0 oy
582 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar daha önce posta eşimle ayranı masaya nie koydun diye bağırdığı için kavga etmiştik dün bugün gelmiş baba aynı şeyleri sayıyı tripli tripli konuşuyor ben sana bağırma demedimmi diyip duruyor ama haksız olduğu için bağırdığı mi kabul etmiyor hala bende kararlıyım konusmicam oda konuşmasın sucunu bilecegine konuşup duruyo

5 Cevaplar

+2 oy
(817 puan) tarafından
Bazı kadınları anlayamıyorum dünyaya eşlerine köle olmaya gelmişler bağırdım diyorsun neden bağırdın alttan alsaydın diyor küstüm diyorsun neden küstün kocaya küsülmez diyor şiddet gördüm diyorsun sabret Allaha dua et diyor anneme gidecem diyorsun canım çok tepki göstermişsin biraz sussaydın keşke diyor bir garipler ya. Ayranı oraya koymuşsun dökerse döksün çocuk üzerini değiştirirsin olur biter yada kendisi gördü madem kaldırıp kenara koysaydı bağırmasına sofrada seni üzmesine gerek yoktu. Bırak hatasını anlasın 
(817 puan) tarafından
Valla canım erkeklere susarsan önce bağırırlar yine susarsan alttan alırsan bu kez nasılsa susuyor der hakaret etmeye başlar sonrasında şiddet uygular o yüzden susmayacaksın çocuk olunca da iyi öğrenmişler çocuğun yanında bağırıyorlar nasılsa annesi susar çocuk etkilenmesin diye çok akıllılar ya :) birde öyle bir konuşurlar ki dersin Allah beni kahretsin ya adama nasıl böyle davrandım :) ezdirme kız kendini
tarafından
Kuzum bende hata evlendigimizde ilk zamanlar bosancaktik nerdeyse hergun kavga gürültü oluyordu bende herşeye tamam canım sen nasıl istersen diyince kavgalar bitti şimdi ufacık bişey diyince abartiyo herşeyi ama keşke önce aklım olsaydı hiç erkenden evlenir evlenemez çocuk yapmazdım
(817 puan) tarafından
Öyle düşünme bak 8 aylık evliyim 7 aylık hamileyim boşansam bile iyiki yapmışım bu çocuğu derim koca umrumda olmaz çocuğum için devam ederim hayatıma. Evliliğim in 5 ayı çok kötüydü canım her evlilikte oluyor alttan aldığım sürece hatalarını görmezden geldiğim sürece çok mutluyduk bağırdığında bende bağırdığım zamanlar işkence oluyordu evlilik sonrasında ben nasılsa mutsuzum o da mutsuz olsun dedim ya kaybedecek neyim var ki en fazla çeker giderim diye düşündüm ve ona bunu hep hissettirdim.beni mutlu ettiğin sürece seni mutlu ederim mutsuz edersen bu ev ikimize de azap olur dedim şuan 3 aydır nasıl üzerime titriyor gidip gelip öpüyor sarılıyor şaşkınım yani maşallah diyim inşallah bozulmaz geç değil valla deli deliyi görünce sopasını saklarmış bırak o seni kaybetmekten korksun
tarafından
O yok işte bizde bende gittim ailemin yanına götürdü bıraktı kavga ettik dövdü beni marketin içinde ama ağzıma ne geliyorsa saydım ne geliyorsa herşey söyledim sonra 2 gün sonra baristik korktu biliyorum ama o ozman şimdi hiç korkusu yok git kapı oda diyo
(817 puan) tarafından
Çok zor ya aynı evi aynı hayatı paylaştığın kişinin gözünde değersiz hissetmek çok ağır ama keşke şiddet gördüğün anda bitirebilseydin canım çok da güzel kadınsın bunun farkına var kendi değerinin farkına var bu saatten sonra ezdirme kendini artık sakın sana vurmasına izin verme ve şiddet gördüğün yerde durma çocuğun şiddete şahit olarak büyümesin
-Reklam-
+1 oy
(274 puan) tarafından
