+1 oy
656 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Bebek kuvetini kac ay kullandnz

39 Cevaplar

0 oy
(16,504 puan) tarafından
1 yaş olduk hala kullanıom 
tarafından
Kiz bn hic rhat yikayamiom
-Reklam-
0 oy
(1,390 puan) tarafından
1 yaşında hala kullanıyorum. Banyoda koyuyorum öyle yıkıyorum 
tarafından
Bn rahat yikayamiom
0 oy
(2,633 puan) tarafından

Oturmaya başlayınca kadar. Sonra duşa kabine soktum, oynadı yoruldu sonra yıkadım. 

Şimdi kış geldi ama gene kuvvete salonda yıkarım herhal
tarafından
Bnmki de oturmuyo 4 aylik bn rahat yikayamiom
(2,633 puan) tarafından
Ya ben uzun zaman filede yıkadım kuzum. Sonra filede kaymaya başladı eşimle yıkadık durduk. Esinle yıka zorlanıyorsan
tarafından
Ya file mopar die korkuom
(2,633 puan) tarafından
Yok kız ne kopacak file :) yani ben 4 aya kadar file de 5 ayda yatırarak yapmıştım kayıyordu çünkü. Dile taşıyordu ama oğlum kayıyordu
0 oy
tarafından
1.5 yaş hala kullanıyorum ama artık kış geldi bırakıcam duşa kabine sandalye aldım
tarafından
Bnmki 4 aylik ama oturmuyo rahat yikayamiom
tarafından
Sen küvete devam canım mecbur yatırarak yıkıcan
tarafından
Aynen keske otursa kuvet rahat olur ama uyaniyor maalesef bir yere carpark acr cani die korkupm
0 oy
(5,938 puan) tarafından
14 ay kullandım
tarafından
Asli abla bnmki daha oturmuyo ben  rahat yikayamiom  4 aylik oldu
tarafından
Oturmaz ki zaten 4 aylik bebek kuvet icin fileler var onlarda yika cok rahat oluyo
tarafından
File artik korkuom ya koparsa
(5,938 puan) tarafından
Yok niye kopsun sağlam iki katlı file al e bebek ten kiz kopsa ne olacak suya düşecek zaten gözünün önünde kopmaz ki hem
tarafından
Ben 7 8 aya kadar kullandim valla kopma olmadi bizde
0 oy
tarafından
Sanırım küvetten kurtaris yok bize :)) oğlum 10 aylık yürüyene kadar sanırım küvette yıkarım ama suyu çok seviyor oynaması için yine onda yıkarım bide 4 ay sonra tekrar doğum yapacam 1.5 senede öyle kullanırım.
tarafından
AMA oturmuyo bnmki rahat yikayamiom;(
tarafından
Doğrudur bacım her bebe bir değil. Benimki sessiz sakin kendi halinde bi bebek. Suya bayılıyor. Evim sobali banyoya da bi Soba kurdum yakıyoruz dolduruyoruz küveti bi zaman oynuyor sonra yıkıyorum koyuyorum şu dolu kovaya bi zamanda orda oynuyor :)
tarafından
Ay keske suyu sevse benimki de abla
tarafından
Keşke :) kolay oluyor gerçekten. Yazın 6 aylıktı sürekli havuzdaydı :)
0 oy
(2,886 puan) tarafından
Kırkı çıktıktan sonra üç kere kullandım galiba,gecen gün yıkayim küvette dedim üşüdü dudakları titredi bidaha asla öyle yıkamam zaten hep eşim duşa sokuyor kucağında yıkıyor hava soğudu diye açıyoruz önce sıcak suyu banyo bi ısınıyor öyle yikiyoruz artık 
(2,886 puan) tarafından
Evet aliyor oğlumu kucağına o kucağında tutuyor ben şampuanıni felan yapıyorum daha rahat oluyor o şekilde yıkamak
(3,823 puan) tarafından
Bana daha zor geldi kızım suyla oynamayı seviyor ben o yüzden küveti kullanıyorum bide her zaman eşim olmuyor yanımda
tarafından
Kulagina su kacmiomu oyle
(2,886 puan) tarafından
Yok canım kaçmıyor şükür,dusan altında yıkanmaya alıştı suya tutunca ağzını bile kapıyor: )
Duygulu123 eşimi bekliyorum canım ben gelince yikiyoruz aslında bi denesen rahat oluyor ama
(3,823 puan) tarafından
Eşimi beklersem uyku saati geçer hemde üşür canım öyle yıkarsam buralar çok soğuk ve çok hareketli durmaz duşun altında
0 oy
tarafından
14 ay falan kullandım şuan duşa kabinde yıkıyorum 16 aylık 
tarafından
Oturmuyo  ben de rahat  yikayamiom
tarafından
Valla ben ayakta oğlum ayakta benden tutunuyo anca öyle yıkıyorum ustum basim islaniyo ama yapacak bisey yok küvetten kalkmaya çalıştıkça düşüyo
tarafından
Iste benmki  4 aylik olmadi ona yuvarlak buyuk legen alim
tarafından
Diledi yok mu
tarafından
Var ama sanki  kopacak die korkuom
0 oy
tarafından
Ben yanımda biri varsa kullanıyorum tek başıma zor oluyor küvette banyoda kucağımda yıkıyorum 
tarafından
Ama kendi kendine oturabilfiği zaman onda yıkıycam
tarafından
Ay  o daha zor olmuo mu
tarafından
Yok bana böyle daha kolay geliyor yanımda biri olmayınca küvette çok zorlanıyorum hatta bikere düşürüyorum ondan sonra çok korktum
tarafından
Evet maalesef bende korkuom
0 oy
(119,338 puan) tarafından
9 aylik olcak kullaniyoz biz
tarafından
AMA gala otturmuo  benimki  rahat yikayamiom
0 oy
tarafından
8 9 ay falan kullandım sonra zaten oturmaya başladılar duşa kabinin içinde yıkadım 
tarafından
Evet ama kullnmiom artik 4 aylik oldu bebek
tarafından
Küvetin içine yumuşak havlu ser bebeği yatır öyle yıka
tarafından
Böyle bişey var kabinin içinde oturtup yıkıyorum
tarafından
Meltem haklsnda artik bir yere caspar die korkuom.
.
Buse nasil bisey?
tarafından
Yorumun başında resim var canjm
0 oy
tarafından
20 ay kiz valla
tarafından
AMA oturmuyo ben rahat yikayamiom
tarafından
Şimdi kış geldi yine kullanırım :)) valla bilmiyomki bacım ozaman banyon sıcaksa banyoda yıka
tarafından
Ya   ondan degil bir yeri carpar die korkuom
0 oy
(947 puan) tarafından
Benim ki 8 buçuk aylık hala kullanıyorum.evim sobalı mecbur bu kış da kullanırim yaza banyoya alistirirm nasipse 
tarafından
AMA bebek sigiyo mu
(947 puan) tarafından
Sığıyor canım niye sigmasin büyük benimki . A 101 den almıştım çok rahat oluyor gerçi benim sıpa pek rahat durmuyor kıpır kıpır ama banyoda olduğundan daha rahat :)
tarafından
Iste benimki oturmuyo ondan dolay uzlyom ama ya bir yere carparsa die korkuyom bnmkii 4 aylik daha
(947 puan) tarafından
Ben yalnız banyoya sokamiyorum çok kimildiyor çünkü rahat olmuyor
0 oy
(6,794 puan) tarafından

