0 oy
1,328 göst.
Diğer kategorisinde (201 puan) tarafından
Hamile olduğunuzu nasıl öğrendiniz ve eşinize nasıl söylediniz..süpriz yaptınız mı 

Ben nönetteyken arkadaş test yap bence hamilesin dedi. Bende yaptım ve pozitif çıktı. Eşime süpriz yapmak istiyordum ama şansa o akşam beni ziyarete geldi. Bende dayanamadım ve söyledim. Çok sevindi. Ertesi gün nöbet çıkışı eve gittiğimde yatağın üstünde bir gül bir bileklik ve güzel bir notla karşılaşmıştım:)) işe gitmeden o bana süpriz yapmıştı 

30 Cevaplar

+6 oy
(327 puan) tarafından

Eşime supriz olmadi bana supriz oldu :D hamile bırakmış test yapinca öğrendim :D

tarafından
Hahshahahshshhshahhaha :Ddd
(27,352 puan) tarafından
Sjsjjsjsjsjs Allahim ya
(6,794 puan) tarafından
Hahahahaha Allah iyilini versin kız.
-Reklam-
+2 oy
(211 puan) tarafından
Bağırarak.)))sabah sabah Tuvalette öyle bagirdimki korkdu. Testi gosteridm o kadar sevindiki kucaklasib ağladık)) 3yil olmusdu bebek bekliyorduk. Hamile kaldığım ay boşanmaya karar verecekdik. Hamile olduğumu öğrendiğimde her kötü şey unutuldu. 
(201 puan) tarafından
Ne güzel bebek dünyaya gelmeden aranızı yapmış desene :))
(211 puan) tarafından
Bazen diyorumki keşke bosansaydik. Ama hep anne olduğum için Allaha o kadar şükür ediyorumki. İyikide anne olmuşum iyiki. Haytadki tek siginagim annem ve oğlum
(201 puan) tarafından
Allah eksikliklerini göstermesin
(211 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Ben de çok hevesleniyprdum bu işe ama sürpriz yapamadım yaa o ısrar etti yap diye öyle yaptık, sürpriz yapmak için hazırlandığım dönemler malesef negatifti denk gelmedi:) 
(201 puan) tarafından
Sonra oldu mu peki
(1,862 puan) tarafından
Oldu çok şükür gebeyim ama sürpriz olmadı işte malesef
(201 puan) tarafından
Olsun bebek süpriz yapmış olsun.. Bende yapamadım ama öğrenince mutlu olmaları da yetiyor
0 oy
(264 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu hissetmiştim çok ilginç Bi şekilde eşim evde diye test yapmıyordum dayanamayıp söylerim diye yattım uyudum sabah 6da kalktım dayanamadım artık gittim yaptım 1 yıldırda eşim çok istiyordu sonra tutamadım kendimi ağladım eşimde uyandı ne oldu ne oldu diye soruyor bana oluyorsun dedim çok sevinmişti yerinde duramadı 
(201 puan) tarafından
Onlar sevinince insan iki kat daha mutlu oluyor sanki :))
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben cuma günü test yapmıştım silik ikinci çizgi çıktı calisiyordum o zaman sonra pazartesi günü eşimden gizli sağlık ocağında kan verdim salı günü sonuçlar çıktı gebeydim sağlık ocağının verdiği kağıtla birlikle birde test cubuguyla birlikte eşimin yanına gittim sigara sarıyordu :) bak burda birşey var baba oluyorsun dedim bı an idrak edemedi sadece gülüyordu :) sonra sarıldı bir gün boyunca o şokla 32 dışı ortadaydı :)
0 oy
(391 puan) tarafından
Bende bir pazar sabahı kalktım 24 nöbete gidecektim test yaptım baktım çift çizgi söylemesem gelip uyuyup uyanıp söyleyene kadar dayanamam dedim. Nöbetten geldim biraz dinlendim akşam yemeğe çıktık kutladık öyle :) 
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yataktan hoplatarak cok istiyorduk olmuyordu sprizlik sabrim kalmamisti
(201 puan) tarafından
Dayanamıyor insan öğrenince
0 oy
tarafından
Ben eşimden öğrendim hamile olduğumu sfsfsff
(201 puan) tarafından
O süpriz yapsaymış çok güzel olurmuş:))
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Bende hastaneye başka hastalık sebebi ile gititm 

