0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bunlar mahrem konular ama çok korku bastı belki bilen birisi vardir kızlar iki gün önce tartışmadan önce eşimle birlikte olmuştuk bahçe evindeydik orda banyo yok eve gidince yaparız dedik sonra eşim ertesi gün eve çok geç geldi işleri yüzünden çok yorgun olduğundan uyumus kalmış sonra gece oğlum hasta oldu uyanıp durdu yarın çok işim var uyumam lazım diyip yattı oturma odasında bizde oğlumla o akşam banyo yapmıştık eşimde yapacaktı ama yapmadı uyumuş kalmış oturma odasında yatarken 3 harflileri gormus iki tane yemiş ikiside carsafliymis yüzünü falan göstermişler ama hiç konusmamislar sonra eşim kalkmış yataktan fırlamış mutfağa gitmiş su falan içmiş geri uyumuş nasıl uyuduğunu bile anlamıyorum ya çok korktum ama ona söyledim abdestsiz korkuturlar git 5 dj gir diye dinlemedi beni bugün her yeri ucuklamis

14 Cevaplar

+10 oy
tarafından
E madem banyo yoktu keske seyınızı tutsaydınız da cenabet gezmeseydınız 
(643 puan) tarafından
Icirtme o zmn cnm nasil pis bir şey olduğunu biliyosan
tarafından
Okadar kolaydı sanki kaç kere gittim ailemin yanına adam bırakmıyor tüm ailesi sülalesi iciyo napiyim hangi birine laf anlatiyim benim ailem içer karisamazsin diyo kayiyinbabam benim oğlum içer gidiyosan git diyo okadar kolaydı içme diyince icmese zaten bunca sorunum olmaz
(643 puan) tarafından
E kocanın nasıl bir insan olduğunu biliyorsun git gelme  o.zmn boşan   ha ama şimdi dersin çocuğum var babasız bırakma istemiyorum diye   o çocuğunu şarapçı bi adamın çocuğu olarakmi büyüyeceksin allah solunuzu hayır etsin
tarafından
Çok büyük laflar etme bence yarın ne olacağını bilemezsin benim babamda iciyodu ben iciyomuyum hayır kuramında okuyorum orucumuda tutuyorum duamida ediyorum herşeyide biliyorum ama ben bilerek evlenmedim bilmiyodum evlenince gördüm ve gitcektim bı yerim yok zaten ailem gittim kackere babam geri gönderdi babamda iciyo sanki orda gormeyecekti de gitmedim dogru
tarafından
Allah hidayet versin ne dıyım alkol en kotu sey
-Reklam-
+1 oy
(27,357 puan) tarafından

Azan kul belasini bulur bosuna dememisler .

+1 oy
tarafından
Banyo yapamacaginiz yerde niye birlikte olurki insan ? 

2 dk sonra olecegimiz  garanti bile değil iken. 

Daha çok korkuturlar eşini umarım bu hem sana hem eşine ders olur
tarafından
Benim bir suçum yokki eşim alkolluydu laf anlatabiliyomusun ki yapmam dersen birdaha asla yanıma gelmez uzatirda uzatır saçmalar iyice o kafayla ayrıca ben uyudum uyandım eve geldim banyo yaptım öyle gezmedim sürekli elimden baskasida gelmezdi zaten
+1 oy
(17,876 puan) tarafından
Başlığa korkan girmesin yaz canim ikincisi aklima ilk gelen bu oldu cünüp adim bile atmayin imkaniniz yokmus sizin belki ama bastiğin yer bile senden sikayetci olucak denir
tarafından
Evet biliyorum ben onu yediğin lokma haram gezdiğini haram dokunduğunda bile onlar dile gelecek hepsini ben biliyorum zaten ona göre de davranıyorum ama eşim böyle oldu oda hiç yapmazdı onada kızdım hatta bidaha yaparsan senle konuşmam dedim ama ilk defa böyle bişey anlattı eşim hani biliyorum eşimi çok korkuturlar ama yüzünü gördüm çarşaflı falan diyince daha çok korktum acaba büyü falan mı yaptılar dedim
0 oy
(12,264 puan) tarafından

Gotude uçuklar niye yikanmiyir kocan :angel: 