1 yaşa kadar kullandık :D sonra leğene geçtik banyoda yikiyom. 

tarafından
AMA 4 asylum henuz ptrmyo  uzatnca da ya carparsa die korkuom
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Oğlum 9 aylık hala kullanıyorum. Kış geldi bitene kadar kullanacam. Çünkü oğlumu sobanın yanında yikayacam 
tarafından
Iste bnmki otursa iyi olurdu da
0 oy
(1,043 puan) tarafından
6 7 ay kullandım sonra oğlum onda yıkanmak istemedi oturmaya başlamıştı zaten normal banyoda yıkamaya başladım 
tarafından
Keske otursa benmki ama daha 4 aylik
0 oy
(1,630 puan) tarafından
13 aylık hala kullanıyorum, içine su dolduruyorum yarıya kadar, oyuncak atıyorum hem oynuyor hem yıkanıyor ☺️
tarafından
AMA abla benimki 4 aylik oturmuyo ki keske otursa oyle yapardim
(1,630 puan) tarafından
4 ay evet o süreci bende biraz zor oldu hatırlıyorum, 2 kişi zor yıkıyorduk, ağırlaştığı için iyice zorlaşıyor, 2 ay kalmış oturmaya başlayınca rahat ediyorsun canım.
0 oy
(2,264 puan) tarafından
4 aylık kullanıyorum hala oturmaya başlayınca bırakırım 
tarafından
Ay senin bebegin nasil durumu?
Gecen post attin.
(2,264 puan) tarafından
Ne postu canım
0 oy
tarafından
7 aya kadar falan kullandım ama fileyi oturana kadar kullandım sonra filesiz küvete koydum 7 aydan sonra duşa kabinde yıkadım 
tarafından
AMA file kopar die  korkuom 4 aylik
tarafından
Canım o zaman küvetini içine havlu gibi bişey koy onun üstüne uzandır kafası biraz yüksek olsun rahat yıkarsın
tarafından
E bilim ya hareket  edio kulagina su kacrsa
tarafından
İşte kafası az yüksek olsun ve direk kulağına doğru su dökme. Bide şunu söyleyim banyodan sonra mutlaka peçetenin ucunu az sivri yap kulağını temizle çoğu kişi bunu yapmıyor iltihap oluyo çocuklar Allah korusun kulağının pisliğini mutlaka temizle
0 oy
tarafından
19 aylik olduk hala kullaniyoruz
tarafından
AMA 4 aylik bnmki otursa rahat ederdim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 138 göst.
5 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 492 göst.
19 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde 1701 (26 puan) tarafından soruldu