Canım eski postunu okudum şu ayran meselesini yani akli basında oturaklı bi insan olsa zaten düşünür alır o ayranı ordan. Herseyi senden beklemez. Böyle bi insanında ne dediğini takma bence konussun dursun çünkü hakli olan hep o olacak kendi gözünde boşuna konuşup da yorma kendini. Kusura bakma ama ben böyle erkekleri her şeyi eşinden bekleyen yemegi temizligi , onu getir bunu getir şunu yap  bunu yap diyen erkekleri asalağa benzetiyorum. Karısı olmadan yaşayamaz hayâti ihtiyaçlarını gideremez gibi geliyor :)
tarafından
Aynen öyle canım aynen annesi öyle yetiştirmiş tek oğlan diye herşeyi ayağına getirmis
(274 puan) tarafından
Benim eşimde öyleydi. Pek yemek beğenmez annesi hep onun istediği yemekleri yaparmış yaptığı yemeği beğenmezse bi daha yaparmış benden de aynısını bekledi ben bunu beğenmedim olmamış yemem dedi yemezsen yeme dedim bu evde bugün bu yemek pisti bu yenecek yemeyen aç kalır dedim bir iki kere aç kaldı şimdi beğenmese bile yiyor. Bi kaç kere de sizin ayran kavgasına benzer kavgamız oldu bu bardak niye burda bu telefonu kırılsın diye mi buraya koydun falan.. en sonunda baktim laftan anlamiyor dedim aynen esim gelse de bu bardagi kirsa diye koydum eşim gelse de telefonu düşürse diye koydum dedim şimdi artık peşimi topluyor birsey demiyor çünkü kaale almıyorum.
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Gereğinden çok fazla mi bağırdin. Benim yüksek sese tahammülüm yok kendimden pay biçiyorum bağrış çağrış olduğu zaman hele birde gereksizse bende o bağırana tepkimi koyarım 
tarafından
Aşkım kendi bı bagriyo ayranı çocuğun önünden al dedimde hala nie koyuyosun diye bende nie bagriyosun nevar al yanına koyuver dedim hala bagriyo ne cemkiyosun dedim bağırdım tabi o bagrinca
(8,081 puan) tarafından
Zaten tartışmalar saçma sapan şeylerden çıkar hep canım. Siz evlisiniz nereye kadar konuşmadan gitcek boşver gül geç büyük birşey olsa tamam ama uzatılacak birşey yok
tarafından
Suçunu bilip özür dilerse tamam uzatmam ama adam hala beni suçluyor
tarafından
Suçunu bilip özür dilerse tamam uzatmam ama adam hala beni suçluyor kabul edemiyorum
0 oy
tarafından
Neden ilişkilerde bu kadar gurur oluyor anlamıyorum. Ben eşimle tartıştığımda haklı haksıza bakmam çözüm odaklı konuşurum ve hadi haklıyım ama o tavırlı olsun yine alttan alır huzurumu korurum. 
tarafından
Nie öyle yapiyim ki her insanın bı gurur duruşu olur ben onu eşimin keyfi için değiştiremem ki o buzamana kadar benim için hiç bir şeyini değiştirmedi ben neden değiştireyim onca şeyine katlanirken susarken
tarafından
Ha tabi karşı tarafta bi fedakarlık yoksa anlarım. Allah yardımcın olsun.
0 oy
(48,634 puan) tarafından
bi koşu gittim eski postuna baktim Allah sabir versin canim
tarafından
Amin canım valla bazen burda benden kötü durumda olanlar var benimkide dertmi diyodum ama yok dert vallahi büyük dert hemde
(48,634 puan) tarafından
herkesin aile yapisi farklidir canim yada senin tahammül sınırın onlarla bir degildir. Allah herkesin yuvasina saglik huzur versin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 122 göst.
30 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
17 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kbrpymylmz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
6 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde Zehra800 (1,056 puan) tarafından soruldu

379,243 soru

11,351,893 cevap

34,822 kullanıcı

...