0 oy
292 göst.
Diğer kategorisinde (424 puan) tarafından

image

image

hangisi daha kullanışlı olur kenarları kapalı olanı düşünüyorum

7 Cevaplar

0 oy
(168 puan) tarafından
İkinci gorseldeki den bende var çok.memnunum
(424 puan) tarafından
Bebeğim küçük ilerde. Düserse
(168 puan) tarafından
O zaman kenarlı olandan al canim
(424 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
(168 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Kenari kapali olandan al bence çunki diyeri cocuklar inip binerken duşuyor komsum kenarsiz olandan aldi kizlari hep düşuyor. 
(424 puan) tarafından
Alçak ama ben de korkuyom
(1,018 puan) tarafından
Vala komsumun kızi  dort yasinda ama yine inip bindiginde hep dusuyor onu aldigina pişman oldu keske kenarli alsaydim diyordu yine sen hangisini beyendiysen onu alırsin canim.
(424 puan) tarafından
Daha güzel ama bu sefer de hep aklım kalıcak gözümü ayiramam
(1,018 puan) tarafından
Başinda nobet alman gerek bence hangisi kulanışlıysa onu al derim hangisi guvenle koyacaksan onu tercih et.
0 oy
tarafından
Svava dan var bizde 1yas için bile tehlikeli ya çok düşüyor yerle hemen hemen bir karış mesafeye ayarlayıp öle kullandım hep
0 oy
(5,323 puan) tarafından
2 bı tanidigimda var çok hos
0 oy
tarafından
Ben ne güzel yatarım ha ona :)
tarafından
Hatırladım hatırladım şükür çıkmışsın yine iyisindir inş
(424 puan) tarafından
Şükür canım biseyimiz yoktu zaten sonuç bekledik aslında şikayet de buluncaktim sağlık bakanlığı korona dışında şikayet almıyoruz dedi
tarafından
Yatmak istemeyeni zorla tutarlar yatmak isteyeni hastaneye almazlar garipler iyi şükür atlatmissin
(424 puan) tarafından
Doğum yaptigim günü hatirlamak istemiyorum 8 gün bebeğim anne sütünden mahrum kaldı boş yere onlar için tedbir amaçlı ama gerçekten bulaşıcı hastalık tasiyanlari o kadar anladım ki nasıl dışlayıcı davranıyorlar odama bile girmedi bazıları hiv pozitif diye sanki Corona gibi solunumla bulasiyo
(424 puan) tarafından
Ay benim ağzımı actirdin susmam şimdi :D
0 oy
tarafından
İkinci olan bizde var ama bayadır kaldırdım odanın ortasında sinir oluyorum :) kızım salladıkça midem bulanıyordu 
(424 puan) tarafından
Üsteki olsaydı bana sat derdim :D
tarafından
Ya bi defa heves ettim oturayım dedim ay kusacaktım neredeyse :)) bizimki baya büyük 150 kiloya kadar taşıyor. Eşimle kızım uçuyorlar resmen :D Sonra tabi eşimin midesi mahvolmuş şekilde kalkıyor salıncaktan :D
(424 puan) tarafından
:)) ben severim sallanmayi kendime alsam onu alırdım kesin
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Ne için alacaksin uyutmak için mi kenarları olmayan çok kullanissiz. Kenarları olan bende var evde kullandım bir süre uyuttum cocuklari sonra sıkıldılar
(424 puan) tarafından
Uyutmak için oynasın ocinde kendi fln diye daha 2 aylık bebeğim ayakta sallıyorum alismasin diye alıyım dedim sallanan Park beşik puset var ama sevmiyo onları uyumuyo
(424 puan) tarafından
6 7 aylıkken fln kendi kendine içinde oynar arada gelip saklarım diye düşünüyorum ama hayaller hayatlar nasıl olur bakalım :)
(1,165 puan) tarafından
Valla canım hareketli bı bebek olursa ne yaparsan yap durmuyolar. Bende bu sepet hamak normal çingene salıncağı klasik salıncak bile var ama yok çocuklar sıkılıyolar.

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 388 göst.
0 oy
0 cevap 31 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 148 göst.
5 Mart 2024 Diğer kategorisinde duygumiray (341 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
26 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu