0 oy
734 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Eşim evine bebeğine bakıyor hiç birseyimi eksik etmiyor ama birşey dedigin de inanmıyorum ispat et diyorum 

Mesela yalan söylemiyor herşeyi doğru söylüyor içimden bi ses yalan söylüyor kıskançlık gibi birşey yaratıyorum nasıl düzelticem ben bunu ya 

11 Cevaplar

+4 oy
tarafından

Ya mutlaka bı yalanını yakaladın bize söylemiyosun o yüzden güvenmiyosun

Yada kendine güvenmiyosun
tarafından
Kesinlikle +
(177 puan) tarafından
Yalan yok galiba bende güven sorunu var ben nasıl güvencem kendime
tarafından
Ben en güzeli yım ben birtaneyim ben herşeyin üstünde inden gelirim ben onsuzda yaşarım diyeceksinnkendini buna inandiracaksin
-Reklam-
+1 oy
(1,989 puan) tarafından
Biseyler olsa yada görsen suphelensen  yapsan anlarım da durduk yere böyle yapma. Böyle yaparsan eşini zamanla kendinden sogutursun canim
(177 puan) tarafından
Anladım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Daha önce bi sorun yaşadınız mi bununla ilgili 
(177 puan) tarafından
Yok ALLAH,a şükür herşeyi der ama mesala o gün mesai ye kalacam dedi 10 nda eve geldi mesai ye kalmış ertesi gün oldu mesai var dedi 8 de eve geldi bende dedim ki bi 10 bi 8 ne alaka yalan söylüyorsun dedim o da bana dedi ki doğru söylüyorum dedi sana yalan söylesem dedi mesai var derim dedi araba sanayiye giderim dediiii
tarafından
E bunda ne varki benim esimde mesaiye kaliyo bazen gece 3 de bazen 5 de bazen 8 bazen 10 buluo ki bu gece bide olabilecek şeyler canım işin durumuna göre
0 oy
tarafından
Ona vesvese diyoruz iste bazen bnde oyle supheleniyorum ama esim kizima ve bana asiri duskun 
(177 puan) tarafından
Eşim işten gelirken apartmanda kek kokusu şey yapmış eve gelmiş eşim yapmıştır ya dems ama ben 4 aylık bebekle yapamıyorum ki bunu eşime de dedim durmuyo uyaniyo eskiden yapıyordum
tarafından
Kaynanan  falan yakininda mi
(177 puan) tarafından
Evet ama onun da kendine göre geçimi var şeker hastalığı var ayağı aciyo
tarafından
Iki dkk ona birak kekini yap geri al cnm cocugu
(177 puan) tarafından
Işten gelince hemen yemek istiyo hazır yani
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Güveni sarsacak bişi yaptı mı
(177 puan) tarafından
Yok ALLAH,a şükür herşeyi der ama mesala o gün mesai ye kalacam dedi 10 nda eve geldi mesai ye kalmış ertesi gün oldu mesai var dedi 8 de eve geldi bende dedim ki bi 10 bi 8 ne alaka yalan söylüyorsun dedim o da bana dedi ki doğru söylüyorum dedi sana yalan söylesem dedi mesai var derim dedi araba sanayiye giderim dediiii
(16,506 puan) tarafından
Hıım bak. Bu yızden güvenmıon
Bazen biz kadınlar öyle şeyler kurarız kendimize :(
(177 puan) tarafından
İşte onu nasıl yenicem ben puf
(16,506 puan) tarafından
Bıraz zor olacak :(
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(27,357 puan) tarafından

Sen kendine güven önce sonra esine guvenirsin 

O vesveseyle yasmak zor olur 

(177 puan) tarafından
Kendime nasıl güvencem
(27,357 puan) tarafından
Vesveseleri icinden silmen lazim
0 oy
(190 puan) tarafından
Walla cnm hiç bir erkege güven olmaz içinde şüphe varsa bilgi neler yapıyo dışarda 
0 oy
(48,734 puan) tarafından
kendinden soğutursun surekli sorgulayarak eger birseyini yakalarsan sonuna kadar git irdele ama durduk yere seytani sokma araniza
(177 puan) tarafından
Öyle mi diyor sunuz
(48,734 puan) tarafından
eski çalıştığım yerde bir abi anlatiyodu esimi alip binlafeye cay icmeye bile gidemiyorum yada yolda yuruyemiyoruz hep kıskanıyor o yuzden onunla hic disari cikmiyorum diye seninde o hesaba döner.kendinden soğutursun
0 oy
(617 puan) tarafından
Rahatlık mı batıyor bacım ne çile çeken kadınlar var sorun yaratmamak için susuyor sen  kulp bulmaya çalışıyon 
(177 puan) tarafından
Öyle mi ya doğru söylüyor sunuz ama nasıl yenicem bunu ben
(617 puan) tarafından
Yanlış anlama beni ama bir psikoloğa gozukebilirsin
0 oy
tarafından

Kadinlarin ic sesi gucludur oyle hissediyosan yalan soyluyo olabilir

0 oy
(1,757 puan) tarafından
Canım ya sevgililik döneminde yada  nişanlı oldugun dönemde birsey yaşadınız içinde bilinç altında o şüphe kalmış o yüzden böylesin güvensizlik en ufak şüpheyle baslar büyür kıskançlığa yol açanda  budur 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 596 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 609 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Dilan demir (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 605 göst.
21 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 423 göst.