0 oy
2,268 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
Merhaba kızlar. ben 3 yıldır evliyim, 1,5 yaşında çocuğum var. Çok şükür ayrı evde hatta farklı şehirde oturuyoruz eşimin ailesinden. ama kayınvalide ve görümcem evimize her geldiğinde benim yatak odamdan çıkmıyorlar . elbise dolabımda özel bir şey kalmadı. sanki kendi odalarına giriyorlar , bana sormadan görümcem benim kıyafetlerimi karıştırıyor giyiyor. hatta dışarı çıkıp, balkonda oturup aynı kıyafetlerle bizim yatağın içine girip gündüz uykusunu bile alıyorlar. mesela şuan ben evimde değilim, çocuğumla yurtdışında ailemi ziyarete geldim.kayınvalidem ve görümcem bizde kalıyorlar eşimin yanında. benim elbise dolabımı alt üst etmişler karıştırmışlar bin defa. ben eşime söyledim bundan rahatsız olduğumu , ama o beni suçladı, ben iyilikten anlamıyormuşum, bana iyilik yapıyorlarmış benim kıyafetlerimi elbiselerimi çıkarıp yıkamakla. ben çok rahatsız oluyorum bu durumdan. ve buna nasıl son vermem gerekiyor onuda bilmiyorum çünkü eşim arkamda değil.kavga etmek istemiyorum ama ufacık kelime de söyletmiyorlar hemen alınıp darılıyorlar bana. siz olsanız ne yapardınız ?

44 Cevaplar

0 oy
(57 puan) tarafından
Dünya görmemişler sen anlatın benim boğasım geldi valla sabırlı insansın ne diyim 
-Reklam-
0 oy
(6,202 puan) tarafından
Girmeyin de çok mu zor ya da odanı kitle

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,014 göst.
+1 oy
18 cevap 966 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Basak08 (392 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 760 göst.