0 oy
1,439 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Arkadaşlar gecende yazmıştım eşimin kahve takıntısı arkadaş cevresi yüzünden  sanki bi gün kahveye gitmese kafayı yicek adam benide delirtti artık gittiğinde mesaj atiyorum napiyosun diye oturyoruz laflıyoruz diyo istersen görüntülü ara diyo yada resim atıyo bana takma kafana birşeyi icin rahat olsun ben sana yanlış birşey yapmam diyo üstünede gitmek istemiyorum fazla söz veriyo yarın cıkmam beraber birşeyler yaparız ederiz diyo öglen cıkıp dolaşıyoruz akşama yine hoooppp kahvede alıyo soluğu sözünü tutamıyo eşimi nasıl eve bağlarım kahveden soğuturum bugün piskologda randevum vardı anlatım herşeyi eşin alkol kulaniyomu dedi evet dedim kulanio sözünüde tutmiyo ama diyo kesin karı kızıda var diyo o kadar emin konuşuyorki piskolog birşey yakalamadım bugüne kadar dedim bi kahvesi var diyorum resim falan atiyo bana dedim istediginde görüntülü ara diyo falan dedim anlattım öyle neden öyle yapıyosun diyo kendi aşalanmış hisetmiyonmu dedi bana ben şok oldum tabi belki faydası olur diye gittim daha da piskolojimi bozdu benin gitmes olaydım ne yapacağımı şaşırdım bana ayrı yaşayın dedi iyi gelir diyo düzeltmek varken neden ayrı yaşayim ki dırdır eden biride değilim eşime ne yapabilirim başka bi akil verin delircem artık

20 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şikayet et i psikoloğu ne demek o ya alkol varsa karı kızda vardır ahlaksız ona mı kalmis . psikolog rahatlatcaguna daha kötü yapmış seni...bizde aile teralistine gitmiştik o da bizi kavga ettirip çıkarmıştı .hiç bişey konuşmayarak yapmıştı bizim terapisttee
tarafından
Benim eşim de eve hep geç geliyo beni de cikarmiyo ..kaç yıllık evlisin yeniysen zor gelir .bide niye aldatmaya böyle takildin suphelnecek biseye rastaldin mi
(6,681 puan) tarafından
Adamin pisikolok olduguna eminmisin??
(18 puan) tarafından
Hamileligimde böyle oldum piskoloğa dedim normalde böyle değilim diyorum hamilelikle alaksı yok diyo bana
(6,136 puan) tarafından
Adam hamileliği senin hormonları ne bilsin psikologa gitmek yerine buraya yazaydın aydınlatırdık seni :))
(18 puan) tarafından
Valla pişmanım zaten gittiğime :)
-Reklam-
0 oy
(6,136 puan) tarafından

Sen yanlış psikologa gitmişin yada gittiğin kişinin psikolog olduğuna emin misin? Bence gittiğin kişinin de tedaviye ihtiyacı var saçma ş.alak konuşmuş rahatlatayim derken yangına körükle gitmiş onunda yarasi var galiba :angry: 

