0 oy
3,329 göst.
Diğer kategorisinde (462 puan) tarafından
Bugün renkli ultrason için gittik en uygun yeri buldum araştırdım eşime söyledim saat dörtte haber verdi dört buçukta randevumuz vardı. Normalde işinden zor izin alabilen biri. Her neyse kaynnayla aynı sokakta oturuyoruz. Hanımefrndiye haber vermeden gitik diye eşime sokakta anlatıyo da anlatıyo. Benim kapımın önüne oturmuş konuştuklarını tam anlayamadım. Eşim eve geldi başı çatlıyo. Ben de bağırdım onu ne ilgilensiriyo verdiğimiz para zoruna gidito dedim. Eşim beni uyardu sus tek cümle etme dedi ben de o ederken deseydin sus diye gücün bana yetiyo dedim. Saçımdan tuttu koluma defalarca yumruk attı ******. Annesi doldurşa getirmiş.  Bağırdım diye sırf. Döverken canımın yanmasından istemsiz bağırdım çenemi tutup yukarı çekiyo. Kaynnaam dolduruşa getirmil. Anneme giderken haber vermiyomuşum onane ya. Eşim çıktı gitti ben saatlerdir ağla ağla helak oldum. Hamile halimle eşimi doldurdu beni dövdürttü ya. Kalbim paramparça eşim hep annesinin gazına geliyo. Geldiğimizde hiç sorun yoktu annesi kobuşana kadar. İğeniyorum o kadından özellikle de gaza gelen eşimden. Allahından bulsun. Eşim bana bide allahından bul diyo ben de annen bulsun dedim. Evimin huzurunu bozuyo dedim. Aileme anlatamam mahvolurlar babam bişi yapar sinir krizi geçirri diye korkuyorum

37 Cevaplar

+2 oy
(1,329 puan) tarafından
Elleri kırılsın hamile kadına vurduğu için. Ama seni sus diye uyarmış ona rağmen devam etmişsin. Bidaha böyle bişe yapma canım sakinlesmesini bekle eşinin. 
(462 puan) tarafından
Kaynanam neler söylesi duymadım. Keşke bağıröasaydım. Ama annesine söyleyemiyo sus diye
(1,329 puan) tarafından
Ahhh canım anneye diyemezler tabi karısını kırmak daha kolay onlar için. Ama lütfen sakinleş bebeğini dusun. Babası düşünmemis sen düşün:(
-Reklam-
+2 oy
(817 puan) tarafından
Yazdıklarını okurken delirdim ne demek anlatamam aileme ya. Sahipsiz misin sen vurmuş sana farkındamısın vurmuş hamile halinle annesinin lafıyla sana vurmuş. Ben anlayamıyorum gerçekten anlayamıyorum eşimle 3 yıl sabrettik evlenmek için severek evlendik çok seviyorum ama bana Birtane vursun arkama bile bakmam aşkından ölsemde umurumda olmaz. Dayak yiyip hiçbirşey yokmuş gibi gece aynı yatak da yatıp sabah kahvaltımı hazırlayacaksın. Bu şiddetin devamı gelir annesi hayatta olduğu sürece eşim dediğin kişi gelip onun lafıyla seni döver. Eş dediğin kişinin karakteri de oturmamış kendine has zekası da yok kusura bakma dolduruşa gelen herkes için geçerli bu lafım. 
(462 puan) tarafından
Gidemem kuzum. Anlatamam tanıdık çünkü. Eşim için değil ailem için katlanıyorum. Beni srüekli döven biri değil ama annesinin yanında ve anneisnin gazına gelince. Ben yeni çıktım ayrı eve eşim çok zor şartlar altında çıkardı beni.
(817 puan) tarafından
Neden gidemezsin benim babamda pamuk gibidir ama böyle birşey olsa tepkisini koyar babam çünkü arkamda dağ. Katlanma şiddete neden katlanıyorsun ağlıyorsun ve onun umurunda değil çünkü seni ağlatan o. Vicdansız hamilesin şiddet görmüşsün hamile olmasan bile hakkı yok sana vurmaya ara anneni gelsinler gelip alsınlar seni sürekli dövmez arada döver deme lütfen o kaynananıın da ağzına scablsen keşke ağzına geleni saysan çok sinirlendim
(222 puan) tarafından
En düzgün yorum... Sussaymişsin diyen var ya tövbe yarabbi... Arkadaşlar! Kadınlar erkeklerin malı değildir!  Sus dediğinde sus,otur dediğinde otur iyi valla
+1 oy
tarafından
Allah kaynanana da eşine de vicdan versin 

