0 oy
398 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
bu hdhx

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Sadece düşüncesini söylemiş bunda bir şey yok bence. Bazı kişiler moral bozmamak için yalan söyler bazı kişiler de ne düşünüyorsa onu söyler arkadaşın da 2. Si demek ki
tarafından
bazen ne dusundugunu soyleemek iyi bisey degil ben ona nasilim diye sorsam soylese tamam durup dururken yazdi ve ayrixa ben yeni dogum yapmisim kilom olabilirde yani bi melek dunyaya getirmism
tarafından
Ona bir şey demedim zaten ben de çok zayıf süper fizikli biri değilim çocuk doğurdum normal yani e sen de kendini biliyorsundur değişiminin farkındasındır moral bozacak bir şey yok he de geç
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Öyle dost olmaz canım benim girstugum 4 arkadaşım var hamileyken 78 kilo oldm bir kere ağızlarından buna benzer laf duymadım hep mutlu etmek için ugrasirlr bir insana annelik bu kadarını yakışır derlerdi hep mesela yada dogurdm zayifladm kim der iki çocuğu var diye maşallah valla biz patates cuvalna döneriz derler abartiklarni bilirim ama ben mutlu ölüyüm diye söylerler :D dost dedign milletn içinde küçük düşürmez birşeyi soylemsi gerekiyorsa yalnzken konuşur 
0 oy
tarafından
Malesef var böyle dost olsada çekemeyen insanlar bunlara dost demiyoruz ama 
tarafından
cok sasirdim ikkdefa yapti bunu
tarafından
Kıskanmış demek ki herkesin güzel yazmasını çekmemiştir
tarafından
Allahim ona daha iyi seyler nasip etsin nediyim kuzum ben kotulugunu dusunmem..
tarafından
ben kirici olamiyorm onun gibi..
tarafından
Boşver ya takma
0 oy
(649 puan) tarafından

Sanırım arkadaşın kıskanç biri :D

tarafından
bunu ilkdefa  yapti bliyomusn gecen esim ve cocugunla foto attim boyle fotolar icimi cok sizlatiyo yazmis
(649 puan) tarafından
Bes belli seni kıskanıyo takma kafana hatta tam tersi keyif al kıskanılacak yanın var demek ki
tarafından
oyle kuzumda insanin gucune gidiyor ya cidden ben kimseyi kirmam biliyomusn kotuyse bile gusel derim yine kirmam
(649 puan) tarafından
Canım bende senin gibiydim ama arkadaşla rimdan gelen kazıklarımı toplasam bi kış soba için odun gerekmez bana :D
0 oy
tarafından
Canm bende sayili arkadas var onlarda boyle demezler asla 
tarafından
bunu ilkdefa  yapti bliyomusn gecen esim ve cocugunla foto attim boyle fotolar icimi cok sizlatiyo yazmis
tarafından
Neden sizliyomus ki
tarafından
sevgilisimden evlilik teklifi bekliyo etmiyo diye
tarafından
Hiim o zaman hicc takma canm.hem tabi kilo da alacaksin bir can getirdin dunyaya.sanatcilar bile dikkat etmesine ragmen nasil kilo aliyolar.millet bazen ne konistugunu bilmiyo konusmak icin konusuyorlar
0 oy
tarafından
Bunu şaka olarak söylemek var bide gerçek anlamda söylemek var. Benim çok çok yakın bi arkadaşım var foto paylastiginda hep hakaret ederim çirkin vs gibi ki aynı şekilde o da bana yapar hiç de alınmam güvenmem çünkü şaka amaclı dediğini bilirim. Ama sizin aranızdaki samimiyet nasıl bilemem tabi 
tarafından
Sen çok çirkinsin kara kaşlı kara gözlü kilosu ideal çirkin bir karısınız☺️❤
tarafından
Puhahahha :)))) gel ben sana özelden çok güzel iltifatlar edeceğumm:()))
tarafından
Bilirim bilirim:)) ne güzel de iltifat ederki aman aman:))
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Kendi kompleksin gülücük atabilirdin bu kadar dert etmene gerek yok 

Anne oldun bi fark olsun tabi 
(9,274 puan) tarafından
Nasıl normal goruyosunuz hayret bu konuda yorum dahı yapma hakkı yok arkadasının
(7,654 puan) tarafından
Benim samimi arkadasimsa alınmam kırılmam 30 yaşındayım ben canim kim olursa olsun umursamıyorum inan sizde umursamamaya başladığınız da daha mutlu olacaksınız
"Gaf ,şaka,talihsiz bir açıklama olarak görüyorum art niyetli olduğunu sanmıyorum "
0 oy
(83 puan) tarafından
seninki yine kibar bir şekilde söylemiş

abooo abooo bende Bi görümce var düşman başına

yok böyle bi sinsilik Bi kıskanma Bi fitne fecur Bi iki yüzlülük 

Ben ne alırsam onda görürüm sanki benim eşyalarım onun evindeymiş gibi

kardeşini cok kıskanır aşırı kusura bakma ama o benim kocam desemde nafile 

yüzüme güler ama arkamdan abooo bi öldürüp helvamı yapmadığı kaldı 

Ben naptım eskiden günde 2 3 kez arayan ben aramayı mesajı herşeyi bıraktım en azından kafam rahat ohhh mis 

şimdi kardeşiyle konuşur selam söyle der... 
0 oy
(1,614 puan) tarafından
Arkadaşının dedgini takma patavatsizlik yapms da kiloyu nasıl verdin ya bende 70le doğum yaptım göbeğim duruyo 9aylik hamile gibi 1sene oldu bide
tarafından
genetik herhalde kuzum  bilmemki dogumdan ciktim aninda gitti
0 oy
(2,794 puan) tarafından
Gcık olurum öyle insanlara
0 oy
(713 puan) tarafından
Valla canm benimde samimi kardeşim dediğim vardır misal sosyal medya ya fotoğraf atarsam beğenmezse yazar bacı fotoğrafta şu şöyle olmuş diye düzeltir öyle atarım yada dalga gecilicek bişey varsa birlikte geceriz benim alnım geniş mesela diyorum 3. Havalimanı için izin istediler de yok dedim parasını az verdiler diye onun da dudakları aşırı İnce varla yok arasında oda der millet konuşunca nerden konuşuyosun diye soruyorlar güler geçeriz ama bu aramızdadir öyle milletin içinde asla ne o nede ben yaparım biri laf söylerse öbürümüz ağzının payını verir ama seni kıskanıyo anladığım kadarıyla 

İlgili bir soru bulunamadı

397,148 soru

11,878,267 cevap

35,994 kullanıcı

...