(18 puan) tarafından
Bende öyle fazla üstüne gitmek istemiyorum ama ses etmeyince abartıyo ne zaman akılancak bakalım
(6,136 puan) tarafından
Uyurken sevgiyle yüzüne bak ve dua et Rabbim peygamber efendimizle hatice annemizin muhabettini sevgisini saygını beraberliğini versin inşallah de sürekli böyle dua et
(18 puan) tarafından
Kendi demek zamanında aynı bokları yedi ondan öyle konusuyo valla aklıma başka birseý gelmio
(6,136 puan) tarafından
Zamanında mi yoksa hala aynı mi orası tartışılır. Yerinde olsam adama sorardım ne yapmaya çalışıyorsun diye
(18 puan) tarafından
Ben zaten şoka girdim hic beklemiyordum hani dedim kafam rahatlar belki resmen beynimi yaktı eşime desem sen beni aldatıyomuşun diye piskolog öyle dedi diye gider adamı döver yani nasıl dışarı attığımı bilmiom kendimi valla :))
0 oy
(290 puan) tarafından
Canm bu psikolok senin kafani karisdirmis belli erkek dediyin kari gibi evde oturmazki isdediyini yapiyor sen esinin uzerine bu kadar gidersen gercekden solu basqa yerlerde alirsin
(290 puan) tarafından
Hormanlardan boylesin canm benim kendini yalniz hiss ediyorsun anliyorum seni bu psikolok erkemiydi yoksa kadin
(18 puan) tarafından
Erkekti canım manyak birşey gittiğime.bin pişman oldum zatı
(290 puan) tarafından
Der demez anladim zaten kuzum asla boylelerinin yanina gitme  sapik cikarlar kocanla baksana arini vurmak istemis
(18 puan) tarafından
Bidaha hayatda gitmem o salağa zaten belki faydasi olur diye gittim dahada piskolojimi bozdu benim *****
(597 puan) tarafından
Kârı gibi ne çirkin bi laf olmus hele ki bir kadını  ağzından ayrıca kadınların evde oturmasını neden normallestiriyorsunuz erkekler de gayet evde oturur zaman zaman tabi ki çıkar tıpkı kadınların da yapacağı gibi
0 oy
(2,423 puan) tarafından
Bence o psikoloğun desteğe ihtiyacı var..   soyle söylim  bi süre hiç takmiyo mus  gibi yap mesela arama mesaj atma bakalım o napicak  emin ol boşluğu hisseder.  Eve gelince normal konuş yani trip atma  ama sanki sen başka şeylere ilgini vermişsin mutluymussu n gibi ne baskı yap ona nede çok bırak o zamanla anlicak bakıcak  ki sen onu aramiyisun o daha çok üstüne düşer bence..
(18 puan) tarafından
Öyle deneyim diyorum bide umursamıyomuşum gibi ama korkuyorum bu aefer gercekden başka birine giderse diye
(2,423 puan) tarafından
Yok kuzum bak sen ne geri vites yapcan ne ileri iyi davrancan  ama vazgeçilmez olduğunu da dusundurmucen yani birazda öyle dene bakal m.
(18 puan) tarafından
Öyle yapıcam bakalım inşallah düzelir de başka birşey istemiyom rabbim herkezsin yuvası huzur versin gerisi boş
0 oy
tarafından
İki açıklaması olabilir psikoloğun bu davranışının 

Ya sana göz koydu koçanı boşa die uğraştı

Yada mesleğinden sıkıldı biri beni attirsa diyo
tarafından
Olabilir amaç yaraya merhem olmak değil saati doldurmak
(18 puan) tarafından
Anlatıyorum adama kadın doktoruna da dedim diyorum o hormonlardan oluyo dedi diyorum gülüyo mal mal iyi onuda yolla bana oda tedavi görsün diyo hormonlarla alakası yok diyo
tarafından
Kesinlikle aldıkları para haram olsun.hele devlettekilet vergilerimizle aliyo maaşını.ben 2 kere psiyatriye gittim .bı kere evlilik terapistine.ilk gittim pskyatri evet seni dinliyorum dedi donuk bı ses ile.yarim yamalak konuşmaya kalmadan ilaç yazdı .dedim ben konuşmamı bitirmedim...ama görüyorsun sirada dolu insan var dedi. Tamam dedim ben ilaclik olduğumu düşünmüyorum dedim çıktım..evlenince gittim bu seferki erkekti çok iyiydi dinledi beni yorumlar yaptı.esinle problemin iletişimsizlik dedi akıl verdi .ilaç da yazdı ama kullandım bu sefer onu çünkü bana samimi geldi...aile terapistine gittik belediyenin di.adam kasidi sadece o sana bunu yapınca ne hussettin sen ona onu yapınca ne hissettin aynı robota benziyordu.yuzu ifadesi mimigi hadi çıkın artık surdan der gibiydi.bide i kasidikca eşimle tartışmaya başladık çıkarken ben bosanicam vaktinizi boşa aldık dedim.adam ne haliniz varsa görün der gibi yolcu etti.iste böyle hay.vanlar yedikleri ekmek haram olsun bunlarin
(18 puan) tarafından
Aynen haram zıkkım olsun valla
tarafından
Ya niye genel konusuyorsunuz. Devlettekilerin hepsj ayni yedigi para haram olsun demek cok cirkin degil mi. Her meslek grubunda oldugu gibi psikologlar icerisinde de illaki isini kotu yapan vardir. Hepsi ayni demek ne kadar etik. Siz kotuye rastlamis olabilirsiniz. Yada bir psikolog herkese iyi gelecek diye birsey de yok. (Bu arada bende psikolojik danisman ve rehber ogretmenim )
0 oy
tarafından
Canım o psikoloji Dr lari ise yaramaz ve sonuc alamayınca ilaç veriyorlar bunu sakın alma eğer verirse dahi kendini kötü hissettirir bu durum 

