0 oy
695 göst.
Diğer kategorisinde (2,172 puan) tarafından

Ben cumartesi dogurana kadar sorarımda sorarım artık idare edin :D bir ay once aynı hastane aynı doktor tanidıgımıza sezeryan yapti esi hastanede calisiyo acil bi durum olabilir eşi olarak orda olman zor olur bence girme demis vazgecirmis oyle anlatti. Bende sezeryan olcam esimin girmesini istiyorum nazımı ceksin bebegimizi aynı anda gorelim beraber resim ceksin. Sizcede bence mi ? :)

17 Cevaplar

0 oy
(3,798 puan) tarafından

No ben eşlerin girmesine karşıyim canm :) hic gerek yok girmesin bence

(2,172 puan) tarafından
Ama dısarda yabancı gibi beklemesin gelsin elimden tutsun istiyorum :) yanlıs mı dusunuyorum acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından

Doğum da dahi naz yapabilme özelliğine sahibiz :Dgirsin girsin izin verseler bnde sokucam da özel olduğu halde almıyorlar eşimi 

(2,172 puan) tarafından
Alla alla niye ki artık cümbur cömaat giriyo fotografci falan :D
tarafından
İşte fotoğrafçı bile giricek kociş girmşck bnde çözemedim sistemi :D
(2,172 puan) tarafından
Acil bi durum olur anneye bebege mudahale ederiz dayanamaz diye almiyolar sanirim ama cok sacma yani orda olmayınca daha mi kolay olcak
0 oy
tarafından
Sezreyanda sknti yasamadigin için .ya da bişey gozukmedigi için sezaryene ben olumlu bakıyorum.ama normal doğumda ben istemedim.esim son anda bende giriyorum dedi . doktor da izin vermedi zaten bende istemedim.
(2,172 puan) tarafından
Normal olsaydı bende istemezdim esim cok midesiz ama nolur nolmaz tiksinirse diye girmesin
0 oy
tarafından
Sezaryan oldum ve isterdim çünkü orda nefesim çok daraldi bana destek vermesini isterdim elimi tutmasını ama norml doğum olsa istemezdim tiskinme olabiliyormus
tarafından
Aynen cnm girsin ne olacak ki heryer kapalı zaten sadece ameliyat yeri açık
(2,172 puan) tarafından
Kesilirken de bakmayıversin bencede
tarafından
Aynen bı daha doğum yaparsam gelmesini istiycem eşimin gelsin
(2,172 puan) tarafından
Gelsin tabi canım :)
tarafından
Biraz moco bnmki kız pek sevmiyor öyle şeyleri
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Ben 9 ay karşıydım burda yazanlara girmesin derdim taki doğuma kadar ameliyahanenin kapısında sedyedeyim eşime dedimki sedat sende gelsene yok dedi ben seni kestiklerini görsem doktorları döverim sonra olan sana olur boşver ben en iyisi gelmiyim bari dedim telefonumu ver resim çekiniyim onada izin çıkmadı tabiki bide özel hastane olacak
(2,172 puan) tarafından
Sen boyle diyince sedyeyle goturulup kocamın geride kaldigini dusundumde yok kesin girmeli ben yalnız naparım orda sıkılırım hem iki muhabbet yaparız :)
(10,411 puan) tarafından
Hahaha kız ne muhabbeti hwrşey çok çabuk olup bitiyo
(2,172 puan) tarafından
Olsun benim cenem durmaz noruyon derim oda iyi sen der guleriz :D
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Ben esimi sokmak istemistim ama hijyen nedeniyle alamiyoruz dediler yoksa sokardim. Bence girmeliler. Ne cektigimizi o cocuklarin dunyaya nasik ne zorluklarla geldigini gormeleri gerekiyor dogunca sonra atip tutuyorlar bi yek sen mi dogurdun ne var dogurmaya vs vs. Bide yaparken varlarda cikarirken niye olmasinlar bu is ortak sonucta yola beraber girilmisse cikisa da beraber gitmeli bence :D

