0 oy
477 göst.
Diğer kategorisinde (60 puan) tarafından

Ya 10 gün oldu doğum yaptım eşim şimdi aramış ben nargileye gidiyimmi arkadaşımla diyo ya kendimi o kadar yanlız gissediyorum ki oturdum şimdi ağlıyorum hüngür hüngür git dedim kapattım telefonu onu da sıkmak istemiyorum ama gerçekten çok piskolojim bozuldu 

7 Cevaplar

+1 oy
(216 puan) tarafından

Lohusalik var cnm bide ondan sabirsiz oluyoruz.bnde oleyim herseye sinirleniom nefesim kesilio.birak bugun gtsin sklms demekki kavga cikarip uzulmektnse.bazen onlarida anlamak lazm

(60 puan) tarafından
İşte geçen gün nargileye gitti git dedim ondan önce maç var gidiyim dedi git dedim annesi bizde her gün evdeyim her gün aynı surat muhabbet yok iyice delirmek üzereyim yine deyince gidiyimmi diye artık bende yanlız hissediyorum oturdum ağlıyorum yani o derece çok bunaldım
(216 puan) tarafından
Anliom seni cnm hepimiz oyleyiz kisitlior bebisler herseyimizi bosver bebeiisin sn saglikli olda gerisis bos
(60 puan) tarafından
Sağol canım benim
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Pskolijisi bozuk diyosun suyundan git bence, bir ay idare et daha sonrasinda anne toparlandim zahmet etme sende diyebilirsin. 

+1 oy
(246 puan) tarafından

Daha yeni doğum yapmışsın eve gelip sizinle vakit geçirmesi lazım. Tamam arada çıkar da sen de tamam git deyip evde kafayı yedikten sonra ne anlamı var. Sık sık çıkmasın arada çıksın . Sen de güzel bir dille sana ihtiyacım var evde tek başıma çok bunaldım daha sonra çıksan olur mu de. Niye git deyip kendini üzüyorsun. 

+1 oy
tarafından

Lohusalik psikolojisi berbat bise canim. Yaninda iyi vakit geçirebileceğin biri olmali. Ben ilk birkac gun annem ve kardeşimleydim cok güzeldi sonra kayananama gittik orda cok sıkıldım agladim. Bebek zaten kucuk diye uyutup bir saatligine dışarı cikmistik o bile cok iyi gelmişti eger sende kaynanana guveniyorsan bi bakkala markete cik hava al iyi gelir

+1 oy
(110 puan) tarafından

Benim esimde evde ama bana faydasi yok bakacaksn diyor Ben uykusuz nasil kalayim ise gidiyorm diyor yaparken oyle demiyodn dedim Ben bu cocugu tek yapmadim bende robet deyilim kb sende bakmak zorundasn esek gibi dedim hatta valla bende bezdim annasi ayri esim ayri simidi yanimizda olmayacaklar ne zman olacaklar???

+1 oy
(9,652 puan) tarafından

Kız daha ne istiyosun aramış gidiyim mi diye izin istemiş daha nolsun? Kocacım için daraldı evde yanlızim  daha sonra gitsen sana ihtliyaclim var deseydin senin yanına gelirdi zaten gelmezse ozaman haklisinda daha ne yapsın adam aramış izin almış.. evladına odaklan canım çok daralıyorum çok sıkılıyorum psikolojisine girersen sonu gelmez daha da depresyona bulanırsın bunu çokça tecrübe etmiş biri olarak söylüyorum 

0 oy
tarafından

esinle konus canim sana ihtiyacim var isten gelmeni dort gozle beklerken hepten yalniz kaliyorum sen ise gidip hava aliyosun ben evden çıkamiyorum senide anliyorum arkadaslarinla arkadaslarinla vakit gecirmek istiyorsun ama yoruluyorum ozluyorum manevi olarak yanimda ol de anlayisla karsilar boyle kendini yiyip bitirme

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 183 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Prensimin annesi (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 172 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde SnurT (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
28 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 351 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,349 puan) tarafından soruldu

374,666 soru

11,206,714 cevap

34,509 kullanıcı

...