0 oy
507 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,817 puan) tarafından

Bursa da hava buz valla bugün actık mecbur bebitom üşümesin diye hayatımda ilk defa kullanıyorum petek kombi bakalım ne kadar gelecek bu ay hem merak ediyorum hemde korkuyorum. Sizde durumlar nasıl var mı hala acmayan soba kurmayan? :D:kissing:

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla bizim evde baya soğudu kızımı 1 zıbın 2 badi bi kalın yelek 2 tayt giydiriyorum mecbur aralıkta açariz petekleri dedik çünkü bu ay 3 tane borç ödemesi var eşimin 2 ayda anca öder onları faturaları veremeyiz 1 ay daha idare edelim dedik Allah yardımcımız olsun inşallah. Sıkı giyinmeye çalışıyoruz ☺️
(5,817 puan) tarafından
Bizler dert degiliz, de cocuklar işte yaa Allah yardımcımız olsun kuzum :)
tarafından
Aynen öyle canım çocuklar için önemli de işte veremeyince de sıkıntı oluyor ☺️
-Reklam-
0 oy
(3,107 puan) tarafından

Bize ilk ay 380 geldi ve düşük ayarda açmıştık:D sizinki tam yoğuşmalı mi

(5,817 puan) tarafından
Valla hiiiç bilmiyorum ki ilk kez kullanıyon ama cok ses yapıyor ama kaliteli birseye benzemiyor
(3,107 puan) tarafından
Ses mi yapıyor? Yapmaması lazim. Markası ne
(5,817 puan) tarafından
Bi yerinde baymak yazıyor Bi yerinde lambert yazıyor canım hangisi markası oluyor bilmiyorum ama cok ses cıkarıyor mesela biri banyoda yıkanırken cok ses yapıyor kombiyi actım sanki sürekli biri banyodaymış gibi ses cıkarıyor aralıksız hemde
(3,107 puan) tarafından
Ses varsa hava vardır kombide. Ev ısınıyor mu bı de bağlayan kişiye söylediniz mi
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Biz dünden beri açıyoruz valla canım faturalar çok yüksek geliyo geçen sene bebek olmadığı halde 480 gelmişti bi ay üstelik evimiz 2+1 öyle çok bi ısınmadıkta sürekli battaniye altında oturuyorduk bu sene bebekte var geçen seneye göre erkende açtık bakalım allah yardım etsin
0 oy
(2,699 puan) tarafından

Bursadayim doğalgaz  sobası  yakıyorum :ermm:

0 oy
(6,817 puan) tarafından
Actik  canim 3 gun oluyor bugun 

Sabah erken kim uyanirsa esim yada ben aciyoruz saat 10 a kadar 10dan sonra evim baya gunes aliyor aksam 5 olunca aciyorum yatana kadar ama yatak odam geeli gunduzlu yaniyor
0 oy
tarafından
Şimdilik eletrikliyle idare ediyoz inş bu ayıda çıkarıriz aralık-2007 ayına Allah büyük 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 427 göst.
19 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
11 Temmuz 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Ecem44 (309 puan) tarafından soruldu
+3 oy
18 cevap 470 göst.
10 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 629 göst.
28 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ela94 (967 puan) tarafından soruldu

379,091 soru

11,347,728 cevap

34,813 kullanıcı

...