Öncelikle çoğu erkek kahve delisidir hoş beş sohpet Edip çay içmek okey batak oynamak gibi 

Sana da vakit ayırıyor demek ki cikiyosnz dışarı 

Bunu yapmayan da var 24 saat surtunup gelen de var 

Dr un dediklerini unut sen o ne biliyor ezbere konuşuyor işte aldatma vs olmaz yani inşallah yoktur 

Ama sen eşine guvenmiyosn belli istersen ariyim istersen resim atım diyor sana 

Güzel dille konuş eşinle canım umarım düzelir 
(18 puan) tarafından
Üstüne gitmiyorum fazla sadece diyorum hani bugün cıktin yarın evde dur öyle kavga eder gibide söylemiyorum güselikle tadsızlık olmasn diye ama piskologda beynimi yakti ya
tarafından
Zamanla değişir ya inşallah sıkılır blki
(18 puan) tarafından
Inşallah bakim bekleyip görecem
0 oy
(545 puan) tarafından
Bakkaldan alinca psikolog belgesini bole oluo işte ne bicim dusunce yapisi bu paranla rezil olmak buna denir iste yuvanin kurtulcagi varsada bosatir insani manyakmidir nedir gitme canim bi daha ona sen 

Esine gelince valla ne desem bilemedim benim esiminde benzer sekilde balik tutma takintisi var tatil gunlerinde souk sicak demio hop solugu balikta alio ama kari kiz olmasindansa gitsin balikta otursun o anlamda kafam rahat edio oda bole napim bende simdi oglumun buyumesini sabirsizlikla bbekliorum  insallah yavrum buyuyunce beraber ayri plan yapcam oglumla tabi babasina cekmezse :))

