0 oy
473 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Anneler iyi geceler uyku tulumu almak istiyorum kızım 7 aylık üstünü çok açmaya başladı öneriniz var mıdır 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
LCW  uyku tulumları yasadgm yer normla soğuksa 1.7 tog Luk al aşırı soğuksa ekşi 20 kere inenen bir yerse 2.7 su oluyor tulumlarn 2.7 su yün yorgan varmış gibi korur ben 1.7 alicm LCW dan daha almadm
(795 puan) tarafından
İstanbul'da yaşıyorum canım yani ev serin ama o kadar eksilere inmiyor kombi de açık oluyor üstünü acmasa sorun yok ama işte ben de 1.7 lere bakayim o zaman teşekkürler
tarafından
Fiyatı yanls hatırlamıyorsam 80 TL civarndydi en son bir hafta önce bakmstm İstanbul'da yaşıyorsan bencede 1.7 yeterli kombi acıkms birde fazlada sıcak olur terlerse bu sefer Allah korusun hem hasta olur hem çok uyanir
(795 puan) tarafından
Aynen canım şimdi baktım netten bulamadım ama
tarafından
Sayfasnda kalmadiysa Trendyol dan LCW uyku tulumu diyee aratırsan çıkar hatta bu ara büyük Kasım indirimi de olucak trendyolda
(1,390 puan) tarafından
Antalya da yaşıyorum ama 2.7 tog kullanıyorum lcwden aldım. İçine askılı atlet gyiyidiriyorum üstüne tulum. Biraz daha soğuklar geldiğinde içini kalınlaştırıp giydir cem. Bence 2.7 öyle çok da kalın değil terletmiyor çocuğu
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben minyctiy den aldım iki yıl önce biraz büyük aldim bu senede giyer ve yorgan gibi fiyatında 50 TL di hala 50 TL sanırım komşum almaya gitmişti öyle diyordu çok memnunum parasına göre çokta sıcak tutuyo
0 oy
(1,523 puan) tarafından

image

Canm bunu kendim yaptım el emeği olsunddm hemn oluyor böyle birşey diyosan 

0 oy
(4,994 puan) tarafından

image

Civilden aldım tog değeri kaç bilmiyorum 90 TL ydi 

0 oy
(27,351 puan) tarafından

Daha dun aldim cok begendim imaj giyime bak netten ben  magazasindan aldım 80 tlue

0 oy
(8,318 puan) tarafından
Ev derecesı 22 nın altına düşmüyosa e bebek ya da lcw dan 1.6 ve 7 lık tulum alabılırsın sıcacık tutuyo 
0 oy
(660 puan) tarafından

image

ccıvıldan 70 tlye aldım cok memnunum cok kalın da dgl ince de degl tavsiye ederim
0 oy
(0 puan) tarafından

Bence mutlaka böyle bir şey alın derim ben çok memnunum üstünü açtımı derdim yok altına pijama takımı ile giydiriyorum üzerini örtmüyorum ve elyaf gibi zararlı madde yok %100 pamuk pazen kumaştan☺️image  

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 5,124 göst.
0 oy
12 cevap 568 göst.
14 Ekim 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 1,003 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Ezgiarsy (848 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 720 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ♡Gülnaz♡ (140 puan) tarafından soruldu