(2,172 puan) tarafından
Anca beraber kanca beraber bencede girmeli ki gorsun neyin ne oldugunu :)
tarafından
Ne hijyenden bahsediyorsunuz dıktır beycim çocuğu bu adamdan yaptım Bn deseydin :D
(2,172 puan) tarafından
Hijyen onemli tabi herife gitmeden bi kontrol yapayım tirnaklarini neyim kessin dislerini fircalasin :D
(3,151 puan) tarafından
Sormayin ya cok sinir oldum bide ozelde oldu adam basta girmem diyordu onu zor ikna etmistim almadilar iceri :D
(2,172 puan) tarafından
Ayy ne kotu olmus oda :D
0 oy
tarafından
Canım Normal doğuma eşimi alacaktım. O ortamı gördükten sonra vazgeçtim tabi bu senin tercigin ve sezeryen olacaksın. Yani alabilirsin. Allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin❤
(2,172 puan) tarafından
Amiin inşallah canım cumlemize :)
0 oy
(649 puan) tarafından
Ben sezeryan oldum bebegimizi ilk beraber gördük perdenin arkasinda çok çaresiz ve yalniz kalıyorsunuz eşinizin elinizi tutuyor olmasi pahali bicilemez. Üstelik 35 haftalık dogdu bebeğim riskler vardı ona rağmen girdi eşim daha sonra benim tansiyonum fırladı bilincim kapanıyordu o arada eşimi disari aldılar basima hemsireler geldi 
(2,172 puan) tarafından
Bende orda yalnız olmak istemiyorum girdircem inşallah
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Bence girsin canım destek olur sana 
(2,172 puan) tarafından
Destek lazım evet :)
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Ya bana çok travmatik geliyor o an ben erkek olsaydım girmek istemezdim ürkütücü geliyor bana bence eşleri zorlamamak lazım doğuma girmesi icin
(2,172 puan) tarafından
Zorlamiyorum sadece sende girceksin benimle valla dogurmam diyom :D
0 oy
(2,181 puan) tarafından
ben girer misin diye sordugumda "hoyor no osom vor orda" dedi :D acayip heyecanli bi adam mumkun degil iceriye sokamam onu.. esine bagli tabii ama bence girmeseler daha iyi travma yasarlar :D 
(2,172 puan) tarafından
Bizimkininde agzı tamam diyo gozler b*k yeme otur sen dayanamazsın aglarsın diyo :D girsin girsinde yalnız bırakmasın beni orda sıkılırım :D
(2,181 puan) tarafından
dogumda sıkılani da ilk defa duyuyorum ya :D
(2,172 puan) tarafından
Haha beklemek bana gore degil :D
0 oy
tarafından
Benimki girdi . Dogumun nasil zor oldugunu kendi gozleriyle gorup anladi . 
(2,172 puan) tarafından
Anlasınlar tabi neler cekiyoruz bilsinler
0 oy
tarafından
ben istesde aldirmazdim canim gerci benimini kan tutar zaten bayılırdı kesin orda senin en zayif anini gorecek bence alma doguma giren esler bir muddet karisindan uzaklasiyormis boyle bir yazi okumustum
(2,172 puan) tarafından
Normal dogum icin oyle duydum bende hani orasını oyle kanlı falan gorunce aklından cıkmaz cekinir ama sezeryande benden baska bisey gormez diye dusunuyorum
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Bende bu kafayla eşimi aldım doğuma o  gördü ben görmedim :silly:

Uyuşma olmadı bende genel aldım narkozu :D hayaller hayatlar oldu :D

(2,172 puan) tarafından
O gorurse bana anlatsın sonra artık oyle olursa :D
(3,187 puan) tarafından
:) nasip artık
0 oy
(2,064 puan) tarafından

İzin verseler bnde istiyordum girmesini girsin valla öyle bi şansınız varsa ne güzel benim eşim sancı odasına girdi sadece ama oda iyi oldu nasıl sancı çektiğimi gördü :))normal doğuma istemezdim tabiki de  ama sezaryene istiyorduk :)) 

(2,172 puan) tarafından
Bende istiyorum bende :)) girdircem onuu
0 oy
(762 puan) tarafından
Bende çok istiyordum eşim yanımda olsun elimi tutsun ama doğum için kaynanam gile geldim eşimde erzincanda kaldı eve gidene kadar oğlumuzu kucağına bile alamayacak yani bu arada ben adanadayım şuan
(2,172 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım kısmet hangisi olursa
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim benim bir buyugum girmis doguma esime de diyor. Kadinin ne kadar kutsal ozel oldugunu anliyorsun demisti. Ayni sekilde esimin kardesi de girdi doguma bebebiginin ilk halini gormek ona o kadar gurur verici oldu ki ilk ben gordum sesini duydum diyor. Ayni sekilde eside acil sezeryandi esinin yaninda olmasi onu daha iyi hissettirdi. Sahsen esimin boyle yari baygin ameliyati olacak olsa ben yaninda durup destek veririm ve icim rahat olur. Ayni sekilde esimin yaninda olmasi bana hem guvem verir hemde ozel hissettirir. Yani 9 ay boyunca ne yasadigimizi bilmiyorlar dogum sonrasi da oyle, sonrada esimizden bizi anlamasini bekliyoruz. Bu yuzden erkeklerin, kadinlarin nasil bir varlik oldugunu neler yasadigini gormesi lazim. Zaten annenin onundeki ortuden o kesme islemini vs gormuyorlar. Dogum ekibi sadece annenin bas kisminda durmasina izin veriyor. Ameliyathanangibi bir yerde kendini tek hissetmemek icin ve hastane izin veriyorsa ben esimin daima yanimda olmasini bu ozel animizi paylasmak isterim.
(2,172 puan) tarafından
Soylediklerin icin tesekkur ederim kuzum sagol :)

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 386 göst.
24 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ahsenk_34 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 762 göst.
4 Ocak 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 103 göst.
3 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde glsm.c (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 379 göst.