0 oy
307 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Çocuğum 17 aylık kızlar neler yapabilirim bana bi öneri verin kilolarımdan memnun değilim 74 kiloyken gebelikte cok kilo aldim şuan 84 kiloyum 

9 Cevaplar

0 oy
(208 puan) tarafından
Bende şurada bekleyeyim 
-Reklam-
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ekmek şeker tuz kes

Bol su iç 

Spor yap cnm 
0 oy
tarafından
Detoks suları yeşil çay içme ama süt olsun diye yemeyi kes zaten kocaman olmuş karnını başka şeylerle doyurur sütü az içse de  olur ekmek hamur işi şeker tuz uzak dur spor yap 
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Ekmeği kes 2.5 litre su gece yeme yok az az ye şeker ve tuzu birak bol mekik ben bu sekilde 7 kg verdim hatta suan karnim indi belki bi iki kilo daha vermis olabilirim yemiyorum 
0 oy
(649 puan) tarafından
Sabah aç karınla ceviz suyu... Cevizi akşamdan suya koyup bekletiyosun vaktin yoksa sabah ta yapabilirsin yarım saat içinde rengini salıyo ilk önce suyunu içip ardından cevizi yiyosun metabolizmayı hızlandırıyo 
0 oy
tarafından
Bence sadece su iç şimdilik çok şekeri falan kesme süt yapar derler çünkü 
0 oy
tarafından
Keşke bende emzirirken kilo alsam ....
0 oy
tarafından
Çocuğun zaten büyük yemek yiyordur diyet yapsanda bisey olmaz. Ekmeği şekeri abur cubur u kes zayıflarsın canım.  Benim oğlum 7 aylıkken ben diyet yaptım 82 den 65 e indim çok şükür.
(488 puan) tarafından
Evet canım dün 4 aylık oldu
tarafından
O zaman diyet için daha erken. Bebeğin ek gıdaya iyice alışsın sonra basla. Bekle biraz daha
(488 puan) tarafından
Zaman biran önce geçsin. Gerçekten insanın kendiyle barışık olmamasi çok kötü. 87 kiloyum resmen:(
tarafından
Hayır öyle deme valla bende 82 kiloydum çabaladım ve zayıfladım. Merak etme sende yaparsın:)
(488 puan) tarafından
İnşaallah canım çok sağol
0 oy
(3,669 puan) tarafından
17 aylık büyük artık zaten herturlu diyet yapabilirsin 

Ekmek seker pilav makarna falan yememe gerek yok artık bebiş kendi yer nasılsa 7 den sonra bisey yeme bol su bol yürüyüs 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 197 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (326 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 137 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 164 göst.
7 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Papatya__ (741 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
14 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Rabia_68 (68 puan) tarafından soruldu

381,415 soru

11,418,780 cevap

34,975 kullanıcı

...