0 oy
1,668 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından

Ben bastan asaga anlatmak istiyorum cunku artik fazla geliyor bedenime beynime cok uzun olacak simdiden ozur dilerim 13 yasinda esimi tanidim Aileme anlatim ailem tepki gosterdi tabi haklilar ben pes etmedim esimi annemin telinden hep aradim gizli gizli annem beni yakaldi bezbol sopasiyla dovdu yine pes etmedim elimden telefonumu aldi bende okuldan komsudan gizli gizli konustum annem yine ogrendi dovdu 1 senem Boyle gecti okuldan aldi ceza verdi hayalim avukatlikdi cokta cakiskandim sonra annem dove dove kapati elhamdillah pisman deyilim ama zorla ferace giydirdi Ben durmadm yine esimi hep gizli gizli aradim her gunum aglamak dayak hep is yaptirdi annem okuldan aldi hakli kadin suan cok iyi anliyorm sonra disari arkadas cezasi verdi esimle beli bi zman konusmadim aileme guven vereyimde Ailem elime telefon versn diye ve verdi 8 9 ay sonra Ben ise girdim 3 ay sonra esimi aradim tabi o zmanlar esimde 30 defa istanbula gelmis gitmis her hafta istanbula gelmis benim haberim yok aradim geldi kactik kutahyaya ailemde arkmadan geldi Ben cektim kizim cekmesin diye cunku annem biliyor onlarn ne olduklarini Benim goz kordu sonra esimi esimin ailesine teslim ettim oglunuza iyi bakin dedim jandarmaya gittim erkek gibi tek basima kayinpederimle ailem geldi Elim ayagim titriyor komutan sordu sikayetcimsn diye hayir dedim onur hapse girecek dedi bende dedim ki onur deyil Ben onuru kacirdim aileme de dedim Ben sizi istemiyorm Elin oglunu istiyorum bana yaziklar olsn suan cok pismanim AMA olan oldu inanin ki cok kormusum biseyi gormuyordu her neyse Belli biz zmandan sonra yurtdan annemin yanina dondum annem kinami kiz istememi herseyimi yapti ne kadar tuhaf AMA kizim cekmesin herseyi gorsn dedi ve yapti Allah razi olsn evlendik ilk aydan basladi esim pilini Pirtini topla babanin evine hangi erkegin altinda yatigin beli olmaz senin dedi ne ..... seyligimi gorduyse nankor sonra tokat atti evden kovdu Ben yine sustum aileme demedim cunku Ben ettim Ben buldum dedim belki duzelir dedim suan dogum yaptim 2 senelik evliyim esim arkamada deyil ailesi bana baski yapiyor ic camasirima kadar karisiyolar evim ayri AMA evimin icindeler esimde kb ailemi cekmek katlanmak zorundasn diyor beni savunmuyor cok aileci kes sesini diyor bagriyor iyi ve ya kotu birbirimize katlanmak zorundayiz diyor Ben bir gun dayanamdim gittim annemin yanina tabi 25 haftalik hamileydm o zman esim aradi hakini haram etti anneme bedua etti babasi aradi annesi aradi bu yuva biterse bitsn biz seni aldik bize uyacan baban seni mal gibi sati dediler esim de pis yerlere girmis kadinlara msj atmis fysten neler neler Ben herseye ragmen evladim dogacak diye geldm AMA artik olmuyor bogluyorum sevgi kalmadi saygi kalmadi esime karsi unutamiyorm Ben bunlarimi hak ediyorm evet kactim pismanim AMA olan oldu keske zmani geriye alsam AMA olmuyor bunlara ramen esim mecbur katlanacan diyor Ben robot deyilim bende kalp var siz olsaydiniz siz ne yapardiniz hep Ben Ben yuvam icin savactim bedenim beynim inanin ki yorgun siz olsaniz ne yapardiniz bile Bile seviyosnz diye devam edermiydiniz???

24 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kaçtığın için sana daha çok sahip çıkması ezdirmemesi gerekir sonuçta ailemi bırakıp gitmissin kendini suçlama canim ben fikir sunamam yaşamadım ama kimseye mecbur değilsin bunu unutma 

-Reklam-
0 oy
(210 puan) tarafından
Ailen arkandaysa bir dakika durma anne evine don bunu bebek kucukken yapki evladni snden alamasnlar yoksa 5 yasndan snra kimin durumu iyiyse mahkeme ona verir
0 oy
tarafından
sen hala bu adami seviyorsan sen de problem vardir . 
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Aslında senünle benzer şeyler yaşamışız bnim ailem de eşimi hiç.istemediler annem kıyamazdı ama abim dövdü okuldan almaya kalktı alamadı babam sehir dışındaydı onun imzası olmadan okuldan alamadıniyikide alamadı anaokul öğretmeni oldum.. Eşimle face tanışmıştık o istanbul ben çorum bnde komşunun telinden konuştum haftalarca konuşmadığımız oldu gizli tel kullandım yakalandım vs. Derken evlendik ama sonum senin gibi olmadı neyseki eşim el üzerinde tutuyor ailesi de aynı şekilde ailemde şuan eşimi çok sever.. Keşke eşin senin onun için yaptıklarını görseymiş sen çocuğunun hatrı için göz yumuyosun herşeye keşke oda senin kadar fedakar olsa.. şu zamanda kadınlara iş imkanı çocuk parası nafaka devlet yardımı falan pluyor kndi ayaklarının üzerinde durabilirsin bence anladığım kadaroyla annende vijdanlı birisi ne hali varsa görsün diyevek kadın değil oda yardımvı olur sana bu hayatı yaşama bence.. Be senin yerinde olsam böyle kadir kıymek bilmeyen birisiyle olmazdım..

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 140 göst.
28 Mart 2024 Aile kategorisinde Nuray0408 (90 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 807 göst.
20 Mayıs 2019 Aile kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 721 göst.
1 Ocak 2019 Aile kategorisinde Sultan nur (110 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 872 göst.