0 oy
365 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,458 puan) tarafından
Kızlar birazdan tam 37 haftalık olucam ve suyum gelirde anlamazsam diye bir korku oluştu bende artik çünkü akintim coklasti ve çamaşırım ıslanıyor baya bende sızıntı olurda anlamam diye korkuyorum bebek susuz kalırmı yoksa her türlü anlaşılır mı???

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her türlü anlrsn canım.. 

Bnm çeşme gibi sular seller gibi gibi geldi böyle sıcak su gibi idrar gibi tutunca durmuyor akıyor adeta 

Ama bazen azar azar gelir bnm çok gelmişti lapa gibi damladim
(3,458 puan) tarafından
Seni biliyorum tatlım okumuştum birisine cevap yazmıştın ama hani sızıntı olurda anlamam diye korku aldı işte. Inşaallah dediğin gibi olur
tarafından
Kokusuz ve şeffaf olur canım su
(3,458 puan) tarafından
Tamam canim çok sagol
-Reklam-
0 oy
(1,114 puan) tarafından
Bunu bende merak ediyorum cnm on gündür sulu akintim vardı bu iki gündür de sarı sümüksü akıntı geliyor günde bir iki kere geliyo sadece devamlı degil. İnşallah anlarız cnm artık günler yaklaştıkca endişe basıyo insanı 
(3,458 puan) tarafından
Ben her lavaboya gittiğimde jel gibi sümüksü akıntı görüyorum canim dün doktordaydım normal dedi
(1,114 puan) tarafından
Rengi nasıldı cnm şeffaf mı yoksa sarı mı
(3,458 puan) tarafından
Ne tam şeffaf ne tam sarı canim
(1,114 puan) tarafından
Benim iki gündür açık sarı sümüksü jel gibi geliyo ama dediğim gibi devamlı değil günde bir iki kere sadece. Doğum yaklaştığı için galiba
(3,458 puan) tarafından
Olabilir canım bende 10 gündür var
0 oy
(6,137 puan) tarafından
Onu bende düşünüyorum peceteye silerken kırmızı nisan geldi diyorlar ben diyorum afedersin taharetlenirken nişanı gormesem ne olacak ve ya küçük tuvaletimi yaparken suyumda arada kaynadı dr gidinceye kadar anlamam ki 
(6,137 puan) tarafından
Çarşının ortasında ıslak donla gezersin artık deli ya :)))
(3,458 puan) tarafından
Gezerim kız doğuruyorum cekiliiiinnnn diye koşarım sunnet çocuğu gibi :)))
(6,137 puan) tarafından
Ay bian hayal ettim de Allah ta seni güldürsün gece gece ya :D
(3,458 puan) tarafından
Gülelim canim gülmeyi hakediyoruz :))
tarafından
Ay bende hergun geziyordum . Carsida suyum gelecek diye cok korkuyordum ikindine kadar gezdim aksam gelemeye basladi suyum :D
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Suyun sızıntısı öyle anlasilmiycak gibi değil cnm Bende sen gibi korkuyordum hastaneye yattığım zaman gece öyle bi geliyor ki tutamadım hemen t ye çıkarttılar sızıntı dediler azıcık bi sızıntı var dediler ilk sızıntı bi anda geliyor tutamıyorsun sonra yavaş yavaş damlıyor cnm korkma anlarsın bi an doğum yapıyorum sandım ağlamaya başladım hemşireye bagirdim duymadı geldi tutamıyorum tuvaletimi diye ağladım sonra korkma bisey yok normal dedi sonra rahatlattı beni sancın başlarsa bana çağır dedi o şekilde oldu yani korkma anlarsın öyle damla damla ile başlamıyor ilkte 
(3,458 puan) tarafından
Sağol canim yorumları okudukça rahatlıyorum:))
(1,219 puan) tarafından
Hiç korkma cnm ilkte illa nisan geliyor o sızıntı bile olsa benim öyle oldu böyle kanlı bol bi akıntı bir avuctan fazla sen düşün yani bu iki bez dolduruyor sonra azalıyor şancı başlamasına kadar şancı başlayınca devamlı geliyor onu zaten hissetmiyorsun
