0 oy
364 göst.
Aile kategorisinde (3,888 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben mi haksızım acaba bilemedim severim aslında eşimin annesini, alt katta ben oturuyorum sabah bebeğim uyuyordu aradı beni kahvaltı hazır gelin diye eşim işteydi, bende anne uyuyo daha dedi sonra uyandı oğlum emdi bidaha uyudu, yine aradı sofra yerdeyken kahvaltını yap dedi bende uyanmadı anne sonra yaparım dedim yine, 5 dk sonra falan uyandı  görümcem mesaj attı amcası oglumu soruyormuş da uyanma di mi daha diye gel de yardım et çıkalım dedim. hem bebegi mi alcam kucağıma kapıları nasıl açıp kapadiyim demi bi de poset elimde, havalar zaten soğudu burda.hazırlandık çıktık yukarı saat 10.30 falan Oturma odasına koydum oğlumu mutlaktaydı su içmeye gittim bende koy da yap kahvaltını dedi, sen kurulu sofraya gelme de dedi, anne uyuyordu dedim yine uyanık da benmi getirmedim yalan mu soyluom dedim. Oda ben sana ne diyom uyuyo da olsa kucağına al gel dedi, uyanır sonra eziyet ediyo tekrar uyumuyo dedim 3 aylık daha bebeğim . Normal muhabbet eder gibi söylemedi bana suratı aşıktı siz olsanız ne yapardınız böylemi sizinkiler de .kurulu sofraya gelme de ne demek yaa benmi hazırlıcam çocuğum la çıkıp nasıl lag carptiriyor

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çocukla gel kahvaltı hazırla dememiş ki kurulu sofraya gelmedin şimdi hazırla ye demiş kötü niyeti olduğunu sanmıyorum seni düşünmüş bence 
-Reklam-
0 oy
(287 puan) tarafından
Canım beni de kaynanam çağırır bende altli üstlü oturuyorm ben kızı bırakır giderim ara ara da gelir bakarım uyanmış mi die zaten kızım uyudu mu hemen uyanmaz ondan rahatım 
(3,888 puan) tarafından
Benim ki uyanıyor canım hemen bırakıp çıkamıyom bi yere gazlı genelde
(287 puan) tarafından
O zaman ayrı canım bırakıp gidemiyorsan yapacak birşey yok yani bunda ne alınacak birşey var ne burun kaldıracak birşey
0 oy
(935 puan) tarafından
Seni düşünen bir kaynanan var daha ne istiyorsn cnm bence herşeyi sorun yapmayn yaa 

Farzet ki senin annen eminimki o da böyle derdi kaynana olunca mı sorun 

Bence sorun yok ..... ☺❤ kşke bnmki de òyle olsa
(3,888 puan) tarafından
Anneme derim bazı şeyleri bu eşimin annesi diyemiyorum
(935 puan) tarafından
Onuda incitmeden söylemenin yolları varr canm benim gercktn seviyrsan kaynananı ki sevmiyrsn biraz öyle algıladm her söylediğini sorun yapmazsn yapmada zaten takma yani kafaya boşver ❤☺
(3,888 puan) tarafından
Yok severim kırdığımı düşündüğü.mde özür dilerim anne diye gönlünü alırım.  Ama bazen oluyo aramızda böyle seyler
0 oy
tarafından
Kahvaltı yapmani istemiş bence art niyet arama sıkma canını Rabb'im ağız tadınizi bozmasın
(3,888 puan) tarafından
Amin cümlemizin ağzının tadını bozmasın kahvaltı yapmamı istese böyle mi tersler
0 oy
tarafından
Ben onlara gidince ben uyanmadan sofrayı kurar uyandıktan sonra hep birlikte yeriz bence kayinvalden yine iyi niyetinden öyle demiş öyle olmasa şahsen niye çağırsn
(3,888 puan) tarafından
Hep birlikte yeriz cunki yemekleri ben zaten gün boyu yukarıdayım gece uyumaya iniyorum evime
0 oy
tarafından
Kadın güzelce çağırmış alt kattan ist kata çıkacan nasıl gidiyim falan bahane uretmissin resmen cagirmasa bak beni onemsemiyo cagirmiyo dersin 
(3,888 puan) tarafından
Yok gerçekten uyuyordu bebeğim bahane değil uyumuyo oluyo bazen kendim çıkıyorum . Zor da çıksam yani
0 oy
tarafından
Sende güzelce konuş kuzum her zaman aynı şey oluyorsa görüntülü bebek telsizleri varya durumları iyiyse de anne ondan bitane alalimda uyuyunca içim rahat çıkarım burdan izlerim felan de gerçekten rahat oluyor 
(3,888 puan) tarafından
Ne gerek var ona verilen paraya yazık diyo:)
tarafından
Kiz aslinda en gerekli bebek eşyası  valla
0 oy
tarafından
Bence sen abartıyorsun kötü birşey dememiş hemen başka yere çekme bence birde neden bebekle kendin çıkamıyorsun 3 sokak öteye gitmiyceksin sonuçta üst kata çıkmanın nesi zor 

Buraya soru sorfuysan işine gelene değil her cevaba yanıt ver bence 
(3,888 puan) tarafından
Yalanci durumuna düşürdü beni. Bebek uyurken kucakla gel diyo bana çocuğumun rahatını niye bozuyum her sabah soğukta. Hem kucağıma alıp hem kapıyı açıp geri nasıl kapatabilirim bi elimle kucağımda tutamıyorum. Tek elimle kapı kilitleyemiyorum sonuçta. Işine gelene değil zaman bulduğum kadar cevap verebiliyorum
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Adı kaynana olunca insan sinirlenmeye yer arıyor bunun aynısını bana annem yapıyor her gün alınmıyorum tam tersi beni düşünüyor 
0 oy
tarafından
Bebek uyurken sen kendi evinde kahvalti yapabilirsin ben yaptim deseydin
(3,888 puan) tarafından
Benim evim de pek kahvaltılık yok beraber yiyoruz hep

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 156 göst.
18 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Gonca Aslan (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 334 göst.
0 oy