0 oy
308 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Kızlar oglum 2 yaşını doldurdu ama hala zorla ymk yedıriyorum ve zayıf kilo alması için ne yapmalıyım herşeyin başı saglık saglıklı olsun başka bişey istemiyorum ama böyle zayf dıyede üzülüyorum 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kac kilo cnm      
(57 puan) tarafından
9 buçuk
-Reklam-
0 oy
(18,098 puan) tarafından
Abur cubur yediriyosan kes yemekten once eline kırinti vs hic bisey verme aciktiginda hemen önüne yemeği koy ve yemeğe değisik ve seveceği sekilde yedirmeye calis benim buyuk oğlum kas yapiyo diyince hemen yer :D
(57 puan) tarafından
Kilo alsın diye ne yedırıyım bi fikriniz var mı
(18,098 puan) tarafından
Mesela kahvaltida yumurtadan gülen surat sebzelerden sekiller yapabilirsin netten arastir cocuklarin yemek yemeleri icin eğlenceli hale getiriliyo yemekler birlikte yapin öylede yer
0 oy
tarafından
Malesef iştahsız çocuklar zor oluyor şarkı söyleyerek oyun oynatarak yedirmeye çalış canım inşallah yer. 
(57 puan) tarafından
Neler yapmıyorum ki yesin diye ama artık ne yapcan bilmiyorum bebeken ne mama yedi nede anne sütü emdi şimdi de aynı ymk yediremiyorum
tarafından
Malesef bazı çocuklar gerçekten çok zor benim kızımda 1 yaşında hala yutkunmayı bilmiyor ne versem peçeteyle alıyorum sadece şarkı söyleyerek fln mama veriyorum süt alerjisi olduğu için sütte yasak. Allah yardımcın olsun canım sen yinede sürekli yediği kadar vermeye çalış.
(57 puan) tarafından
Rabbim acılarını göstermesin cnm bunada şükür ne diyelim
tarafından
Amin inşallah canım aynen öyle.
0 oy
tarafından
Doktora goturdunmu canım hiç..kilo almamasını yememesinin sebebi neymiş.eksikligi vardır belki..benim oglaninda iştahı yok pek..balık yağı aldım bben simdi onu kullaniuorum.isyah açtığını söylüyor kullananlar ama bakalm.yada doktor gerek duyarsa vultivitamin falan yazar..kansızlık olabilir oda iştahsızlık yapiyo
0 oy
(233 puan) tarafından
Baze kansızlıktan da iştahı kesiliyo çocukların doktora bi götür canım önce kan değerlerine baktır eğer bi sorun yoksa  ona göre eczanelerde takviye gıdalar oluyo çocuklar için alıp bi süre kullanabilirsin 
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Artık zorla değilde sizinle birlikte yemeğe teşvik et canım oyun ile hadi kahvaltıyı birlikte hazırlayalım falan diyerek tahin pekmez süt günde 1 muz tüketebilirse tüketsin hatta sütun içine muz fındık fıstık varsa hurma adı o blenderla çekin gece yatmadan içsin  beraberde yapabilirsiniz iyi olur güzel vakit geçirirsiniz :)
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Doktora  götür kan değerlerine baktır canım balık yağı falan verir doktor 

İlgili bir soru bulunamadı

383,608 soru

11,478,741 cevap

35,093 kullanıcı

...