0 oy
530 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından

image

Damlatma yapıyor mu acaba? 

22 Cevaplar

+7 oy
tarafından

70 liraya 10 takim bardak alirim kira kira kullansın :D sonunda ogrenir

tarafından
Vallahi çok doğru ahaha ilk artımı sana veriyorum sjsjsj
tarafından
Ahajaaahhh ama oyleee atsin atsin kirsin hatta su bardagi takimi 5 tl   14  takim eder
14  takim 6 taneden 84 tane bardak gunde 1 tane kirsa 3 aya kadar zati ogrenmis olur demi  :-))))
tarafından
Puahaha hesaba bak vallahi billahi haklısın:))
Aselim de akıllı olur hepsini kırmadan alışır
tarafından
Yada plastik bardak veririm hic bardak masrafida cikmaz  :-))))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kullanıyordum damlatma yapmiyo ama oğlumun dişleri çıkınca kemire kemire deliğini genişletmiş o zaman damlatiyodu 2 kere aldım ikisine de aynısını yaptı pipetliye geçtim 
(193 puan) tarafından
Pipetli 9 ay ve üzeri için sanırım. Bebişim daha küçük :) Ben de bundan alayım o zaman.
0 oy
tarafından
Yok valla kullanmadım canım herşeyin alıştırması çıkmış artık 

Iki kızıma da normal kullandım herşeyi küçüğü 11 aylık büyük olan 2.5 yaşında küçük olan şimdi bardakla tutup içiyor 

Bu benim düşüncem ama böyle rahat edecekleri şeyleri kullanınca bence çocuklar ilerde istemiyorlar herşeyin kolay Ola ni ellerine geçsin istiyor mesela kuzenim öyle etti çocuk şimdi ne bardak tutmak istiyor ne yudumlamak 

Yatırdığı şeyleri bile hep ezerek yedirirdi çocuk su an pütürlü şeyler yemiyor ve 4 yaşında 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Biz kullandık memnun kalmadım damlatma yapıyor. Pipetliler daha kullanışlı şuan ondan kullanıyoruz.
0 oy
(1,165 puan) tarafından

Sert plastik olandan kullanıyorum iki oğlumda da çok rahat ettim bir süre sonra kendileri içmeye alıştılar severek kullandılar.

image

0 oy
tarafından
Yok canım damlatmıyor kızıma kullanıyorum
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Canım wee baby nin var çok daha uygun ve hiç damlatmiyor. Yine bu markayı almak istersen sen bilirsin tavsiye benimki sadece 
0 oy
(702 puan) tarafından
Wee baby aldim 20 tl
0 oy
(10,420 puan) tarafından
Ben wee aldım o da yapmıyor hem de 25 liraydı 
0 oy
(250 puan) tarafından
Kendisi alıştı valla arada verdim hiç almadım onunla başka şeyler alırım kullanmaz bile bak gör
0 oy
(121 puan) tarafından
Ben kizima kullandim cok memnun kaldim 7 aylikken aldim canim suan 18 aylik gecen hafta ucunu isirip yirtmis oyle akitma yapiyodu simdi pipetli olanindan aldim tawsiye ederim cok guzel ikiside
0 oy
(502 puan) tarafından

image

kizim bundan kullaniyor memnunum da. 
0 oy
tarafından
O kadar para veremem acikcasi daha uygun fiyatlilar var 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
aventin pipetlisini kullanıyorum çok rahat ben de ilk pipetle bişeyler denettim çekemedi sonra alayım belki alışır dedim ilk denemede çekti çok da sevdi bunlari disiyle deliyodu akitiyodu pipetlide oyle sorun olmuyo
0 oy
tarafından
Yani ters çevirince yapmıyor ama ucunu yere bastırınca yapıyor 
0 oy
(12 puan) tarafından
Ben kullanıyorum damlatma yapmıyor çok memnunum
0 oy
(857 puan) tarafından
Kaçıncı ayda kullanılıyor 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Damlatma yapmiyor ama aldim 1 gun bile kullanmadi 
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Aynisi değil ama benzeri aldikhic memnun kalmadım 
0 oy
tarafından
Çok pahalı ne gerek var kuzum ya ben 20 liraya almıştım marketten hala elinde :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 110 göst.
0 oy
8 cevap 200 göst.
13 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nevbahar21 (542 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 153 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Leyla042 (1,274 puan) tarafından soruldu

380,923 soru

11,404,658 cevap

34,942 kullanıcı

...