Vicdansizlar yaaa pislikler 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Allah belasını versin eşinin de anasininda aynısını kizinada kocasi yaparda anlar inşallah burnunu her boka sokmamasi gerektigini 
(462 puan) tarafından
Çok kötüyüm kızlar eşim beni bıraktı gitti başına bişi gelirmiş düşünmedi bile
(2,009 puan) tarafından
Sende onu birakip git hak ediyo böyleleri
0 oy
(6,935 puan) tarafından
Bu kaynanalar neden böyle anlayışsız eşinde bir tuhaf kendi aklı yok mu milletin lafıyla hareket ediyor ailne söylesene canım sen sahipsiz misin bir de hamile halinle dövüyor pislikkk
(462 puan) tarafından
Aileme söyleyemem babam normalde çok sakin ama böyle olarlarda nevri dönüyo
(6,935 puan) tarafından
Adamın nevri dönse haklı ama eşinin gözünü korkut hiç değilse ne demek hamile bir kadını dövmek sinir oldum ya
0 oy
(855 puan) tarafından
Kuzum benim ya elleri kırılsın 
(462 puan) tarafından
Eşim annesi gaza getirince bambaşka biri oluyo
0 oy
(17,633 puan) tarafından
Allah cıkarsim yuva huzuru bozan pislikler yaa  bide hamilesin :(
(462 puan) tarafından
Eşimin umrunda değilmişim. Annesi beler söyledi gıkı çıkmadı sadece güldü. Kaynanam eşimin para kazandığı için şımardığını söylüyo
(17,633 puan) tarafından
Anlamsiz geliyo annesine aşık olan erkekler tamam sev ama eşini niye eziyosun noluyo böyle güclü mü oluyolar ne kadar geri kafalilar Allahı hepten unutuyolar ama kalmaz bunlar esinden cikar annesinden cikar icim uzuldu bu ne ya
0 oy
(12,843 puan) tarafından
Çenesi kopsun derler bizim orada..
0 oy
(453 puan) tarafından
Allah belalrini versin böyle serreefsizlern insalh biyerde geberirlerde kurtuluruz itoglu itttler
0 oy
tarafından
Allah kocanı da ıslah etsin hamile halinle dövuyo utanmaz benim cadı kaynana da bugün korona testi vermeye gittim aşırı kötüydüm kocasına diyo ki hastaymış ben yalan yapiyomusum gibi arkamdan söylendi korona olursam ilk isim ona ve kocasına bulaştırmak olucak dalga geçmek  neymiş görsünler gününü 
(1,466 puan) tarafından
Ay canim güldüm:)
0 oy
tarafından
Ailene güzelce anlat canım yuzyuzeyken bence şiddet görerek ne kadar evli kalabilirsin zamanla daha da artsa şiddet bide hamileyken düşünmeyen insan normal de hiç düşünmez
0 oy
(2,196 puan) tarafından
Allah bildiği gibi yapsın ikisinide hamile halinle böyle eziyet ettikleri için Allah hakkettikleriyle muamele etsin  pislikler yaa çok sinir oldum başınız göğe erdi mi deseydin ahlaksız vicdansızlar 
0 oy
tarafından
Anlamıyorum ewin ayrı barkın ayrı ona ne onu ne ilgilendirriki da damatlları kızlarına yapsa damatların ağzına......lar bnm suç eşinde onu ne diye takıyor ki bnm kaynanam kayın pederimde defalarca eşime söylenirler eşim dediklerini yapmaz ben özelde doğum yapıcağımı için defalarca söylendiler bu onları ilgilendirmez ALLAH Eşine Hidayet versin 

