0 oy
520 göst.
Diğer kategorisinde (417 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Banananmammll

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Oyssss masallahh:)

-Reklam-
0 oy
tarafından
Ağzını burnunu ısırdığımmmm ❤️❤️
(417 puan) tarafından
Kiz sende cok tatlisin hamilelik yakışmış:)
tarafından
Sağol canım benimmm :) ❤️❤️
0 oy
(964 puan) tarafından

O nasıl pozitif bir gülüş Yarabbi :P

Allahım bahtini da güldürsun inşallah pek tatlı annesi <3

(964 puan) tarafından
Allah seni napmasin :)  yok kız sırrını saklayım kimseye söylemeyim diye girmedim kaç gündür :) :) :)  şaka şaka tatil sebebiyle eşim evdeydi onunla vakit geçirdik biraz. Hazır ele geçirmiş ken dip bucak temizlik yaptırdım ona ;)  onunla ilgilendim cnm. Sen neler yaptın Zehra nasıl.  Umarım tekrar hastalanmamistir bayramda
(9,651 puan) tarafından
Ohh iyi yapmışsın kuzum temiztseydin her yeri bide yemek yapıp dolaba ataydı:D   çok şükür canım zehra iyi fok lkorkuttu bizi  hastanedeydken enerji toplamış evim altını üstüne getiriyo resmen
(964 puan) tarafından
Getirsin boşver kız ;)  sende oyna onlarla. Bende sabırla bekliyorum kizimla oynaşacağım günleri :) evin neşesi onlar allah eksikliklerini gostermesin
(9,651 puan) tarafından
Amin amin kuzum gerçekten öyle o yokken bildiğin ev bombostu evin neşesi geldi resmen ehh birde dağınıklık evin hali içler acısı benim kocamda kalkıp su içtiği bardağı bile tezgaha koymaz ev elden gitti ama çok şükür sağlığımız yerinde diye kendimi motive ediyorum :d
(964 puan) tarafından
Öyle yapmaya devam et sen bosverrr. Evi kafaya takarsan senin sağlık gider bu kez :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Oyyy ❤❤❤❤maşallah kuzuya maşallah sübhanallah maşallah barek allah ❤❤❤❤ kaç aylık canım ☺
(417 puan) tarafından
7 aylik canim :)
(9,651 puan) tarafından
Benim oglusta 7 aylık:) daha dış yok canım ama bu ara emekliyo  tutunup kalkiyo beşiğinde tehlikeli bisi oldu
(417 puan) tarafından
Emeklemiyor benim oglum canim üşeniyor:) döne döne gidiyor her yere... sırt üstü yatarken oturur pozisyona geliyor desteksiz oturuyor o şekilde yakinda cikar sizin dislerde :)
(9,651 puan) tarafından
Amam acelesi yok kuzum aceleci değilim kızım herşeyi erken yaptı daha erken yorulmaya başladım herşeyin bi zamanı var zamanında olsun hiç bişeyin acelesi yok :) sizin doğum günü ne zaman
(417 puan) tarafından
25 ekim canim sizin :)
0 oy
(2,768 puan) tarafından

Maşallah kuzuma ya :kissing: nasil tatli annesi <3

(417 puan) tarafından
Teşekkürler canım  :) dişlere bitiyorum
0 oy
(507 puan) tarafından
Maşallah kaç aylık yerim ya bide yuruyormu
(417 puan) tarafından
Yürümüyor daha canim yürüteçle her yere gidiyor sadece .. 7 aylik canim
0 oy
tarafından
Maşallah canım darısı bizim başımıza inşallah
(417 puan) tarafından
Insallah canim amin
0 oy
(553 puan) tarafından
Maşallah subhaallah canım.. kaç aylık ya.. bizimki de elini parmağını yiyor bitiriyor ya patlasada kurtulsa
(417 puan) tarafından
Dişleri çıktı ama hala eli ağzında hepsi çıkana kadar o eller ağızda olacak galiba .. 7 aylik canim
(553 puan) tarafından
Yeni mi cikti
(417 puan) tarafından
2 hafta oldu cikali canim
0 oy
tarafından
Allahım o gülüşü yerim ne tatlısın sen 
(417 puan) tarafından
Ye yee lutfen yee :)
0 oy
(588 puan) tarafından

Allahim tipe bak yaa çıvdıvıyovumm  disler deyince dislerim kamaştı ısırırım o yanakları ya rabbim nazarlardan korusun yüzü gibi bahtını da güzel etsin maşallah :D

(417 puan) tarafından
Insallah canim kaderi güzel olsun :)
0 oy
(536 puan) tarafından

Oyyy tatliliga bak maşallah :) kaç aylık dış çıkardı

(417 puan) tarafından
7 aylik canim :)
(536 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne gibi belirtiler var canm? Oğlum 4 aylık 2 haftadir eli hep ağzında ne görse ağzına koymaya calisiyo salyasi baya akiyo aceba diş mi cikariyo
(417 puan) tarafından
3 aylikken salyasi basladi eli agzindan cikmadi elimize saldırdı boyle belirtiler basladi 6 aylikken salyasi azaldi 7 aylikken cıktı her zaman eli ağzındaydı zaten .. damaktan belli oluyor zaten canim sertleşiyor yerleri belli oluyor
(536 puan) tarafından
Anladım canm sagol

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 127 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asabii (206 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 36 göst.
31 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.
24 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu

379,212 soru

11,351,606 cevap

34,822 kullanıcı

...