Sende hic dusunme bulundugun sehirde benim gibi yalniz degilsen cik arkadaslarinla gez annenlere laynananlara vs git kitap oku he ama bazende tribini guzelce at yaninda dursun esin sonucta bazen eşte lazim akisina birak sıkma hic kendini cubku basta bnde yirttim kendimi hoc yanimda yoksun vs. Die sonra baktim ben srtrese giriorum aldatmadigina emin oldugun surece salver gitsin sende kafan rahat eder inan bna
(18 puan) tarafından
Bende hayırlısıyla  bi dogurayım da yawrumla ilgilenirken aklıma gelmez belki
(545 puan) tarafından
Yaz yagmuru valla bak dene bi hic kafana takmamayi kendine ayri plan yapmayı ya esin rahatsiz olup daha az gidicek kahveye yada seninde hosuna gidicek daha az stres yapmis olucan kendine. Benim bulundigum sehirde arkadasim olsa bi dk durmicaktim ozamanlar  ama kimseyi tanimiodum komsulukta yok apartmanimda neyseki bebe oldu sukurler olsunda yorgunluktan basimi kaldiripta esim evdemi baliktami die dusuncek halim bile kalmio :)) hayirlisi olsun hakkimizda ne diyelim
(545 puan) tarafından
Kac hFtaliksin kuzum
(18 puan) tarafından
Denicem canım sağol 32 haftalik olduk
tarafından
Bizimki de paso caliisiyo.zorla olmuyor canım ya içinden gelecek gezmek ...vakit ayırmak ..3 yılda ben bunu öğrendim.evet ama kendini geri cekince biraz o zaman tutusuyorlar.bak benim eşim çok rahat bı adam bekarkigi boyunca TV karşısında pibeklemis .sanırım anne evinde olan alışkanlık TV karşısında uyumayı çok sever..ne kavgalar ettik bu yüzden işin düşünce mi yatak aklına geliyor diyordum .sallamiyordu beni...TV sesi olmadan uyuyamiyormus vs.gel beraber salonda yatalım ya da yatak odasına TV alalım diyordu...bende kiziyordum yatak odasını niye yaptık salonda yatcaksak diye.simdi ben oglumla yatıyorum.hatta biraz memnun kalmıyor gibi davranıyorum o gelince oglumdan ayrı yatmak istemiyorum diyorum.(ki gerckten de :)) oğlumla uyumak daha iyi geliyo bana))..adamin yatağı kıymetlendi simdi kıskançlıktan .bana kziiyo bazen yine uyuya kaliyo.beni nasıl kaldrmazsin .TV karşısında uyumuşum bilmem ne .sen 3 yıldır TV karşısında uyuyorSun şimdi mi aklın başına geldi diyorum...erkeklerin hep ters psikoloji zaten.
0 oy
(224 puan) tarafından
Benimkide gider ama hergün değil gittipi zaman bende rahatsız oluyorm çünkü geç geliyo gönlüm olnuoo gitmediğim zaman laf ediyorlqr diyo 
(18 puan) tarafından
Benimkide diyo bugün gitmedimi mesela eşin izin vermedimi diyomuş arkadaşı bende diyorum vermedi de huzurumuzdan degerli degil.ya
(224 puan) tarafından
Aynen hemen laf etmeye yer arıyolar onlarda,onların eşleri nasıl ses etmiyor anlamıyorm
0 oy
(2,172 puan) tarafından

Sen napacan psikolog falan ugrasiyon gel buraya yaz derdini iste rahatlarsın bir suru hamile hormonlu kadın var seni bizden daha iyi kim anlar :) bizimkide evlenmeden once cok cikardi delirirdim evlendik cikmadi cok arada cikardı simdi havalar ısındı yine kurtlandı bir kac kez icti kızdım dogru mu yaptigin baba olcan o parayada caninada yazik dedim icmiyo bende az kaldı doguma diye tin tin atıyorum kızıyorum ama annemle kaynanamın terapi sözü var sanada soyleyim yarın cocuk olunca bi yere cıkamaz birak amaan napacan herifin yüzünü yabanda gorecen diyolar bende hic umursamıyom 

