0 oy
387 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (194 puan) tarafından
Kizlar bana travel sistem Bebek Arabası önerisi olan var mı e bebekten baktım ama joie önerdiler ama kararsızım kullanıp memnun kaldığınız,puseti de fazla ağır olmayan model var mı acaba ? 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

Valla ben onları sevmiyorum aşırı büyük bi yere sığmıyor. Benimki sıradan katlanabilir tek parça bi araba gayet güzel kullandım uzanabiliyo oturabiliyo heryere sığıyor. Ama diğerleri öyle değil bin tane parça var. Görümcem kullanıyordu araba bagajında sığdırmak için tekerlek çıkar önünü çıkar puseti çıkar ay sürmesi de zor çok büyük ya 

(194 puan) tarafından
Himm cnm ama doğduğu andan itibaren diğerleri kullanılmıyor ki o yüzden travel istiyorum bende
tarafından
Ben 2 aylıkken almıştım canım baya rahattı bak yoruma foto ekledim aynı buna benziyor benimki de katlanınca tek parça daha rahat
(194 puan) tarafından
Bu da güzelmiş canım modeli hoş duruyor
tarafından
İşte fiyat olarakta iyi senin travel dediklerin herhalde biraz pahalı gibi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Brn joie kullaniyorum pusetli olandan katlaninca küçücük oluyor, her bagaja sığıyor memnunum
(194 puan) tarafından
Modeli ne cnm litetrax 3 mü 4 mü ?
(194 puan) tarafından
E bebekten mi almistin sende ?
tarafından
3 olanı, evet e bebekten aldım. Özellikle eşim o konularda çok araştırır kolay katlanır ligi ve bagaj konusunda. En pratiği bunu bulduk. Tek elle katlayabiliyorsun bagajada rahatlıkla sığıyor
(194 puan) tarafından
4 olanıda öneriyorlar baya ama puseti ağırmış sanırım :/
0 oy
tarafından
Ben joie kullanıyorum menmunum canım
(194 puan) tarafından
Hangi modeli canm
tarafından
Travel sistem canım 2 parçalı olan var ya
0 oy
(87 puan) tarafından
Ben travel sistem tercih etmedim çünkü arabanın bagajına sığdırmak için onunla uğraşamazdım onun yerine kraft ın flex modelini aldım yanına bir de puset aldık ilk başlarda zaten pusette taşıyorsun ama arabayı da yenidoğandan itibaren kullandık hep katlanınca ufacık kalıyor inanılmaz pratik bir araba eğer illa travel sistem diye bir takıntınız yoksa kraft a bakın derim. 
(194 puan) tarafından
Açıkçası ben kaliteli olsun ve bide  puseti olduğu için travel düşünüyordum canim teşekkürler bide o modelini inceleyim Kraftin
(87 puan) tarafından
Başta ben de çok heveslenmiştim travel diye:) benden önce doğum yapan arkadaşlarıma sorduğumda alma indirip kaldırması hele arabaya koyması zor oluyor dediler o yüzden böyle bir model tercih ettik sende mutlaka çevrende kullananlara sor derim.
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Suuny baby karnaval aldık biraz büyük ama sürümü falan Güzel memnunum
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Joie litetrax 4 kullanıyorum memnunum canım
(194 puan) tarafından
Evet bana da onu önerdiler cnm ama ağırlık bakımından nasıl
(4,725 puan) tarafından
Cok ağır değil çok hafif de değil normal bence, ama sürüşü katlanisi falan çok kolay.
0 oy
tarafından
Sakın travel alma kim travel aldiysa sonrasinda mutlaka baston araba da sliyor cunku cok kullanışlı degil sana tavsiyem kabin boy brbek arabasi hem modelleri guzel kem kullanimi taşıması kolay ben baby plus pixel model kullaniyorum cok memnunum tam yatar pozisyonu da var yenidoğandan itibaren kullanirsin bulursan resim atacagim sana
(194 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür edrm resim atarsan sevinirim :)
0 oy
tarafından

Bu model canim benimki cok memnunum katlandiginda da cok az yer kapliyor

image

0 oy
tarafından
düzenlendi

image

image

Joie tourist harika bence ben görmedim literax aldım çok memnunum ama benimki biraz ağır tourist herkese tavsiye ederim arkadaşım dün aldı. Üstelik joie gemm puset de monte oluyor Travel olarak kullanılabiliyor 

(194 puan) tarafından
Puset ayrı olarak takılıyor mu cnm bunda
tarafından
Evet ayrı takılıyor
0 oy
tarafından
Valla internetten almada ben hepsiburadadan uygun diye 270 e aldım çok pişmanım tekerleri dönmüyor sürekli eğilip çeviriyorum hafif bi tümsek olsa kaldırıp götürüyorum hiç memnun değilim keşke para olsaydı iyi bişey alsaydım. İmkanın varsa iyi bişey al canım yoksa ucuz olan çok sorunlu oluyor. 
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Casual vista trona
0 oy
tarafından
Ebebek'ten aldım çok güzek memnun kaldım hafif kuş gibi çokta kullanışlı
(194 puan) tarafından
Markası ne cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 113 göst.
21 Ocak 2024 Aile kategorisinde Venedik42 (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
21 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yildizz (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 115 göst.
27 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 124 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu

380,259 soru

11,384,920 cevap

34,884 kullanıcı

...