0 oy
12,532 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (492 puan) tarafından

Arkadaşlar hamileliğimde koltuk altlarım aşırı derecede karardı Artık eşim bile dalga geçiyor ollarım hiç kaldırasım gelmiyor İnternetten baktım karbonat ve limon sürün iyi geliyor diyorlar ama bunu deneyen var mı ya da başka bir çözüm bulan

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
yeniden gösterildi
İsmime gir orda var çözümü canisi
(800 puan) tarafından
yeniden gösterildi
Cozumun fiyati  biraz tuzluymus:) ben karbonat  deneyim en iyisi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Biliyom cnm ya aynısı bende var bide bikini bölgesinde boynundada olmuştu geçti o ama koltukalti ve bikini bölgesi kapkara daha seninkinden fena ben limon sürdüm kahve sürdüm acnelys krem kullandım ama olmadı ha krem başta iyi geldi derisi soyuldu yeni deri çıktı ama sonra yine aynı oldu ben cildiyeye gidecem bakalım geçecek mi inşallah seninkine geçer 
0 oy
(277 puan) tarafından
Kız benim de öyle vallah kolumu kaldırmaya çekiniyorum.gecen yaz atlet giyerdim  evde.simdi tişört giyiyorum mecburen.bi çare bulan buraya yazsin hele 
0 oy
(15,370 puan) tarafından

Dogumdan sonra gecio bisey surme ise yaramıyor genital bolgem bile karamisti ustu beyaz alti karaydi:D dogumdan 3 ay sonra geçti 

(310 puan) tarafından
Benimki dogum yapar yapmaz gecmisti ciltle alâkali herhalde bu da :)
0 oy
(145 puan) tarafından
Ayni durum bende de var canim ya bnde agda yapiyor sanmistir ama dusununce hamilelikten once boyle bir sorunum yoktu insallah gecer dogumdan sonra bende koltuk altimi kaldirmaya utaniyorum artik kotu bir görüntü var. 
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Kac aydır sutyen takmaya halim yok sallayıp geziyorum sen kirmızı takmissin bide bende o enerjiden istiyorumm :D  dogumdan sonra kararmalar gecer diye biliyorum gecmezse krem var onu kullan

(492 puan) tarafından
Yok canım atlet o :)
(215 puan) tarafından
Vallahi koltuk altın karamara ama çok hoş görünüyor kafana takma ben de kendimi iyice saldım iç çamaşırı giymiyorum
0 oy
(834 puan) tarafından
Canım hamilelikte kollarımızı kaldırmalı çok iş yapmıyoruz hayatta biraz da çekiniyoruz kaldırmaya  uzanmaya filan. Sürekli kapalı ve sıkışık durunca da hem iz oluyor hem de kararıyor.  Ne yaparak geçer bilmiyorum ama arkadaşın ablası genital bölge beyazlatıcı kullanmıştı. Orayı geçiren koltukaltını da  geçirir heralde  çünkü o kız kendi de esmerdi zaten 
tarafından
Adı ne acaba cnm
(834 puan) tarafından
Yanlış bilmiyosam dermokildi canım ya ama 2012 -13 ten bahsediyorum ben. Şimdi daha iyileri çıkmıştır. O zamankar 30-40 liraydı. Şimdi 70- 80 vardır bu ürünler.
0 oy
(295 puan) tarafından
Aloevera çiçeğini sür canım..İkiye kır ilk suyunu peçeteye sür sonra akan suyunu koltuk altına sür yatarken sabaha kalsın yıkama..Faydasını görürsün
0 oy
(215 puan) tarafından
Ben de patates duymuştum Canım istersen bir dene patatesi soyup ortadan ikiye kes sulanıyor zaten o suyunu sür sanırım gebelikte herkesin şikayeti bu
0 oy
(310 puan) tarafından
Benim koltuk altimda olmadi ama bikini bolgemde oldu hicbir sey kullanmadim dogumdan sonra kararma flan hicbir sey kalmadi bende kendiliginden gecti.
0 oy
(725 puan) tarafından
Bende de var ama senin yine iyi yani benim boynumda, bikini bölgemde, göğüslerim de baya kararma var boynumda ki kararma şekerden dedi doktor ama alakası yok diye düşünüyorum 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 186 göst.
9 Haziran 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 167 göst.
7 Mayıs 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde denizimsi (5,978 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 108 göst.
19 Nisan 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Maral (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
9 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Cngls (899 puan) tarafından soruldu

374,705 soru

11,208,228 cevap

34,512 kullanıcı

...