0 oy
436 göst.
Diğer kategorisinde (6,203 puan) tarafından

Şiddet,aldatma,hakaret duyan arkadaşlar.Beybitolar siz evde kaliyosunuz ben anlatamadım bari bu adam anlatsın :D 
857529f521b643969b05b470a2fbd902.mp4 (1,5 MB)

4 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bence de kadın gitmemeli evden, gerekiyorsa adamı kovacak. Benim annem de evden gitmeyi seçti ama çok hataydı babam rahat rahat yaşamaya devam etti sıkıntıyı annem çekti, adam hem suçlu hem güçlü oluyor. Kadın evini barkını bırakmicak suçlu olan gidecek evden
-Reklam-
+1 oy
(43 puan) tarafından
Boşa cabaliyorsun önceki postlarına da baktım bu şekilde bir çok post açmışsın ama boşuna bence
+1 oy
(5,323 puan) tarafından
Canım iyi hoş diyorsun dediklerine karşı hiçbir itirazım yok. Ama bazıları dünyaya şanssız geliyor zaten. Allah korusun kocam kotu olsa benim dönecek baba evim yok. Babamla kusuz yıllardır konuşmaz benimle. Harçlık vermezdi etmezdi kendi harçlığını ders vererek kazandım ya da annem kazandı patik örüp satardı. Şimdi ben bosayip gitsem çalışmam gerekecek. El kadar bebeği neye bırakacam. Evden çıkıp gitcem ev kiraliycam neyle kiraliycam. Eşya gerek neyle alicam. Bizim.devletimiz kadınları korumuyor. Yurtdışında olsan sonuna kadar sahip çıkıyorlar ama burda kadının değeri yok
tarafından
M.e.b çocuk bakım evleri memurlaradir kesin
(6,203 puan) tarafından
Yok değil normal kişilere.Her yerin nasıl özeli varsa devletinde var.
(5,323 puan) tarafından
Bende çocuk gelişimi mezunuyum. sen çocuğunu geri almak şartıyla yurda verebilir misin güvenerek?. Belki bir kaç ay boyunca. Ben veremem.
tarafından
Yanı güzel  bir uygulama bunu duyurabilirsin bak bilgisi yoktur çoğu kişinin.
(6,203 puan) tarafından
Evet sözleşme imzalanıyor.Eger gerçekten gidecek bir yerim yoksa yaparım bunu çünkü kimse çocuğunu yurda verip sadece haftasonu görmeyi kabul etmez
+1 oy
tarafından

Sen bu konuları neden çok Takıyorsun ki düzen değişmez.

(6,203 puan) tarafından
Sende beni takıntı yapmışsın ben bir şey demiyorum mesela :D
tarafından
Ben seni takıntı yapmadım ki nerden çıkardın
(6,203 puan) tarafından
Valla her yorumda bir laf sokma şeyi var
tarafından
Yo laf sokmak değil bu sadece sende bu düzen değişecek çabası görüyorum ve caban boşuna

İlgili bir soru bulunamadı

379,497 soru

11,360,665 cevap

34,838 kullanıcı

...