tarafından
Kız bahçede banyo yok evde yaparız dedik sabah işe gitti beni eve bıraktı ben yaptım oğlumla o eve gelince yapmadı uyumuş kalmış yorgunluktan kalk banyo yaparken dedim zaten tartışmış tık bide gitti yatağa yattı  gecede oğlan uyutmak oturma odasına gidince korkuttular bende gezme bidaha öyle attığın adım haram dedim ne alaka diyo bende çarpılacak dedim
(246 puan) tarafından
Allah seni :D
(12,264 puan) tarafından
Demekki daha öncede yıkanmamış ohh iyi olmuş  
Ggezmesin öyle  ne alaka çok alaka valla
tarafından
Önce böyle bişey olmadı canım abartmayin ilk defa oldu daha
0 oy
(126 puan) tarafından
Çünüp gezdiği için olmuştur
tarafından
Aynen müslüman cinler abdestsiz gezenlere gorunuyo
0 oy
tarafından
Cünüplüğün üzerinden 1 namaz vakti bile geçmemesi gerekiyor ki sen bir koca günden bahsediyorsun senin yaptığın da eşinin yaptığı da yanlış kaç ezan vakti geçmiş hem de günah 
tarafından
Günah olduğunu biliyorum canım ama o an öyle gelişti oldu ben eve gelince banyo yaptım öyle gezmedim tabi ben korkarım zaten ama eşim yaptı oylebi hata bidaha yapmaz artık
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yani abdestsiz yayılmaz tabii de çin falan gördüğünü sanmiyorum
tarafından
Buna görünüyorlar aşkım ya karabasan da geliyo amcasına buna küçükken de çok korkarmis
(4,040 puan) tarafından
Canım o beyinde biten bişey doktora görünse bı daha görmez inan bana
tarafından
Ben hiç yaşamadım bilmiyorum ama anlatınca korktum bide benim kuran kursu hocam bana birisi büyü yaparsa sana yada eşine önce gelir korkuturlar demişti o aklımda kaldı hiç gitmedi oyuzden çok korktum
tarafından
Ben hiç yaşamadım bilmiyorum ama anlatınca korktum bide benim kuran kursu hocam bana birisi büyü yaparsa sana yada eşine önce gelir korkuturlar demişti o aklımda kaldı hiç gitmedi oyuzden çok korktum isallah bidaha olmaz ;(
0 oy
(76 puan) tarafından
Hem korkuturlar hemde çok günah öyle durması attı adım kadar günah yazılır 
tarafından
Bende aynısını dedimde eşimin ailesi bı sure bilmez kuran bilmez günah bilmez oyuzden anlatamiyosun adama zaten alkol etkisiyle birlikte olduk zorla yoksa yapmam ben namaz kılmıyor un ama herşeyi biliyorum
(76 puan) tarafından
Ders olmuş cnm birdaha yapmaz
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Ben gusül abdestsiz yemek bile yiyemiyorum okadar süre beklemek yanlış dikkat edin 
tarafından
İşte sabahta dükkanı açtı servise gitti geldi bide öyle uyudu ondan oldu dedim bana inanmiyo hala kabul etmiyor
(3,036 puan) tarafından
Bi arkadaşımın amcası gençti oda böyle biseyler görüyormuş kasinıyormuş falan sonra kuzenine demiş gidin hocaya diye bizimde köyde vardı gittik kadın dedi  cenabet durmuş ondan rahatsız etmişler dua yazmıştı suyun içine atıp onunla dus alsın demisti inanmıyor ama  daha büyük çarpılırsa görür
tarafından
Aynen demi tüh valla çok korktum
(3,036 puan) tarafından
Sen duanı et yat uyu felak naz oku özellikle allah korusun
tarafından
Amin inşallah okuyorum canım
0 oy
tarafından

Kız bahçede üşümediniz mii:D

(17,876 puan) tarafından
:D yaniyosun fuat abeeee
tarafından
Soba vardı :) kız keşke ususeydikte yapmasaydij  valla nefret ediyorum orda istemesinden evin etrafında kimse yok diye rahatız diyo alttaki komşu ufacık yatak sesi bile çıksa başlıyor vurmaya duvara rahat değil oda oyuzden istiyo ama ordada banyo var ama sıcak su yok banyo yapamıyoruz yoksa evde yapar yapmaz duşa girerim direk
tarafından
Soba vardı :) kız keşke ususeydikte yapmasaydij  valla nefret ediyorum orda istemesinden evin etrafında kimse yok diye rahatız diyo alttaki komşu ufacık yatak sesi bile çıksa başlıyor vurmaya duvara rahat değil oda oyuzden istiyo ama ordada banyo var ama sıcak su yok banyo yapamıyoruz yoksa evde yapar yapmaz duşa girerim direk korkarım ben de
(17,876 puan) tarafından
Ama büyük yanliss orda olmadigini bile bile yani
tarafından
İşte kuzum normalde biz hep kayinvaldemler cumartesi gidiyoruz pazartesi dönüyoruz  o gün yemek yiyip dönelim dedi eşim gittik niyeti başka çıktı
0 oy
(119,481 puan) tarafından
Yorum okumaya geldim
0 oy
(4,998 puan) tarafından
Soba varmış madem su ısıtıp gusül alsaydınız imkan var ama üşenmişsiniz iyi ağız burun yamulmamış yoksa bu işler şakaya gelmez

Bir musallat olurlarsa yediğin yemekten içtiğin sudan tat alamazsın ömrün boyunca
tarafından
Soba varda neyde isitiyim suyu iyi güzel diyosunda imkan olsa yaparım zaten usenmem ben öyle şeylere ayrıca 50 kere yazdım ben korkarım öyle gezmekten asla yapmam diye orda mecbur öyle oldu
(4,998 puan) tarafından
Sende bütün gece öyle durmuşsun sanada musallat olurlar
tarafından
Ben orda durdum mecbur eve gelince banyo yaptım hemen zaten hiç uyumadım diye bilirim o gece hiç rahat edemedim aklımdan hiç çıkmadı
0 oy
(895 puan) tarafından
Dua edinde sadece uc harflileri gordu

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 943 göst.
31 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 1,083 göst.
17 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 559 göst.
6 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,704 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 699 göst.
30 Ocak 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...