0 oy
1,330 göst.
Diğer kategorisinde (201 puan) tarafından
Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz ve eşinize nasıl söylediniz..süpriz yaptınız mı 

Ben nönetteyken arkadaş test yap bence hamilesin dedi. Bende yaptım ve pozitif çıktı. Eşime süpriz yapmak istiyordum ama şansa o akşam beni ziyarete geldi. Bende dayanamadım ve söyledim. Çok sevindi. Ertesi gün nöbet çıkışı eve gittiğimde yatağın üstünde bir gül bir bileklik ve güzel bir notla karşılaşmıştım:)) işe gitmeden o bana süpriz yapmıştı 

30 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından

Hastaneye kontrole gidiyoduk :)) arabada söylemiştim adam arabayı kenara çekip aglamisti:)

-Reklam-
0 oy
(1,438 puan) tarafından
Ben supriz yapamadim icimde kaldi yaa.esime test al dedim kendim disari cikamadim.esim aldi dedi benle yapacaksin yanima resmen kendisi yapdi bana gosdermedi.resmen bana supriz oldu desem yalan olmaz:)))
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Reglimin günü geçiyordu sabah kahvaltı yaparken midem bulandı sonra eşim işe gitti benimde aşırı uykum vardı gitti 2 saat sonra geri geldi kalk test almaya gidiyoruz dedi gittik aldık beraber öğrendik :D süpriz yapmayı çok isterdim ama nasıp :))
0 oy
(25 puan) tarafından
Grip olmuştum kayınpeder akşam gelince hastaneye gidin dedi zorla gittim eşimle saat 9 doktor idrar testi istedi ona göre ilaç vericek size ilaç veremem gebesiniz dedi Biz şok 
0 oy
(492 puan) tarafından
Acile gittik karnım çok ağrıyordu hamilesin dedi eşim yok değilim dedim içeri girdim gebelik var dedi çıkınca yuzumden anladı pek sürpriz olmadı olan bana oldu ❤️☺️
0 oy
(222 puan) tarafından

Ben emzik almıştım eline verdim, bu ne dedi. Anlamamış ne olduğunu. Geceleri uyuyamıyorsun emzik aldım emer uyursun dedim. Nasıl yani dedi dondu kaldı, gözleri doldu, boynuma sarıldı kucakladı hemen beni:D vay be dedi hala inanamıyordu. Bana durmadan mesaj yazıyordu ağır kaldırma, ben yardım ederim sana falan diye. Sonra ne oldu erkek milleti hemen öküze bağladı. 

0 oy
(27,369 puan) tarafından

Hissetmistim zaten hamile oldugumu sabah kayinvalidenin ilaçlarını almaya gittigimdr test aldım yaptım pozitif cikti koridorda dört dönüyordum:D

Esim uyuyordu gittim uyan dedim kale almiyor tabi dedim sana birsey gostercm tek gozunu acti teste baktı hm tm mirildandi kapadı  gözlerini  sonra bi anda yataktan firladi:D
Neye ugradigina şaşırmışti  aklima geldi gene ya cok guzel zamandi.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
İkiside telefonda 
0 oy
(617 puan) tarafından

Testi beraber yapmıştık ilk hamileligimde oda vardı yanımda ikinci ise midem bulanıyordu  başım dönüyordu hiç eşim benden önce noldu sen hamilesin dedi sadece  aradım  doğru bilmissin dedim:)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 369 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 340 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdirbir (289 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 759 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,886 puan) tarafından soruldu

381,313 soru

11,414,954 cevap

34,964 kullanıcı

...