0 oy
864 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar snaha kalktım hava soguk balkona cıkamıyorum anca gordum srfsızın biri sigara ıcmıs ve benim balkon halıma gelmıs izmarit ve yukarıdan kovayla su dökmus halım yanmıs yanı güya söndurmus sinirlerim tavan oldu suan demekkı geldıfı ı farketmıs ya sonmese ne olacaktı ya gelip zile basıp insan kusura bakma der sımdı napum ben o kısımda ki katlara tek tek gıdım mı yoksa yonetıcıye diyip toplantı mı istedim esıme ve asansor yazı yazacam asacam yapan muhakkak gorsun Allahım cezası

14 Cevaplar

0 oy
(969 puan) tarafından
Yöneticiye söyle bence 
tarafından
Toplantı ıstocem ya tama yaktın srfsız mı ya gel zile bas ya sonmese bir de su dökmüş ya yukarıdan cıldırcam
(969 puan) tarafından
Bu ne rahatlık insan bı çekinir demi
tarafından
Gel de ya ozur dilerım de ya sonmese
-Reklam-
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Yöneticiye şöyle canım zararını karşılaşırlar birdaha izmaritte atmazlar 
tarafından
Sorun zarsr degıl canim kilim gıbı bırsey halım ama insan gelir calar kapıyı komsum kusura bakma oldu der ya sonmese o hali tutussa Allah korısum
0 oy
tarafından

Ne hakla atiyor *** icsin serfsiz :angry: valla gercekten parcalardim onu 

tarafından
Kım oldugunu bilsem canım agzına edecem
0 oy
(27,353 puan) tarafından

Dengesizler ya yonteciye soyle kamera fln yokmu ordan bulurdunuz

(27,353 puan) tarafından
Ustunde dur cnm Rabbim korumus  cam balkon yaptirsana cnm riskli olmaz boyle durumlarda
tarafından
Kuzum burda kıracıyım seneye de tasıncam kendi evim de olsa neyse de
(27,353 puan) tarafından
Hm anladim kuzum sende haklisin kendi evin olunca yaptirirsin artik hayırlısı olsun
tarafından
Kendi evim var kuzum da oturamadıktan sonra omur boyu gırbetcıyz
(27,353 puan) tarafından
Hm tayinden dolayi gurbet yasiyonuz anladigim kadariyla
0 oy
tarafından
Bence kesinlikle toplantı düzenlensin. Yazı asarsanız ucuz kurtulmuş olur sigarayı atan kişi. Kim olduğu çıksın ortaya bi yerin dibine girsin 
tarafından
Valla sınırım beynime cıktı serefsz kopk gel de madem ozur. Dıle
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bence direk git söyle onlara

Daha dıkkatlı olsunlar ayıp yaa
tarafından
İste kuzum ama bende yukarı 3 kat var kim yaptı bence ustumdekı
0 oy
tarafından
Polisi ara canım mala zarar vermek suç gelip uyarsın ve yöneticiyle de görüşün Allah korusun yanabilirdi heryer. 
tarafından
Esim gelsin de kuuzm yonetıcı de birbirlerini tutuyorlar ben buralı degılım ya aklınca ama bırakmıcam oesını
tarafından
Bırakma canım ya Allah beterinden korusun inşallah.
tarafından
Amin canim amin ınsallah cunlemızı
0 oy
(119,361 puan) tarafından
Askim tam üst kattindaki yapmistir ust katin üstundeki yapsa doktugu su senin balkina denk gelmez bence tan ust katin cok gecmis olsun
tarafından
Bence de kuuzm ama 2 hafta once cok kotu kavga ettik karıyla gece temızlık yapıypr diye kızı beni dovecektı asagıya indirme. Beni dedı sımdı olay daha buyucek ama susmam
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bı bu eksikti yöneticiye söyle bence 
tarafından
Esim gelsin gondercem canım
0 oy
tarafından
Dünyada pislikten çok ne var ki . Pek de şaşirmamak lazım. 
tarafından
Kesinlikle oyle yaptın gel de bari ya sönmese geffe olmus belli yansa ev
0 oy
(2,634 puan) tarafından
Ulan andaval kül tablosu boşuna mı var ağzına tükürdüğüm.  Bana böyle birsey yapsalar cikar kavga ederim. Git yöneticiye söyle toplantı iste yada yöneticiyle cik uyar. 
tarafından
Ah kimin yaptıgını bilsem kuzum rssmen evımı kundaklamıs. Esım gelsin ettırecem agzına
(2,634 puan) tarafından
Üst katındaki büyük ihtimal yoksa kim yapıcak
tarafından
2 hafta once kavga ettik zaten kadın sabaha kadar temızlık yapıypr ve bana gelip kızı camdan veri benu asagıya indirme dedı yani dovecek bende gelsene sen gel gel dedim baya. Kavga oldu sımdı de bu ama hıc acımam dırek sıkayet edecem
(2,634 puan) tarafından
Hadi yaaa off çok sıkıntılı
tarafından
Bırsey yapamaz canım da susmam yanı evımı birak apartmanı yakabılırfı dengesızler
0 oy
tarafından

Ay bu nasıl saygısızlıktır ya....

tarafından
Resmen serfszlık canım bu
0 oy
(13,895 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah korumuş. Valma böyle ş.erefsizler yüzünden iki balkonumu da kapattırmak zorunda kaldım. Yaz kış camlar kapalı sadece havalandırmak için açıyorum. Bence onların anlayacağı dilden yazıyı yaz asansöre as.
tarafından
Kuzum burda kıracıyım biliyorsun gorev yeri bura ama gercekten nefret ettim merak etme oyle okkalı yazdım ki ona yuzu varsa o lafları yutmaz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yöneticiye  söyle  canım  geri  adımda  hiç  atma  terbiyesizlik resmen yaa 
tarafından
Yok canim asla atmma esım cıktı sımdı

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 146 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Prensesp (7,432 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 334 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Meryem Ana (507 puan) tarafından soruldu