(18 puan) tarafından
Keşke bende umursamamayı becerebilsem o cikinca  başlıyo sorular kafamda acaba sevmiyomu beni benden mi kaciyo diyo aklima herşey gelio
(2,172 puan) tarafından
Olurmu oyle sey erkekleride anlamak lazim aksama kadar calisip eve gelip uyuyunca hayat bosa gitmis gibi hissediyolar kafasini dagitsin biraz arkadaslariyla otursun zarar gelmez bundan anlayisli guler yuzlu olmaya devam et eve daha cok baglanıcak zamanla kimse kimsenin sevgisinden emin olamaz zaten hele hamileyken asla :) esim gozumun icine bakar herkes evine duskun caliskan masallah der ama ben oturur aglarim sevmiyo beni sıkıldı diye oluyo bunlar
(18 puan) tarafından
Hormonlar maf ediyo insanı gercekden piskoloğa kalsa hormonla alakası yokmuş
0 oy
(4,668 puan) tarafından
O nasıl psikolokmuş be. Kız gitme ona bidaha yuvanı yıkar valla töbe töbee.
(18 puan) tarafından
Yok cnm bidaha tövde zaten gitmem
0 oy
(597 puan) tarafından
O psikologta bir sıkıntı var hiç bi psikolog böyle net yargılar söyleyemez söylememeli erik degil bir kere 
(18 puan) tarafından
Yani kendi terapiye ihtiyaci var adamın
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Bu psikoloğun branşı ne acaba dediğin gibi şeyler söylemesi hiç etik değil. Özel bürosuna mı gittin devlete mı 
(18 puan) tarafından
Özel bürosuna gittim ama kendininde terapiye ihtiyacı var adamın belli
(3,458 puan) tarafından
Canim ben sağlıklı bulmadım başka bitaneye git bence
(18 puan) tarafından
Başkasına gitmeyide korkar oldum şimdi :))
(3,458 puan) tarafından
Git korkma ve bunu da anlat
0 oy
(1,422 puan) tarafından
Bence o psikologun bi psikolaga gitmesi lazim ne bicim bi cikarim o ya kahveye gidio die baskasi mi oluomus hemen esinin kahveye gittigi saatelrde plan yapsan canim illa disari cikmak degil bi film buldum.bunu izleyelim fln desen benim esimde sevwr arkadaslariyla cikmayi ama sagolsun bnmlede ilgilenir ama bazen gicikligim tutuo onlarla cikicagi zaman bilerek ben plan yapiorm surat yapiorm cikamio
(18 puan) tarafından
Surat yapsamda gidiyo adam vaz gecemiyo kahveden arkadaşlarından
(1,422 puan) tarafından
Arkadaslarinin esleriyle tanissan sende canim belki hep beraber esli takilirsiniz evde disarda fln
(18 puan) tarafından
Bi kacı evli aralarında tanımıyorum hicbirini zaten onların eşleri.hic arayıp sormıyomuş öyle diyo bide
(1,422 puan) tarafından
Onlarin esi gamsizsa sende mi oyle olcaksin canim herkes bir degil ki ins en yakin zamnda vazgecer bu huyundan
0 oy
tarafından
Canım bunları pisgolokmu söyledi. Yani birazdaha alttan alabilirdi.