(3,458 puan) tarafından
Anladım canim çok sağol ❤
(1,219 puan) tarafından
Bisey değil cnm
0 oy
tarafından
Gelirse anlarsın canım benim eşofmanıma geçmişti ordan anlamıştım 
(3,458 puan) tarafından
Herkes anlaşılıyor yazmış bende anlarım insaallah
0 oy
(222 puan) tarafından
Benim de hamileliğimin son haftalarında su gibi akıntım oluyordu hatta acile de gitmistim bunun için. Doktor hamileliğin son aylarında su gibi akıntı çok normal demişti hatta örnek alıp bakmışlardı. Suyun sızıntı şeklinde de gelebilir illa birden gelecek diye birşey yok. Çok süphelenirsen acile gitmen de fayda var.
(3,458 puan) tarafından
Yok zaten anlamazmiyim diye merak ediyordum
0 oy
(290 puan) tarafından
Bende nasil anlayacayim  billmiyordum canm onun korkusuyla yatar kalkardim ama anlasiliyor merak etme 
(3,458 puan) tarafından
Tamam canim sagolasin
0 oy
tarafından
Akıntı olursa anlarsın idrar gibi bişey hissedersen ve tutmaya çalışınca tutamazsan o sudur cnm
(3,458 puan) tarafından
Tamam canim. .
0 oy
(704 puan) tarafından
Aynen bende bu gece girdm 37 ye ve aklimdaki bu simdi bunu dusunuyorm anlariz herhalde yaa
(3,458 puan) tarafından
Baksana herkes anlaşılıyor yazmış anlarız heralde
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Kubra cim hıc telas yapma anlamama gıbı imkan yok zaten su gelirse oyle damla damla degıl bır anda foşşş diye gelıo bır kova su  dokMus gıbı zaten sancılar 3 dk nır 1 dk oldugu an dogum oluo demektir sende 5 dk ya indiği an hastaneye gidersin 
(3,458 puan) tarafından
Sağol canimmm insaallah
0 oy
tarafından
Canım valla benimki sızıntı şeklinde gelmisti hastaneye girdim bisey hissettim dogumhaneye cikmadan lavobaya girdim baktim akinti gibiydi eger evde olsam anlamazdim yukariya ciktigimda suyum bitmek uzereymis ama ben 41 haftaliktim ve ogun dogum yaptim
(3,458 puan) tarafından
Değişiyor demekki canim ama çoğunluk hissediyorsun yazmis
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Sizintiyi bilemicem canimda suyun gelirse anlarsin mutlaka
(3,458 puan) tarafından
Inşaallah canim
(1,567 puan) tarafından
Bende anlayamam zannediyordum ama anlasiliyo normal bisey degil rengide pembemsi sarimsi biseydi
(3,458 puan) tarafından
Su mu esin mi
(1,567 puan) tarafından
Su canim. Sabah altim islak uyandim karnimda tuhaf bi agri vardi. Wc ye girdim tam wc ye oturcam su geldi sonrasinda da zaten doguma kadar gelmeye devam etti.
(3,458 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
tarafından
en korktugumm sey amma anlasilmicakk gibi degill diolar ins oyledir 37+6 gunlugumm dun doktordaydimm 1 haftasi bile yokk bebeginn kendini hazir tut dedi ama korkuorumm :))
(3,458 puan) tarafından
Bende cuma tekrar gidecem artik haftalık cagirdi
tarafından
benimki oyle demedii kendi sancinn gelir dedi bakalimmm nolcakkk
(3,458 puan) tarafından
Hayırlısı olsun hepimiz için insaallah

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 74 göst.
7 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ✨⭐Nisamm✨⭐ (2,590 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 388 göst.
20 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Minnoşbiranne (1,137 puan) tarafından soruldu

374,695 soru

11,207,886 cevap

34,512 kullanıcı

...