0 oy
548 göst.
Aile kategorisinde (327 puan) tarafından
Merak ediyorum çok imreniyorum bayanlarin araba kullanmalarina neden ben yapayım diyorum cesaret geldi ama içimde korkuda var aranızda araba kullanan var mı nasıl surecten geçtiniz :) 

31 Cevaplar

0 oy
(14,079 puan) tarafından

Arabam yok ki süreyim :O

(327 puan) tarafından
Inşallah olur :)
(14,079 puan) tarafından
Amin inşaallah RABBİM sesini duysun
-Reklam-
0 oy
(264 puan) tarafından
Ben hayatım boyunca kullanmam dedim ama sonra etrafımdakiler ehliyet alınca hırs yaptım bende alırım diye gittim ehliyet aldım arabayıda kullanıyorum ama tek başına korkuyorum eşimde çok sinirleniyor çok karışıyor onunlada olmuyor böyle Bi saçma bişey işte
(327 puan) tarafından
Eşin destek çıksa sürersin:) benim eşimden çok kayınpederim öğren diyor eşim öğretirim diyor ama benim eşimde sinirli
(264 puan) tarafından
Kocadan hoca olmaz ben bunu biliyorum :)
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben 3 kez filan sürdum ama korkuyorum tabi ve Allah nasip ederse önümüzdeki yaz eşim öğretecek gibi inşallah
(327 puan) tarafından
Hiç sürmedim ama hevesim var zorlandin mı ilk sürüşte
(1,337 puan) tarafından
İlk 2 sürüşte zorlanmadim ama 3. De zorlandm çünkü 3. Seferde eşim yanımdaydı o tarif ediyordu ve birden tarfi bırakip telefonla konuşmaya başladı araba sürmeyide bilmediğm için telaş yaptım :D
0 oy
(2,322 puan) tarafından
Ehliyetin varsa trafiğe cikmak için dersler var özel ders alabilirsin saati 100 lira bende direksiyon sinavini bekliyorum bakalim hayırlısı 
(327 puan) tarafından
Benim eşim öğretecek miss :) ehliyetim yok ama yapamam diyede korkuyorum
(2,322 puan) tarafından
Eşin ögretmesin benimki deki etti beni kursta öğren daha iyi canim
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn bekarken kullanıyordum evlendim eşim izin vermedi kullanmama şuan kullanmıyorum 
(327 puan) tarafından
Neden izin vermiyor acaba
0 oy
(193 puan) tarafından
Yedi yıldır bizzat kullanıyorum :) 
(1,451 puan) tarafından
Neymiş trafikte felan çok küfür edenler felan oluyormuş bide kndilerin köyünde kınarlarmış karısına araba kullandırıyor diye
(193 puan) tarafından
Ben atanır atanmaz aldım canım, bekardım zaten. Eşim de karışmaz, karışamaz da tabi kendi arabam :) Ayrıca işe gidip geliyorum zaten arabasız olmaz. Bayanlar araba kullanmalı kesinlikle.
(1,451 puan) tarafından
Bncede arabamız var evin önünde duruyor ama ehliyetm yok kullanamıyorum eşimde izin vermiyor kullanmama ehliyet almama
(39 puan) tarafından
Merhaba Özel ders aldınız mı ?
0 oy
tarafından
Ben sürüyorum canım korkacak birşey güven kendine çpk kolay bir erkekler abartıyo :))
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Çok severim ileri bilıom gerı gitmeyi bilmıom :))) 
tarafından
Geri daha kolay :)))
(16,504 puan) tarafından
Yaa bilmıom walla :)
0 oy
tarafından
Hamdolsun korkmuyorum trafige de cikiyorum 
0 oy
(76 puan) tarafından
10 senedir kullanıyorum cnm ehliyetin varsa trafiğe girmeden bi dene alisirsin hemen ben okadar alistim ki 2 gün hiç uyumadan avusturyadan turkiyeye geldim çok seviyorum araba kullanmayi
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Bende araba kullanmayi cok seviyorum.ama esim yanliz kullanmi koymaz.yanimda oldugunda suruyorum.
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Ehliyet alıp araba kullanmak isteyenlere tavsiye... Asla bir yakınınızdan ogrenmeue calısmayın en temizinden kurs hocanızdan ogrenın ve yanınızda size guvenmeyen panik birisiyle arac kullanmayın ben uc ay falan araba kullandıktan snra babamın yanında kullandm kendisi felaket telaslı adamın elini ayagına dolandırır gaza getirip guven verense esim oldu sınav gunu beni takip etmıstı hey gidi gynler 
0 oy
(5 puan) tarafından
Ehliyet aldım 2019 da. 1 hafta sonra annemle ikimiz çanakkaleye geldik :D 1 hafta istanbulda kullandım trafiğe alışmıştım. Kullanmayı biliyordum ama ehliyet almamıştım. Babam rahmetli oldu arabasını kullanıyoruz annemin ihtiyacı olur ben koşarım diye aldım o cesaret annem de benimle geldi kursa ve o da aldı. Mauel kullanamıyor rahat ama ehliyeti Manuel. Bu sene de bebekle kullanamam diyordum yine Çanakkaleye gelirken eşimin çok uykusu geldi o cesaretle aldım yine kullandımm:D bizim araç berlingo üstelik park etmeye bile alıştım. İsteyince oluyor sürekli şuraya gidelim buraya gidelim demek zor gelşyor bir süre sonra böylesi daha iyi canım benim biraz cesaret ihtiyacın olan emin ol yaparsın. 
0 oy
tarafından
Bende uzun süre oldi kullanmayali eşim bi deneyelim diode cesaret edemedim ya 
0 oy
(590 puan) tarafından
Motor kullaniyorum oda babamin oraya gittigim zaman  araba ehliyet var ama araba olmadigindan kullanamiyorum olsa korkmam kullanirim :)
0 oy
tarafından
Ben kullanıyorum inanmazssiniz belki ama 16 yaşında öğrendim ve BMC ile şuanda her aracı tente kullanabiliyorum ama ehliyetim yok daha kayıt yaptırmadım bide pandemi girdi araya ama benim sayemde öğrenmeyenler öğrendi kuzum hasütlükten şimdi eltim de kullanıyor ben öğretmiştim :))))
0 oy
tarafından

Bende istiyodum eşim Alcan çocuk büyüsünde dedi Cocuk büyü bukesde araba büyük surenezsin dedi bukesde araba gitti :D

tarafından
Jeep miydi
tarafından
Yok kuzum Audi a 6 di makam arabası bildiğin up uzun suremezdim gerçekten vermezdi de bı farını Kırşan dünyanın parası :)
tarafından
Şimdi oda yok onu sattı ev aldı en azından için yanmiyo taşınacam diye ;)
tarafından
Sana minik vosvos alsin onalr cok tatli:)
tarafından
Aşkım seneye küçük bı araba aliyim öğren diyoda evin çok eksiği var onları anca yaptırır alamaz ama sonra istiyorum boş boş değilde minicoper olabilir :)
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Çok istiyorum ama cesaret yok 
0 oy
(119,343 puan) tarafından
18 yasimdab beri yollardayim o panik olma nasi bisi kiz bas gaza gitsin nolcak
0 oy
tarafından
1 kere sürmüştüm bizim arabayı korktum ama sürmekten değil pahalı araba Bi yere vurursam yazık olur diye :)))) yoksa trafiğe bile çıkarım kendime güveniyorum 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 53 göst.
22 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 62 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 270 göst.
30 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 263 göst.