0 oy
728 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

ilk basımı 2000 yılında olan bir kitap buldum eşimin koleksiyonundan. Oğluşum uyumusken bitiriyim dedim ♥️ bir yandan da v formen deta filmini 6 cıya izliyorum.. fikirlerimiz çatışsın isterdim.. görüyorum ki silahsızsınız.. sözü de filmin en sevdiğim kısmı.. siz neler yapıyorsunuz can içleri ♥️

14 Cevaplar

0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kız bugün seni gördüm ben rüyamda bsk sen post açınca hatrladım 
tarafından
Ay aşkım hayır olsun nasıl gördün ♥️
(5,376 puan) tarafından
Eşinle seni gördüm güya Ispartaya geliyosunuz beraber geziyoz fln saçın açıktı kısaydı bembeyaz giyinmiştin böyle yaz günü sokaklarda gezdik bu kadar hatırlıyorum kuzum ♥️:)
tarafından
Yaaaa Allah'ım rüyanın güzelliği keşke yaaaa ♥️♥️ ay evet saçım kısa dün siyaha boyadım hayır olsun canımın ta içi ♥️
(5,376 puan) tarafından
Evet rüyamda da siyahtı :D mucukkk mucukk bidenemm ♥️♥️♥️♥️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz yagmur sen zenginsin haa  :))
tarafından
Asgshshs
tarafından
Ya ne alaka kuzum jahdhshshs ♥️
tarafından
Yok yok sitenin e  zengin sen secildin :))
tarafından
Hsgdhahshshha aşkım ya nerden çıktı ahshhahah keşke zengin olsam da bele altinlari siralasam bu tombik kollarıma bshxbs
0 oy
tarafından

Tomografi için sıra bekliyorum 

image

tarafından
Bizi de haberdar et canımın içi soğuk değil mi içerde beklesene
tarafından
Ederim canım
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Yengem korona olmus corba yaptim goturup asansore birakcm alsin:(

tarafından
Oy canımın içi Rabbim şifa versin sinsallah :(
(27,351 puan) tarafından
Cok rahatsiz ya Dua et kuzu iylessin bi an önce.
0 oy
tarafından
düzenlendi

İşlerimi bitirdim kahve içtim boş bardağımla oturduğum yerde kaldım güya kalkıp yemek yapcam bebişim de ablasıyla oynuyor ben kalkiyim bari oturdum mu kalıyorum :D

tarafından
Yaaa afiyet bal şeker olsun canım benim ♥️
tarafından
Sağol canım benim gel beraber olsun ☺️❤️
tarafından
Banane banane kahveyi sen yap ama hshshshha çok belesciyim ya :Dd çok sağol canım benim içmiş kadar oldum ♥️♥️♥️
tarafından
Keşke yakın olsaydık gelseydin de hep yapsaydım canısı ya ☺️❤️❤️
0 oy
(17,755 puan) tarafından

Bende okuycam cay keyifimi bitireyimde insallah :D yoo ne münasebet çok şıksın bitanesi ♥️

image

tarafından
Masanın güzelliği ♥️ bayılıyorum böyle mermer detaylara ♥️ ahaha teşekkür ederim bitanem afiyet olsun sana da♥️
(17,755 puan) tarafından
:) ben sevemedim bi benim dısımda herkes beğeniyo ♥️
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Üşenmezsem kalkıp yemek yapicam:) afiyet olsun
tarafından
Teşekkür ederim kuzum of bende daha yapmadım yemek zor geliyor bu gün çok :(
0 oy
(617 puan) tarafından

Ağlıyorum  çok eetkilendim 

image

tarafından
Mucize ki ne mucize Rabbim gününden önce almıyor kimsenin canını sabahtan beri aklımda :(
0 oy
tarafından

Bizde yaramazlık yapan cadılarımı izlemekle günümüzü geçiyoruz kuzum yağmur yağıyor soba yanıyor :angel:

Iyi keyifler sana <3 canımın ici

tarafından
Yerim onları yerim yer ♥️ sana da iyi keyifller bitaneem
0 oy
(16,503 puan) tarafından
Senden kayımbaba nın ayakkabılarını giydiğin anlık istıoz yavrum :))))) 
tarafından
Ama bak nasıl da unutmamış jahdhshshs ♥️♥️♥️
(16,503 puan) tarafından
Tabı tabı :))) cigara kaçakçısı :)))
0 oy
(460 puan) tarafından

image

puzzle yapmaya çalışıyorum :::)))
tarafından
Büyük yetenek ben olsam çoktan cinnet geçirmiştim :Dd♥️
(460 puan) tarafından
Valla 2 gun oldu alali sinirleniyom bozayim diyom sonrada skain ol meral bozma geri nasl yapacan diyom :))
(1,847 puan) tarafından
Yaa bende çok severim hatta salonda 3000 parçalık puzzle asili ben yapmıştım. Herkes inanamıyor:) ah ah şimdi fırsat bulsam da yapsam. Kolay gelsin canim
(460 puan) tarafından
Saol canm bnm
0 oy
tarafından

image

bende usul usul kahvemi yudumlarken içimden  bir anda aman Allah immm bu güzel ev benim mi dedim:()))))):):(:)
tarafından
Ya annesi sen yanlış anlıyorsun onlar toplayıp oyuncak sayımı yapıyor eksik varmı diye aaaa ahhshsha Allah'ım maşallah barekallahhh♥️
tarafından
:))))))
0 oy
tarafından
Vaaaaaay kitabın çok merak uyandırıcı görünüyor canım. Bu ebeveynlere yol gösteren, cocugun ruhsal sorun yasamasini onlemek icin yazilmis bir kitap mı yoksa teshis koymayı saglayan bir kitap mı?
tarafından
Bitanem genel olarak yol gösteriyor içerisinde bazı belirtileri de yazıyor lakin tehşiz koymaya yeticej derecede değil. ♥️
tarafından
Ya yol gösterici ve önleyici bilgiler içeriyorsa sahaneymis.  Bak kıskandım seni :)) elinin altında bir hazine var ve ne mutlu senin gibi bir annenin çocuklarına ❤❤❤❤
tarafından
Oy balmısın nesin sen teşekkür ederim canımın içi♥️♥️♥️
tarafından
Inan  iltifat olsun diye demiyorum Kuzum, o kadar anormal kadın var ki, senin gibi akli basında ve çocuk yetiştirmenin ne denli önemli olduğunun bilincinde olan kadınları görünce sarılıp bağrıma basasim geliyor. Iyi ki sen ve senin gibi kadınlar var. Sen guzel ailenle birlikte çok sağlıklı ve huzur dolu yaşa e mi ❤❤❤❤❤❤
tarafından
Allah senin gibi iyi niyetli insanların sayısını cogaltsin inşallah bitanem benim Allah razı olsun aminnnn kuzum aminnn♥️
0 oy
(10,509 puan) tarafından
Oğlumu uyuttum sevindim.dinlenirim biraz diye bi baktım kızım uyanık yani uyku yok gece de uyumadıydım çok uykum var 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 398 göst.
30 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Oldu o zaman (2,675 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 714 göst.
18 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Memuranne& (1,793 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 316 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,291 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 482 göst.

379,647 soru

11,364,657 cevap

34,841 kullanıcı

...