0 oy
303 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (759 puan) tarafından
Kizlar gunaydin bebegim daha 23 gunluk ama 1 haftasindan beri gaz problemi yasiyoruz dr goturduk biogaia damla verdi duzenli ayni saat ayni dk veriyorum ama yeterli gelmiyo kendimde mulipanin rezene cayini iciyorum ama hala yavrum kivraniyo ve durum beni cok uzuyo humana kimyonlu rezene cayini tavsiye ettiler ve bebek icinde metsil gaz damlasini karnina ayaklarinin altina masaj yapiyorum bacaklarini kendine dogru itip cekiyorum sicak havlu filan vs koyuyorum ama fayda etmiyo sizler kullandiniz mi faydasi var mi veya baska ne yapabilirim 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mestil kulandim ama fayda etmedi bende biogaia kullaniykull şuan  memnunum aynı zamanda bebeğe rezene çayı veriyorum bir çay kasi
(759 puan) tarafından
Cok kucuk genede verilir mi
tarafından
Bnmki de küçük cnm 28 günlük daha veriyorum ama sen bilirsin yinede senin vermen sana kalmış
(759 puan) tarafından
1 cay kasigi veriym canim insallah fayda eder
tarafından
İnşallah eder cnm
-Reklam-
0 oy
tarafından
canım doktorun bağırsak düzenleyici vermesi lazım kesinlikle birde ben sap simplex kullanıyorum daha iyi hergun kimyon kaynatıp veriyorum sabah aksam
(759 puan) tarafından
Biogaia duzenleyiciymis canim zaten anne gaz damlasi haric bisey vermeye cesaret edemedim
tarafından
ama bağırsak düzenleyici o ilaç olmadan aşırı gazıysa geçmez canım doktoruna sor arayıp dediğimi istersen ben de bilseydim daha erken kullanırdım bu kadar gaz sorunu çekmezdim ilk doktor anlamamıştı bütün damlaalri denedim ikinci doktor verdi de çocuk biraz düzeldi kolikti
0 oy
tarafından
 1 cay bardağı kaynamis suya 1 cay kaşığı kimyon atip tekrar kaynatiyorum. Tulbentle güzelce süzüyotum kendim iciyorum bebegime de 2 cay kaşığı kadar veriyorum. 
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Biogoiyi gunde kac damla veriyosun canim?

Benim doktorum oglum cok gazli oldugu icin gunde 2 kere 4 damla seklinde ver dedi 

Bide verdikten sonra bebek yagi veya zeytinyagi ile karni ve ayaklarinin tabanina masaj yap dedi 

Iyi gelmsti o sekilde bize
0 oy
(341 puan) tarafından
Ah ah bende de ayni durumlar hiçbiri fayda etmiyo
(119,248 puan) tarafından
Eski post
0 oy
(143 puan) tarafından
YouTube da kolik masaji var ben onu yapıyorum rahatliyo
0 oy
tarafından
3 tane gaz damlası degistirdim tavsiye üzerine kaleidon drop diye bir damla kullandım çok şükür iyi Geldi ve 2,5 3 aylıkken gaz sorunumuz bitti şükür veben devamlı kimyon çayı içtim ve bebeğime de verdim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 91 göst.
15 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 334 göst.
13 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Yazar gecerim - BANU (12,854 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 144 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Emirhann (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
22 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharyigitkara (119 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...