0 oy
720 göst.
Aile kategorisinde (110 puan) tarafından

Suan sıkıjigiz ailesi arkasinda deyil esimin madi manevi bebegim 53 gunluk malum buyudu onceki kiyafetelri olmuyor bebegime Suanda olmuyor dun sanci oldu karni acikda kaliyor zibini tam kapanmadigi icin esime dedim esimde olmazsa telini satalim baska carmem yok magasini subat ayinda alacak yeni calismaya basladi kizim dun cok kotu usutmus yerinde durmadi siz olsaniz satarmiydiniz elinizdeki teli lutfen beni yanlis anlamayin esim kizim icin canim feda bazi programlar var telde mrs 182 resimler anilar falan var gozum parada olsaydi inanin yuzugume kadar esime vermemezdim zor zmanda beni kendi yerinize koyarak cvp verin olurmu 

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından

nerde oturuyosun canim benim oglum 4 aylik oldu onun küçülen zibinlarini yollayayım hic yırtık leke falan yok zaten sadece anne sütü alıyor.

(110 puan) tarafından
Allah razi olsn dusunmeniz yeter kalbiizin guzelligi temizligi yeter cok sagolun Ben sadece fikir almak istedim
tarafından
hayir yani çocuğun yediği helal giydiği haram demişler cok cabuk büyüyorlar en fazla uc dört kere giyilenler bidaha giyilmiyor ben olsam idare edebiliyosam satmazdim
(110 puan) tarafından
Satmiycam canim birseyleri sata SATA nereye kadar esimin ve benim imtahanim bu esim imtahanini kolaytirmamaliyim idere edecem olmazsa 3 kat giydirecem rabbim buyuk 1 ay sonra insalah duzene girecegiz
-Reklam-
0 oy
(7,402 puan) tarafından

Allah yardimciniz olsun cok zor bir durum canim. Ama ben baska carem olmasa satardim ani foto sonrada olur. Rabbim baska dert verip derman aratmasin. Zor gelir nefse ister istemez ama bebegim icin herseyi yapardım benim dusuncem canim.

(110 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Haklisiniz rabbim razi olsn fikriniz icin
0 oy
tarafından
Subat ayina kadar idare edebilecek gibi ise, satma derim. Eger pijamayu giydirdiginde bileklerin baya uzerinde ise, ustleri gobek deliğine geliyorsa, satmalisin. Yada 20 30 tl ile, iki kilotlu corap, 6,9 ay arasi circitli badi alarak idare edebilrisin canim. Rabbim kimseyi yokluk ile sınamasın 
(110 puan) tarafından
Elerine bakiyorum buz gibi olmuş penye esyalari hep ince yazlik oldugu icin olmuyor maglesf Amin aminnn her zman iyi olacak deyil cok sukur bu zmanimiza yinede ilk defa bu kadar zor zman geciriyoruz bunada elahmidlah sizlere sormak istedim cok tskler fikriniz icin
tarafından
Canim ellerine corap geçir, bizim eldiven birakmiyodu, corap takiyordum. Estağfurullah ne demek
0 oy
tarafından

Kendi telini satsin esin satilcaksa tuslu alsin yada bebege iki zibin bi takim 50 tl diyelim borc alsin bi arkdasndan tel satmak sacma bence bi aya maas alcakmis.. bide benim oglumda 56 gunluk 0-3 ay kiyafetleri oluyo hala kilosuda boyu da   baya baya iyi fazla bile iki aya gore nasil o kdar kuculdu sizin 0-3 ay kiyafet zibinlar anlamadim

(110 puan) tarafından
Ya valla bende anlamdim hep kaliteli aldim bebeto civil marakali 20 dereceye attim 3 6 aylik elbiseleri bile kuculdu nasil oldu anlamdim altlari oluyor usteler kuculdu
tarafından
Makinaya atmadan bi elde yikasaydin yanlis program buyuk ihtimal sicak fazla gelmis ben en dandiklerinden almak zorunda kaldim maddiyattan dolayi marka flan degil guvenipte makinaya atamiyorm elde kaynar suya sokupncikaryorum iyice yikiyorum snrada yumusaticiya basiyorum en sonda utu mikrobu alsin diye yapcak bisi yok valla
0 oy
tarafından

Keşke baştan 0-6 ay filan alsaydınız canım sürekli alacağınız durumunuz.yoksa. Katlayıp giydirirdiniz. Ev ne ile ısınıyor masrafları nasıl karşılıyorsunuz genel olarak kıyafet için telefon satmak olmaz değil olur elbet ama neyi giderir ki. İçinizden ne geliyorsa öyle yapın 3 5 liraya örgü ipi alıp basit de olsa güzel bir hırka örün korusun yavruyu çok üzüldüm 

0 oy
(175 puan) tarafından

Fotoğraflarını e postana yedekle canım eğer satmayı düşünüyorsan ayrıca ilk çocuk parasını aldınız mı

0 oy
(4,666 puan) tarafından

Nerde oturuyosun canim 

(110 puan) tarafından
Bilecikde Cnm
(4,666 puan) tarafından
Canim yardim edebilecegim bisey var mi olursa bana özelden mesaj atar misin
(110 puan) tarafından
Rabbim hepinizden razzi olsn cok tskler rabbim razi olsn Ben sadece fikir almak istedim bu zmanlarda gecici her zman 4 4 tluk olacak deyil imtahanimiz bizim sukur bunada tekarr cokkk tsklerr
(707 puan) tarafından
Evet benimde yardımcı olabileceğin birşey varsa elimden ne gelirse canım.ama yanlış da anlama lütfen.insaniz hepimiz sonuçta.
0 oy
(514 puan) tarafından

Telefonunu sattın diyelim kaç paraya gidicek 2 kuruşa ve sonrasında  telefon alabilcek mi eşin?. Bence eşin bi şekilde bulsun buluştursun alsın 2 parça kıyafet. Allah yar ve yardımcın olsun. Bu günlerde geçer inşallah. 

(110 puan) tarafından
Aynn oyle cnm bizim imtahanimiz buda sukur bunada birseyleri sata sata nereye kadar esim alirim diyor AMA inanmiyorum cunku altinlarimi alirkende Boyle dedi zmani geldi dedim hani nerde almam durumum yok dedi
(514 puan) tarafından
Sattırtma telefonunu falan ben olsam vermem elşne sat diye erkekse gece gündüz çalışsın gerekirse baksın evine. O şekilde alışırsa satmalara gerisi hep gelir boyna bişeyler satalım alıcam söz der tamam kötü günlerde satılır edilir ama erkek dediğin de evine bakıcak
0 oy
(1,722 puan) tarafından

Ben çarem olmasa satardım ama şimdi hiç parasına satcaksın almaya kalksan bi daha bi dünya para alcaklar bunuda düşün. Eşinin ailesi arkasında değil anladım ama isteseniz vermezmi para veya kıyafet al desen almazlar mı torunları sonuçta veya senin kendi ailen destek olmaz mı. ? 

0 oy
(12,777 puan) tarafından

Battaniye kundak vs idare et cnm maas alacakmis ama telefon sonra alamaz cok borc girer sut parası veya dogum parası aldin mi zor sat demekde zor

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,291 göst.
2 Aralık 2018 Aile kategorisinde Zehra❤ taha (96 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,861 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 132 göst.
29 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sda.aymina (61 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 451 göst.