Üzülme
0 oy
(449 puan) tarafından
******** kocan karnındaki bebeğini düşünmüyorsa git ailene cnm.hamile kadına el mi kalkar hadi birşey olsa sana

Vicdansız insanlar.
0 oy
(2,591 puan) tarafından
Canım bak sen eşinle gitmissin kaynanan ne derse desin duymazdan gel sus öylemi dedi de aa takıcagını bilsem cagırırdım felan deseydin yani o kadar ciddiye aldığını hiçbir zaman belli etme ki eşin annesinin nasıl bi karaktere sahip oldugunu görsün
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Ahin yerde kalmaz merak etme.. 
(462 puan) tarafından
Kalmaz mı cidden
(2,267 puan) tarafından
Ben buna çok inanıyorum. Günahsız yere seni bu kadar uzmelerini Allah yanlarına koymaz çıkar bi yerden. Sen bebeğin için rahatlamaya çalış canim yoksa bebeği de stres hormonu etkiliyor doğunca huzursuz oluyor diyorlar. Yani onlara birsey olmayacak
(612 puan) tarafından
Kesinlikle sakin kal. Ben hamileyken çok stres yaşadım. Bebeğim şu an on aylık öyle huzursuz bir bebek ki. Çözüm bulamıyorum yavruma şimdi.
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Çok üzüldüm Allah yardım etsin . Sende dahabfazla üzme kendini bebeğini düşün Allah onlara yapicağini bilir .
(462 puan) tarafından
Düşüncek halim yok tek düşüncem eşime kapıyı açmicem bu gece
(1,845 puan) tarafından
İyi yapıyorsun altta kalma . Yada aç tek kelime dahi konuşma ayrı yat ayrı yemek ye onun olduğu odaya girme
(462 puan) tarafından
Öyle yapmayı düşünüyorum. Benim suçum yoktu anesine sinirlendi. Sinirini benden çıkarı gücü bana yetti
(612 puan) tarafından
Kapıyı aç evde göster tepkini sus dediyse sus. Ama öyle böyle değil tam sus. Konuşmana hasret kalsın yalvarsın düşüncesiz
0 oy
(5,281 puan) tarafından
Nye evın reisimi ona haber vercn kafayı yemş ben asla kaynanama hber vermem vijdansz ellerıı kırılsn İnsan çoçugun annesıne kıyarmı
(462 puan) tarafından
Demekki kıyomuş beni sevmiyo sevseydi kıyamazdı.
(5,281 puan) tarafından
Yaa o dolduruşa gelmş gözu dönmüş bnm esımde hyata el surmez kızımz oldu braz ustu kırlndımı kafama vuryor tekme atyor tabı bnde vuruyorum ama şunu anladım insan hiç beklemedgı ınsan larda byle şyleri goryor
(817 puan) tarafından
Kafana vurup tekmemi atıyor eşin mi sana mı inanamıyorum ya neden katlanıyorsun peki
(5,281 puan) tarafından
Yaa sevıyoruz bır bırımızı mutluyuz kızına çok düşkün yanı oyle aşırı derecede darp etmıyor bı kaç kez hafıften tartakladı özur dıledı barştık oyle tekme tokat vurmadı hafıften nye kız ıslak nye çabuk gydrmıyon  fln oyle yanı
0 oy
(582 puan) tarafından
Anacı erkeklerden nefret ediyorum . Görüşmeyi kes yuvana  huzursuzluk veriyorsa ben öyle  yaptım.
0 oy
(48,453 puan) tarafından
bir süre git ailende kal esin anlasin bazi seyleri detay verme ailene kavga ettik burnu surtsun diye geldim de 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 1,597 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 697 göst.
17 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Dalin (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
95 cevap 3,363 göst.
26 Eylül 2021 Aile kategorisinde Halime cengiz (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 744 göst.