30 kilo zayıflamıştım o nedenle tekrar geri almam inşallah ya
0 oy
(327 puan) tarafından
10 15 Nisan arasında doğum dedi valla 4.aya yeni girdik, günler asla geçmiyor 12.haftada erkek dedi 15de tekrar erkek dedi bakalım ayrıntılı ultrason bekliyorum alışveriş için ama günler geçmiyor :) 
(25 puan) tarafından
Benim 3 çocugum belki buz yüzden günler bana geçmiyor olabilir :))
Birde okula giden bebeler olunca sinir stres eksik olmuyor bende hayırlısı olsun
(327 puan) tarafından
Allah bağışlasın :) evde tek olunca geçiremiyorum ben çocuklar oyalıyordır sizi şimdi, benim ilk bebeğim :)
(25 puan) tarafından
Oh keyfini yaşa :)  BİRDE bire giden kzıım var canım sıkılmıyor sadece ona sabirla ama sabırsız öğretmeye çalışmak çok zor
(327 puan) tarafından
Oyy maşallah :)
0 oy
(1,015 puan) tarafından

Valla hala kilo alamadım 16.ci haftam bitmek üzere. Bébisimin cinsiyeti erkek teyzesi :)

(25 puan) tarafından
Ay ne güzel maşallah sana ben 6 kilo aldım bile birde zayoflamıştım okadar boşa gitti:))
0 oy
(878 puan) tarafından
Ben varım oğluşum olucak nasipse 
(25 puan) tarafından
Allah bağışlasın şimdiden hepimizin kini
(878 puan) tarafından
Amin inşallah ☺️♥️
0 oy
(70 puan) tarafından
3 Nisan yazıyor bakalım takvimde ben baya belli karnım hiç inmedi 13 haftalıkken hamile olduğum belliydi 
(25 puan) tarafından
Benimde belli psikolojik şişiyorum direkt :))))
(70 puan) tarafından
Neden canım psikolojik
(25 puan) tarafından
Hamilelik yaramıyor bana :)  direk kilo almaya başlıyorum maalesef

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 111 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Rabbimin bir kulu (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
0 oy
15 cevap 922 göst.
13 Nisan 2019 Aile kategorisinde Özgee51 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 224 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde merica87 (173 puan) tarafından soruldu

376,659 soru

11,273,204 cevap

34,658 kullanıcı

...