0 oy
556 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Merak ediyorum çok imreniyorum bayanlarin araba kullanmalarina neden ben yapayım diyorum cesaret geldi ama içimde korkuda var aranızda araba kullanan var mı nasıl surecten geçtiniz :) 

31 Cevaplar

0 oy
(660 puan) tarafından
Ehliyet almayi çok istedm ama kaynanam ve esi ne gerek var boşa masraf sen alamazsin biyere gtceksen kayınpedrm götrurmuş otobus minubus varms neyse  esimi ikna ettim yazıldm derslere bşladım hamile kaldim ama bırakmadım devam ettm kaynanamlara inat 1 kerede geçtim inanamadilar gercekten geçtinmi diye sordular ama ehliyeti aldim araya korona girdi dogum yaptım derken simdi unuttum esim hadi ogretim diyo ama bebek var diye cesaret edemiyorum onuda bırakamiyorum ama kullansam cok iyi olur araba evin önunde esim işte sofor arıyorum olmuyo bi kadin kullanmali bence ( bahaneyle içimi doktum )
-Reklam-
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Canım vurmaktan korkmamak gerekiyor arabayı. Mecbur kalınca oyle bir kullanıyorsun Kı. Ben koca arabayı kullandım mecbur kalınca cocukla napcan
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben en iyisini yaparım ama benim adam bi türlü ehliyete sıcak bakmadı
0 oy
tarafından
Ben ben ahaha gecen direksiyon sınavında kaldım i
0 oy
(1,630 puan) tarafından
2005ten beri ehliyetim var. Benden daha fazla arabalara merakı olan bir kadın görmedim. Aşırı derecede ilgim var. Babam araba alacağı zaman bana sorar. Çok severim araba kullanmayı ama durumlar müsait değil arabamız yok. Ben bekarken almıştım sonra aldığım fiyata almak istedi birisi ben de kredi borcunu kapatmak için sattım kara geçtim hatta elimde para kaldı ☺️☺️
0 oy
(111 puan) tarafından
2011 den beri kullanıyorum. Okulum evime 80 km. Her gün tek başıma gidip geliyorum. Hatta bugün giderken de dönerken de kar yağıyordu. Mecbur kalınırsa daha iyi öğreniliyor bence insan kendini ona şartlıyor. 
0 oy
tarafından
Araba sürmek isteyipte sürmeyen var oda ben 
0 oy
tarafından
Ben cok istiyorum esim izin vermiyor :(
0 oy
tarafından
Öğrenmek istiyorsan önce ehliyet al daga aonra gerekirse özel hoca tut cesaretin gelsin trafiğe çıkman için bı kaç saat yeterli tek kural asla ara verme zaman zaman çık ki cesaretin kırılmasın ve asla kocanla öğrenme kocadan hoca olmuyo malesef :)
0 oy
tarafından
Ben varım canım şehir içi şehir dışı her yerde sürerim hatta en sevdiğim şey araba sürmek

İş senin beyninde bitiyor ben yaparım dersen yaparsın korkmana gerek yok millet anasının karnında öğrenmiyor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 54 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 271 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.