0 oy
540 göst.
Diğer kategorisinde (16 puan) tarafından

Bunu açıklayabilir misiniz rica etsem ?

image

6 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
İlk yazan canım yumurtlama gecikmez sperm birkaç gün sonra döllerse geç olur. 
(16 puan) tarafından
ahahahaha benim arkadaş da yanlış biliyormuş yazık fikaram banada yanlış bilgi vermiş Allah'tan sordumda öyle olmadığını mantigima sigdiramamistim dogruladim cevaplarla
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
2 . olan dogru yumurtlama o ay gec oluyor oyle iliski olunca gec dollenme oluyor
(16 puan) tarafından
ahahahaha benim arkadaş da yanlış biliyormuş yazık fikaram banada yanlış bilgi vermiş Allah'tan sordumda öyle olmadığını mantigima sigdiramamistim dogruladim cevaplarla
0 oy
(2,238 puan) tarafından
Bana doktorum geç yumurtlamişsin demişti 
(16 puan) tarafından
0 oy
tarafından
Geç döllenme su canım kısaca  kadınlar adetun ilk 14 günü yumurtlama olur ama bı 29 günde olurda hamile kalırsam bu geç döllenme olur oda son adet tarihine göre hesaplanır sana söyler doktor haftasına göre küçük bebeğin geç döllenme olmuş der bebeğin büyüklüğüne göre gelişimine göre hesaplanır 
(16 puan) tarafından
tarafından
Aynen yanlış biliyomus gerçekten :)
0 oy
(57 puan) tarafından
Geç yumurtlamış oluyorsun canım.  Adetin 14.gunu değilde daha geç yumurtluyorsun
(16 puan) tarafından
(57 puan) tarafından
Aynen canım geç döllenme deyince aklıba insnain  farklı şeyler gelebiliyor ama doğrusu öyle değil  sperm yumurtaya  girdiği  an dolleniyor:))))
(16 puan) tarafından
Çok teşekkürler :)
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Kafamda deli cevaplar sjsjsj:D sprem yumurtayi begenmeyince başka yumurta ariyor:D gec kaliyor fasa fiso

(16 puan) tarafından

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
23 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
31 Mart 2024 Diğer kategorisinde Emine S (15,961 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gülümseee (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.