Canım bence hiç takma kafana aldatmak o kadar kolaymı. Yok öyle bişi eşin her dedigini yapıyosa bence okadar takma kafana 
(18 puan) tarafından
Takmamaya calışıyorum bende artık bi doğurayımda başka birşey istemiyorum ya
0 oy
(1,114 puan) tarafından
O nasıl psikolog kız kim vermiş ona o diplomayı benim bildiğim psikologlar yuvayı düzeltip toplar bu yuvayı dağıtıyo tuhaf psikologmus
(18 puan) tarafından
Aynen bende şaşırdım zaten hic beklemiyodum böyle birsey
(1,114 puan) tarafından
Bırak cnm o psikoloğu bı daha gitme sakın
0 oy
(1,093 puan) tarafından
Ne sacma psikolog kadın mı bu valla kadın kadını anlamıyor ya ablamın eside kahve bagımlısı bes senedir ugrasıyor esinin kahvedekilerden baska arkadası bile yok bagımlılık işte.. Ama bu karı kız oldugunu göstermez.. Ne yani kahve alkolu olmasa karı kızı olmuyor mu.. Bence baska bir psikolog deneyin veya aile danısmanı isterseniz benim konustugum bir yakın arkadasımın ablası var.. Size önerebilirim 
(18 puan) tarafından
Yok cnm erkekti piskolog o kadar eminki kendinden zaten hic dinlemedi bile beni doğru dürüst
0 oy
(404 puan) tarafından
Bence senin gittigin kisinin psikolojik sorunlari var ona bi meslektasindan yardim almasini soyleseydin keske. Manyak mi ne toplarlayıcı olmak zorunda hepsi de yıkıcı olmaya kalırsa is onu insanin düşmanı da beciriyor zaten sikayet et bence doktoru bi daha da o doktora gitme
(18 puan) tarafından
Bidaha gitmem zaten pişman oldum gittiğime manyak adam ya bide piskolog olcak
0 oy
(628 puan) tarafından
Psikolog kesinlikle bilgisiz. Kahve bağımlısı birçok kişi var. Kayınbabam her gün kahvede o yaşta karı kızamı gidiyor. Çok saçma alkol benim eşimde alır ama yanımda alır. Beraber birşeyler yapın misal biz arada eşimle okey oynarız dışarda hamileyimde herkes bizi tanır eder. Hiç ayrı bir yere gitmez kolay kolay. Sizde alıştırmaya çalışın sevdiği birşeyler illaki vardır. Yüzmeyse yüzmeye gidin, yada yürüyüş, oyun, doğa birçok şey var aslında
(18 puan) tarafından
Hep diyorum beraber birseyler yapalim.edelim öglen dolaşiyoZ ediyoz akşama yine kacıyo evden
(628 puan) tarafından
Akşam güzel bir film ve mısır patlatın. Arada bir akşam bir yerlere gidin. Kahve alışkanlığı kolay kolay gitmiyor malesef kayınbabam gelmiş 70 küsür yaşına hâlâ kahveden çıkmaz. Kaynana evde onu bekler. Ama eve gelince yemeği o yapar, temizliğide.  Keşke benimki kahveye gitse öyle olsa diyorum bazen :))
0 oy
(1,865 puan) tarafından
Canim ailemizde psikolog var ve bir psikolog danisanina bu sekilde yaklaşmaz. Sen psikologdan ziyade aile danismanligi veren bir psikologa git. Aile danismanligini her psikolog bilmiyor bunun ayri sertifika egitimi var. Ben aile danismanligi aldik esimle evlendigimizde bir skntimiz vardi. Psikolog konuyu ogrenince esinlede gorusmem gerekiyor ona gore seansa baslayalim demisti. Cunku ciftler arasindaki problemi yine ciftler cozuyor ikisi birbirinden bagimsiz cozume ulasmasi zor. 
(18 puan) tarafından
Adam sadece benim tedaviye ihtiyacım varmış öyle diyo yani kendi ayaklarımın üstünde durmam lazım mış eşimin bana bi faydası yokmuş öle konuştu kadın doktorum hormonlardan oluyo dedi diyorum hormonla alakası yok bunun diyo
(1,865 puan) tarafından
Canim psikoloğa gitmekle iyi yapmissin ancak arastirmadan gitmissin galiba. Bukundugun yerdeki psikologlari internetten arastir ozellikle aile danismanligi yapani secmen senin icin daha iyi olur. Ben lise donemimde de ergenlik sendrimum vardi o zaman da gitmistim. Evet bir baskasini degistirmek yerine  benim hayata bakisimi degistirmeye calismisti. Ancak seninki kisiselden ziyade kari koca arasindaki bir problem o yuzden duz psikolgdan ziyade aile danismanligi yaoan psikoloğa ihtiyacin oldugunu düşünüyorum.
(18 puan) tarafından
Valla cnm çok övdüler bana bende ondan gittim pişmanım zaten
0 oy
(797 puan) tarafından
Şaşırdım canım düzelme değil sana gaz vermiş sanki psikolog Allah'ım huzur versin yuvaniza 
(18 puan) tarafından
Amin cnm cümlemizin yuvasına inşallah

İlgili bir soru bulunamadı

377,939 soru

11,312,500 cevap

34,745 kullanıcı

...