Her ihtimale karşı kan aldılar gebesın dediler şok oldum 

Eşime söyledim dırek doktor yanından çıkınca 

O yeşil gözleri parladı canımm kocamın
0 oy
(13,202 puan) tarafından
2 kere gebe kaldım birini alabildim kucağıma ama benden hevesli olduğu için testi beraber yaptık hatta ilk o gördü çift çizgiyi. Çok çok sevindi. Üç gündür yapıyordum adetim gelmediği için ona sürpriz yapayım diye erken testle çıktı benim 4+4 te 
0 oy
tarafından
 hamile olduğumu öğrendim Yenidoğan kıyafeti aldım yatağımızın üzerine koydum şanstan o gece de geç geldi ne zaman geleceğini belirtmemiş çünkü yatıyordum geldiğinde beklemekten ölecektim heyecandan açmış kapıyı içeri girmiş düzgün bir şekilde koymuştum böyle gördü uyandırdı bebek kıyafeti var dedi ha evet Dogmamis  çocuğumuza aldım dedim hı falan dedi sonra ne hamile misin diye bağırdı ağladı sevindi kucaklaştık saat 11.30 12'de bindirdi arabaya canın ne istiyor diye heryeri gezdirmisti :)))
(201 puan) tarafından
Ne güzel.. Allah mutluluğunuzu daim etsin
tarafından
Amin canım hepimizin insallah
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Ben korona donemi yasaklarda hamile kaldigim icin ve planli bi hamilelik oldugu icin supriz olmadi hayallerimi yapamadim. Yani hazirliksiz bi gebekik te istemedim aslinda. Planli oldu sukurler olsun.  Adetime dhaa gubler oldugu halde icime dogdu ve bak gor ben hamileyim deyip durdum esimde belki yoktur sartlama kendini uzulursin deyip druyordu. :)). Suan 32 haftaligiz :)
(201 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah
(1,326 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkürler.:)
0 oy
tarafından
Kendisi testi gördü öyle öğrendi 
0 oy
tarafından
İlk gebeliğimi öğrendiğimde eşim evdeydi uyuyodu bende test aldım sabahın körü yaptım 2 çizgiyi görünce nasıl cıglık attım sevincten anlatamam. Adamın aklı gitti yataktan bir fırlayışı vardı koptum orda :D ( malesef kaybettim ama ) bu 2. Gebeliğim bunu öğrendiğimde mutfakta oturuyodu beybisiii sen bide baba mı Olcan dedim adam suratıma baka kaldı kayıptan sonra inanamadı :))
0 oy
tarafından

Valla öyle bir şansım olmadi malesef:D ikimizde bekliyorduk böyle olacağını. Beraber test aldık evde test yaptık ve pozitif çıkmıştı 

0 oy
(146 puan) tarafından
Ay ben o günü asla unutmucam o kadar safça artısı olmayan ama herşeyden daha güzel bir andı banyoya girdim eşim evdeydi ben beklemiyordum hiç yapar yapmaz iki çizgi eşim dışarda beni bekliyor ben ağlamaya başladım mutluluktan eşim seslendi cevap veremedim ağlamaktan girdi bi bana baktı bir teste sarıldı kocaman ağlaştık çok tarifsiz bir andı❤
0 oy
(514 puan) tarafından
Normal de hep hayalimdi supriz yapmak isten geldiginde yillik izin almisti o gun de gece 3 u 14 gece aglayarak cift cizgi cikti mustafa dedim 4 yildir olmuyordu saka yaptim sanmis yatta uyu hatun dedi ben daha cok agladim bakti ki teste cift cizgi adam o saatte kalkip 3 yumurtali lor peynirli omlet yapip yedi arkadaslari ile grubu var manyak sonunda baba oluyorum diye yazdi o saatte herkes uyuyordu teker teker arayip soledi:D:D
0 oy
tarafından
Ben zaten söylüyordum sürekli  hastayım  diyee eşimde kesin hamilesin diyordu test alıp getirdi yaptım pozitif çıktı hemen eşime gösterdim
0 oy
(653 puan) tarafından
Adetime iki gün vardi normalde evlndkten sonra her ay 3 gün önce olurdum olmadm içime doğdu eşimle yatakta uzaniyorduk dayanamadm dedimki hamile olablrm ee bnden daha çok hevesliydi ama 2 gün bekleyelim dedim ertesi gün gitmiş test almış 2 tane bnde uznyrm TV izliyrm haberim yok aldgndan hadi kalk yap dio kalktm yatsı ezanı okunuyordu yatak odasina gectik tabi o heyecanla beklio başında ben yaptm biraktm çöpleri atmaya gittim arkami dönmemle bağırması bir oldu beraber öğrendik yavrumu sarıldık ağladık öyle şimdi 35 haftayiz sağlıkla kucağımıza almayi bekliyrz Allahn izniyle Allah isteyen herkese nasip etsin
(201 puan) tarafından
Amin. Hayırlsıyla kucağına alırsın inşallah
(653 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından

image

yatagın üzerine böle bıraktıştım 3 gün sonrada evlilik yıl dönümüzdü gece 1 de işten geldi dedim erken yıldönümü hediyem var desim ne o bakalım dedi odaya git yata bak desim elindede çeket vardı görünce şok oldu çeket elinden düştğ oturup ağladı sarıldı :) 
(201 puan) tarafından
Bende böyle bir şey düşünüyordum ama olmadı dayanmadım :))
tarafından
Valla bem agzımı naısl tuttum inan bilmiyorum sabah içime şüphe düştü öle böle değil ve adetime 6 gün vardı daha gidip test yaptım cıktı sabah 11 de öğrendim :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 369 göst.
5 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 339 göst.
2 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
2 Mayıs 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Birdirbir (221 puan) tarafından soruldu
+1 oy
44 cevap 724 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,787 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,426 cevap

34,861 kullanıcı

...